Перейти до вмісту
15 YEARS OF ANSWEAR ДО -40%! Святкуй разом з нами

ANSWEARClub

Чоловічі Рукавиці Helly Hansen

Кількість вибраних товарів: 3
Helly Hansen

Норвезький бренд Helly Hansen виробляє професійне екіпірування для мандрівників ось уже понад 140 років. Все почалося в 1877 році, коли морський капітан Хеллі Джуелл Хансен придумав хороший спосіб захисту від суворих норвезьких погодних умов. Це був грубий льон, просочений лляною олією. Ось так і народився легендарний бренд Helly Hansen.

бренд Helly Hansen
-20% з кодом BDAY*
Helly Hansen Вовняні рукавички Helly Hansen колір чорний
Helly Hansen
Вовняні рукавички Helly Hansen
1699 грн
-20% з кодом BDAY*
Helly Hansen Рукавички Helly Hansen VERSALITE TOUCH GLOVE LINER колір чорний 67640
Helly Hansen
Рукавички Helly Hansen VERSALITE TOUCH GLOVE LINER
1899 грн
Helly Hansen Гірськолижні рукавиці чоловічі чорні 67461
Helly Hansen
Гірськолижні рукавиці чоловічі
3699 грн
Подивитись також: