Перейти до вмісту
BACK TO SCHOOL | До -25% на новий сезон! Заходь

ANSWEARClub

  • Він

Кардиган чоловічий

Кількість вибраних товарів: 197
Показати більше фільтрів
-20% з кодом BACK*
BOSS Светр на застібці чоловічий вовняний H-Balonso-L чорний 50571915
BOSS
Светр на застібці чоловічий вовняний H-Balonso-L
8199 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Orange Светр на застібці чоловічий з бавовною Kanozip_S темно-синій 50543692
BOSS Orange
Светр на застібці чоловічий з бавовною Kanozip_S
6899 грн
-23%
Ще -5% з кодом BACK*
Lacoste Чоловічий бавовняний чорний AH1957
Lacoste
Чоловічий бавовняний
5299 грн
6899 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий бавовняний чорний MA1632UL00506
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий бавовняний
7099 грн
C.P. Company Кардиган чоловічий з вовною чорний 21CMKN088A110149A
C.P. Company
Кардиган чоловічий з вовною
13999 грн
C.P. Company Кардиган чоловічий з вовною бежевий 21CMKN088A110149A
C.P. Company
Кардиган чоловічий з вовною
13999 грн
-20% з кодом BACK*
Polo Ralph Lauren Кардиган чоловічий бавовняний темно-синій 710B18057
Polo Ralph Lauren
Кардиган чоловічий бавовняний
12999 грн
-36%
Ще -5% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган чоловічий бавовняний ARKTX бежевий M030KE
AllSaints
Кардиган чоловічий бавовняний ARKTX
4599 грн
7199 грн
-10%
Ще -5% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган чоловічий бавовняний ADRIAN чорний M045KE
AllSaints
Кардиган чоловічий бавовняний ADRIAN
8729 грн
9699 грн
-26%
Ще -5% з кодом BACK*
Lacoste Светр на застібці чоловічий чорний AH1024
Lacoste
Светр на застібці чоловічий
5899 грн
7999 грн
-65%
Medicine Джемпер Medicine колір бежевий
Medicine
Джемпер Medicine
769 грн
2199 грн
-44%
Medicine Бавовняний кардиган Medicine колір чорний
Medicine
Бавовняний кардиган Medicine
1199 грн
2149 грн
-27%
Ще -5% з кодом BACK*
Lacoste Чоловічий бавовняний зелений AH1957
Lacoste
Чоловічий бавовняний
5199 грн
7199 грн
New Era Кардиган з віскозою блакитний 60897488
New Era
Кардиган з віскозою
4299 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Светр на застібці чоловічий бавовняний H-Loretti темно-синій 50565500
BOSS
Светр на застібці чоловічий бавовняний H-Loretti
8399 грн
-36%
Ще -5% з кодом BACK*
Lacoste Чоловічий бавовняний бежевий AH1957
Lacoste
Чоловічий бавовняний
4799 грн
7499 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Светр на застібці чоловічий вовняний H-Balonso-L темно-синій 50571915
BOSS
Светр на застібці чоловічий вовняний H-Balonso-L
8199 грн
-37%
Ще -5% з кодом BACK*
BOSS Кардиган чоловічий з бавовною BOSS X DAVID BECKHAM темно-синій 50563597
BOSS
Кардиган чоловічий з бавовною BOSS X DAVID BECKHAM
7999 грн
12899 грн
-65%
Medicine Джемпер Medicine колір чорний
Medicine
Джемпер Medicine
769 грн
2199 грн
-44%
Medicine Джемпер Medicine колір чорний
Medicine
Джемпер Medicine
1199 грн
2149 грн
-38%
Medicine Джемпер Medicine колір бежевий
Medicine
Джемпер Medicine
1199 грн
1949 грн
Lindbergh Кардиган чоловічий з бавовною темно-синій 30.804033
Lindbergh
Кардиган чоловічий з бавовною
3199 грн
Lindbergh Кардиган чоловічий з бавовною сірий 30.804033
Lindbergh
Кардиган чоловічий з бавовною
3199 грн
-10% з кодом BACK*
BOSS Кардиган чоловічий з додаванням вовни H-Fabiano коричневий 50570643
BOSS
Кардиган чоловічий з додаванням вовни H-Fabiano
11399 грн
-10% з кодом BACK*
BOSS Кардиган чоловічий з додаванням вовни H-Fabiano чорний 50570643
BOSS
Кардиган чоловічий з додаванням вовни H-Fabiano
11399 грн
-15% з кодом BACK*
BOSS Orange Кардиган чоловічий бавовняний Andemo бежевий 50565141
BOSS Orange
Кардиган чоловічий бавовняний Andemo
6799 грн
-15%
Ще -5% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган чоловічий з льоном SOLMAR блакитний M047KE
