Перейти до вмісту
15 YEARS OF ANSWEAR ДО -40%! Святкуй разом з нами

ANSWEARClub

Чоловічі Рюкзаки Helly Hansen

Кількість вибраних товарів: 8
Helly Hansen

Норвезький бренд Helly Hansen виробляє професійне екіпірування для мандрівників ось уже понад 140 років. Все почалося в 1877 році, коли морський капітан Хеллі Джуелл Хансен придумав хороший спосіб захисту від суворих норвезьких погодних умов. Це був грубий льон, просочений лляною олією. Ось так і народився легендарний бренд Helly Hansen.

бренд Helly Hansen
-20% з кодом BDAY*
Helly Hansen Чоловічий рюкзак STOCKHOLM блакитний 67187
Helly Hansen
Чоловічий рюкзак STOCKHOLM
3699 грн
-36%
Ще -10% з кодом BDAY*
Helly Hansen Рюкзак Helly Hansen Dublin 2.0 великий однотонний 67386-606
Helly Hansen
Рюкзак Helly Hansen Dublin 2.0
1399 грн
2199 грн
-21%
Ще -10% з кодом BDAY*
Helly Hansen Спортивний рюкзак чорний 67577
Helly Hansen
Спортивний рюкзак
2899 грн
3699 грн
-30%
Ще -10% з кодом BDAY*
Helly Hansen Рюкзак чорний 67537
Helly Hansen
Рюкзак
2899 грн
4199 грн
-32%
Ще -10% з кодом BDAY*
Helly Hansen Спортивний рюкзак фіолетовий 67577
Helly Hansen
Спортивний рюкзак
2499 грн
3699 грн