Методи оплати

Оплата банківською карткою

Оплата здійснюється банківськими картками Visa, Mastercard, Maestro або електронними гаманцями GooglePay або ApplePay. Будь ласка, переконайтеся, що ваша карта має активний дозвіл на оплату в інтернеті.

Розмір комісії та курс конвертації - відповідно до тарифів Вашого банку.

Наприклад, якщо вашим банком є ПриватБанк детальніше про подвійну конвертацію ми може прочитати тут.

Платіжні онлайн операції на Answear.ua обслуговує сертифікований оператор інтернет-транзакцій PayU. 

Банківськи картки, видані російськими банками Sberbank, VTB, Gazprombank, Alfa Bank, Promsvyzbank, Otkritie bank, Russian Agricultural Bank, Novikombank, Bank Rossiya, Sovcombank, VEB Bank for development, Bank of Russia, Russian Direct Investment fund не обслуговуються європейським сертифікованим оператором інтернет-транзакцій PayU.

Ми очікуємо оплату протягом 2 днів. Якщо він не буде доставлений протягом зазначеного терміну, замовлення буде автоматично скасовано.

Післяплата

Готівкою Кур'єрові при отриманні замовлення. Післяплата можлива для замовлень, де обрано доставку кур'єром Meest та вартість яких не перевищує 5500 грн.

Зверніть увагу, що в разі вибору післяплати в рахунок буде включена обов’язкова додаткова оплата в розмірі 25 гривень незалежно від суми замовлення. Приготуйте вищеназвану суму додатково, сплачуючи за замовлення Кур’єрові.