AllSaints
Кардиган чоловічий з льоном SOLMAR
8199 грн
9699 грн
-20% з кодом BACK*
Guess Светр на застібці чоловічий MAGNUS чорний M6YR08 Z0913
Guess
Светр на застібці чоловічий MAGNUS
6289 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Green Кардиган чоловічий з віскозою KN_Union FZ темно-синій 50564341
BOSS Green
Кардиган чоловічий з віскозою KN_Union FZ
10399 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Orange Светр на застібці чоловічий з бавовною Kanozip_S зелений 50543692
BOSS Orange
Светр на застібці чоловічий з бавовною Kanozip_S
6899 грн
-29%
Ще -5% з кодом BACK*
Lindbergh Кардиган з додаванням вовни Lindbergh колір сірий 30.800223
Lindbergh
Кардиган з додаванням вовни Lindbergh
2399 грн
3399 грн
-20% з кодом BACK*
Armani Exchange Джемпер Armani Exchange колір чорний XM001279 AF10454
Armani Exchange
Джемпер Armani Exchange
9559 грн
-40%
Medicine Бавовняний кардиган Medicine
Medicine
Бавовняний кардиган Medicine
1199 грн
1999 грн
Drôle de Monsieur Светр на застібці чоловічий вовняний Torsade коричневий M-CA185-WO018
Drôle de Monsieur
Светр на застібці чоловічий вовняний Torsade
20999 грн
Aeronautica Militare Светр чоловічий бавовняний бежевий MA1671UL00954
Aeronautica Militare
Светр чоловічий бавовняний
11899 грн
Karl Lagerfeld Кардиган чоловічий з додаванням вовни бежевий 564308.655029
Karl Lagerfeld
Кардиган чоловічий з додаванням вовни
9499 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий бавовняний блакитний MA1632UL00506
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий бавовняний
7099 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий бавовняний темно-синій MA1666UL00409
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий бавовняний
7999 грн
-20% з кодом BACK*
HUGO Кардиган чоловічий вовняний San Jorge-M коричневий 50474193
HUGO
Кардиган чоловічий вовняний San Jorge-M
7299 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий бавовняний бежевий MA1632UL00506
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий бавовняний
7099 грн
MM6 Maison Margiela Кардиган чоловічий з вовною бежевий SH0AM0095-M13286
MM6 Maison Margiela
Кардиган чоловічий з вовною
27499 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий бавовняний білий MA1664UL00409
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий бавовняний
9499 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий бавовняний темно-синій MA1664UL00409
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий бавовняний
9499 грн
-10% з кодом BACK*
A.P.C. Кардиган чоловічий вовняний kevin бежевий WOASW.H22020
A.P.C.
Кардиган чоловічий вовняний kevin
19099 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий вовняний коричневий MA1642UL00415
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий вовняний
8899 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий вовняний темно-синій MA1642UL00415
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий вовняний
8899 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий вовняний сірий MA1642UL00415
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий вовняний
8899 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий вовняний сірий MA1642UL00415
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий вовняний
8899 грн
Aeronautica Militare Кардиган чоловічий вовняний зелений MA1642UL00415
Aeronautica Militare
Кардиган чоловічий вовняний
8899 грн
-28%
Ще -5% з кодом BACK*
G-Star Светр на застібці чоловічий бавовняний Core zip through коричневий D24733-C218
G-Star
Светр на застібці чоловічий бавовняний Core zip through
3799 грн
5299 грн
Guess Jeans Светр на застібці чоловічий темно-синій M6YR03 Z0905
Guess Jeans
Светр на застібці чоловічий
6289 грн
-10% з кодом BACK*
Marc O'Polo Кардиган чоловічий бавовняний темно-синій 5000012919
Marc O'Polo
Кардиган чоловічий бавовняний
7599 грн
-10% з кодом BACK*
Marc O'Polo Кардиган чоловічий з додаванням вовни чорний 5000012889
Marc O'Polo
Кардиган чоловічий з додаванням вовни
7199 грн
Marc O'Polo Кардиган чоловічий з вовною чорний 5000012954
Marc O'Polo
Кардиган чоловічий з вовною
8599 грн
-10% з кодом BACK*
Marc O'Polo Кардиган чоловічий з додаванням вовни зелений 5000012889
Marc O'Polo
Кардиган чоловічий з додаванням вовни
7199 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Светр на застібці чоловічий бавовняний H-Loretti зелений 50565500
BOSS
Светр на застібці чоловічий бавовняний H-Loretti
8399 грн
-20% з кодом BACK*
Paul&Shark Кардиган чоловічий вовняний темно-синій 99311022
Paul&Shark
Кардиган чоловічий вовняний
21099 грн
-20% з кодом BACK*
Paul&Shark Кардиган чоловічий з вовною темно-синій 15311275
Paul&Shark
Кардиган чоловічий з вовною
16399 грн
Guess Jeans Кардиган чоловічий бавовняний чорний M6YR01 Z0864
Guess Jeans
Кардиган чоловічий бавовняний
6289 грн
Guess Jeans Кардиган чоловічий бавовняний бежевий M6YR01 Z0864
Guess Jeans
Кардиган чоловічий бавовняний
6289 грн
BOSS Green Кардиган чоловічий з вовною KN_Momentum-X HY чорний 50556153
BOSS Green
Кардиган чоловічий з вовною KN_Momentum-X HY
11899 грн
-20% з кодом BACK*
Karl Lagerfeld Кардиган чоловічий з віскозою чорний 563304.655016
Karl Lagerfeld
Кардиган чоловічий з віскозою
8399 грн
EA7 Emporio Armani Кардиган чоловічий з вовною темно-синій AF19504.7M000542
EA7 Emporio Armani
Кардиган чоловічий з вовною
7499 грн
-20% з кодом BACK*
Karl Lagerfeld Светр на застібці чоловічий з віскозою бежевий 563304.655014
Karl Lagerfeld
Светр на застібці чоловічий з віскозою
7799 грн
-10% з кодом BACK*
A.P.C. Кардиган чоловічий вовняний kevin бежевий WOASW.H22020
A.P.C.
Кардиган чоловічий вовняний kevin
19099 грн
-10%
Ще -5% з кодом BACK*
Polo Ralph Lauren Кардиган чоловічий бавовняний коричневий 710B18057
Polo Ralph Lauren
Кардиган чоловічий бавовняний
11699 грн
12999 грн
-20% з кодом BACK*
Kenzo Светр на застібці чоловічий з бавовною чорний FG65CA8053EC
Kenzo
Светр на застібці чоловічий з бавовною
25099 грн
-10%
Ще -5% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган чоловічий бавовняний TABUA чорний M041KE
AllSaints
Кардиган чоловічий бавовняний TABUA
8099 грн
8999 грн
-20% з кодом BACK*
Les Deux Кардиган чоловічий бавовняний бежевий 1001848
Les Deux
Кардиган чоловічий бавовняний
7099 грн
-37%
Ще -5% з кодом BACK*
Fila Светр на застібці чоловічий бавовняний CARRAIA бежевий FAM1177
Fila
Светр на застібці чоловічий бавовняний CARRAIA
3699 грн
5899 грн
-20% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган чоловічий з додаванням вовни FOXX бежевий M052KE
AllSaints
Кардиган чоловічий з додаванням вовни FOXX
9699 грн
-20% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган чоловічий бавовняний CHASE чорний M044KE
AllSaints
Кардиган чоловічий бавовняний CHASE
10099 грн
-47%
Ще -5% з кодом BACK*
Sisley Кардиган з домішкою вовни Sisley колір сірий 170WS500L
Sisley
Кардиган з домішкою вовни Sisley
2499 грн
4799 грн
-38%
Ще -5% з кодом BACK*
Joop! Кардиган чоловічий бавовняний бежевий 30101667
Joop!
Кардиган чоловічий бавовняний
3899 грн
6299 грн
-40%
Ще -5% з кодом BACK*
AllSaints Кардиган з додаванням вовни альпаки AllSaints REFLECTION колір чорний M011KD
AllSaints
Кардиган з додаванням вовни альпаки AllSaints REFLECTION
4999 грн
8399 грн
-52%
Medicine Джемпер Medicine колір коричневий
Medicine
Джемпер Medicine
1199 грн
2499 грн
-50%
Ще -5% з кодом BACK*
Polo Ralph Lauren Кардиган з додаванням вовни Polo Ralph Lauren колір бордовий 710982260
Polo Ralph Lauren
Кардиган з додаванням вовни Polo Ralph Lauren
11999 грн
24199 грн
  • Сторінка
  • 1
  • 2
  • 3

Кардиган чоловічий — основа вдалого осіннього гардероба

Інтернет-магазин Answear радо представляє вам найкращу підбірку чоловічих кардиганів. Кардиган чоловічий допоможе кожному чоловіку пережити прохолодні осінні дні в найкращому образі. Це не просто одяг, а аксесуар, який додає вашому образу тепла та неповторності. Від класичних моделей до інноваційних новинок, ми пропонуємо різноманітність стилів та кольорів, щоб ви могли підібрати чоловічі светри, які відповідатимуть вашому смаку та доповнюватимуть ваш гардероб. Незалежно від вашого стилю, ви знайдете кардиган, який підкреслить вашу індивідуальність та допоможе створити комфортний і стильний образ.

 

З магазином Answear, ви можете бути готові до будь-яких пригод. Обирайте кардиган чоловічий у нашому магазині та додайте комфорту до свого осіннього гардероба. Наші кардигани виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та максимальний комфорт. Вони ідеально підходять як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків, дозволяючи вам виглядати стильно і відчувати себе впевнено.

 

В нашому каталозі стильного одягу ви знайдете безліч варіантів, які задовольнять всі ваші потреби та побажання. Обирайте найкраще разом з Answear і створюйте неповторні образи кожен день!

Обирайте кардиган чоловічий для стильного образу на кожен день

Кардиган чоловічий є незамінним елементом гардероба в прохолодну пору року. Адже цей одяг вдало поєднує в собі комфорт та елегантність. Його універсальність дозволяє створювати стильні образи для будь-якої нагоди без зайвих зусиль.

 

Вибираючи кардиган, звертайте увагу на якість матеріалів. Високоякісні тканини забезпечують довговічність і комфорт носіння, що робить ваш образ не лише стильним, але й приємним для тіла. Забудьте про одноманітність та залишайтесь в тренді кожен день, обираючи чоловічі светри без застібки, з ґудзиками або з блискавками – кожен варіант має свої переваги й може доповнити ваш гардероб по-різному.

 

До кардигана чудово пасують стильні чоловічі сорочки, футболки, чоловічі джинси та класичні штани. Тому ви без проблем зможете створювати щодня модний лук для будь-якого випадку. Подбайте про багатошаровість, яка не лише додасть стилю у ваш наряд, а й дозволить почуватися більш комфортно, коли стане прохолодніше. Зверніть увагу на палітру кольорів чоловічих кардиганів. Вибирайте відтінки, які найкраще підходять вашому стилю та настрою. Глибокі сірі, насичені сині, теплі бордові чи класичні чорні — наш асортимент пропонує кольори на будь-який смак. Ви завжди будете виглядати модно і сучасно, незалежно від вибору. 

Купити кардиган чоловічий — беззаперечний комфорт увесь сезон 

Осінь і зима — це час, коли хочеться більше тепла і затишку. Саме тому ми маємо подбати про комфортний шар одягу, який можна сміливо вдягати поверх футболки, водолазки чи сорочки. Беззаперечно, найкращим варіантом є кардиган чоловічий. Це настільки зручний та елегантний одяг для холодної пори року, що вам захочеться мати у своєму гардеробі одразу кілька моделей. В нашому каталозі представлені стильні та елегантні варіанти чоловічих кардиганів від A.P.C., Boss, Calvin Klein, Diesel, Gant, Karl Lagerfeld, Marc O'Polo, Michael Kors, Samsoe Samsoe, Tommy Hilfiger, United Colors of Benetton та інших всесвітньо відомих брендів. Ми працюємо напряму з виробниками, тому ви можете не хвилюватися за якість та оригінальність нашої продукції. Такі речі прослужать вам довго, а головне — дозволять за будь-якої нагоди легко створювати елегантний і вишуканий образ.

Як правильно підібрати кардиган чоловічий: поради стилістів

Вибір ідеального кардигана може здатися досить складним завданням, але не все так складно, як здається одразу. Так, це мистецтво, але опанувати його може кожен чоловік, якщо дотримуватиметься простих порад:

  • Перш за все, зверніть увагу на фасон. Приталені моделі ідеально підходять для ділових зустрічей та особливих випадків, коли потрібно мати особливо елегантний вигляд. Тоді як моделі вільнішого крою дозволяють створити більш розслаблений образ для прогулянок містом або зустрічей з друзями. 
  • Довжина кардигана також має значення: короткі моделі чудово поєднуються з джинсами та класичними штанами. Довгі варіанти варто вибирати для міжсезоння, коли ви ще не плануєте вдягати куртку або пальто. Але такий лук особливо матиме вишуканий вигляд.  
  • Не менш важливим є вибір матеріалу. Вовняний кардиган чоловічий ідеально підходять для холодної погоди, забезпечуючи максимальне тепло. Кашемірові моделі — це втілення розкоші та комфорту, вони чудово підійдуть для особливих випадків. Для повсякденного носіння варто звернути увагу на бавовняні або змішані варіанти, за якими легко доглядати.
  • Колір кардигана також відіграє важливу роль у створенні образу. Нейтральні відтінки, такі як сірий, бежевий чи темно-синій легко поєднуються з різними елементами гардероба й можуть бути базою для інших елементів наряду. Яскраві кольори можуть стати акцентом вашого образу, але їх слід використовувати обережно. Пам'ятайте, що кардиган може стати ключовим елементом вашого стилю, тому вибирайте його з урахуванням всього гардеробу.

Тренди сезону: які кардигани чоловічі сьогодні модні

Цього сезону дизайнери пропонують безліч цікавих варіантів чоловічих кардиганів. Одним з головних трендів стали об'ємні моделі оверсайз, які створюють розслаблений і стильний образ. Вони чудово поєднуються як з джинсами, так і з класичними штанами, дозволяючи експериментувати зі стилем.

 

Ще один тренд — кардиган чоловічий з геометричними або етнічними принтами. Такі моделі стануть яскравим акцентом вашого образу і допоможуть виділитися з натовпу. Однак пам'ятайте, що принтований кардиган краще поєднувати з однотонними речами, щоб не перевантажити образ.

 

Не втрачає актуальності й класичний кардиган чоловічий з V-подібним вирізом. Вони ідеально підходять для офісного дрес-коду, особливо в поєднанні з сорочкою і краваткою. Для більш неформальних випадків можна обрати кардиган з круглим вирізом або моделі на блискавці.

 

Окремо варто відзначити тренд на екологічність. Все більше брендів пропонують кардигани з органічних матеріалів або перероблених волокон. Такий вибір не тільки демонструє вашу турботу про навколишнє середовище, але і забезпечує високу якість та комфорт носіння.