• Аксесуари
   • Плавальні аксесуари
  • Аксесуари
   • Плавальні аксесуари
  • Одяг
   • Одяг для плавання
  • Аксесуари
   • Плавальні аксесуари
  • Одяг
   • Купальники
  • Аксесуари
   • Плавальні аксесуари

Nike Kids

Кількість вибраних товарів: 7
Від популярного
Стать
Розмір
Колір
Ціна
Вид асортименту
-30%
SPRING FRIDAY
Nike Kids - Дитячі плавки 120-170 cm
Nike Kids - Дитячі плавки 120-170 cm
979 грн
1399 грн
-30%
SPRING FRIDAY
Дитячі плавки Nike Kids колір чорний
Дитячі плавки Nike Kids
979 грн
1399 грн
Рушник Nike
Рушник Nike
869 грн
Дитяча шапка для плавання Nike Kids
Дитяча шапка для плавання Nike Kids
1399 грн
-15%
SPRING FRIDAY
Купальник Nike Kids колір чорний
Купальник Nike Kids
1269 грн
1499 грн
-10%
SPRING FRIDAY
Дитячі плавки Nike Kids
Дитячі плавки Nike Kids
1259 грн
1399 грн
Дитяча шапка для плавання Nike Kids колір чорний
Дитяча шапка для плавання Nike Kids
1399 грн

На даний момент Nike Kids вважається найпопулярнішим спортивним брендом дитячого одягу в Європі та Україні. Заслужити такий статус компанії вдалося завдяки високій якості продукції та закладеній у неї ціновій політиці. В наявності Answear є останні новинки Nike Kids, серед яких ви можете вибрати плавки, купальники та дитяче взуття для хлопчиків і дівчаток різного віку. Яскраві моделі припадуть до смаку кожному, хто бажає виділитися з натовпу і продемонструвати свою причетність до найбільшого спортивного бренду.

 

Дитячий одяг Nike Kids - зроби шопінг приємним

Вибираючи дитячий спортивний одяг, насамперед слід звернути увагу на якість швів і використовувані матеріали. Для збільшення надійності та довговічності використовуються сучасні технології та домішки синтетичних тканин. Дитячі спортивні плавки Nike Kids - це моделі з підвищеною обтічністю, завдяки чому плавання стає ще більш приємними. За плечима бренду Nike величезний досвід у створенні спортивного одягу, а дитячі моделі виробляються на основі цих напрацювань. Сучасні кофти, кросівки, шорти і плавки Nike Kids визнані одними з найкращих у своєму сегменті.

Розмір - те, чому необхідно приділити особливу увагу, вибираючи дитячий одяг. Якщо все зробити грамотно, ваша дитина просто не відчує річ, що вкрай важливо, коли мова заходить про спортивні заходи або інші активні способи проведення часу.

 

Дитяче взуття Nike Kids - вибір активних хлопчаків

Взуття - елемент гардероба, який безпосередньо впливає на стан постави. Тому в цій ситуації не може бути жодних компромісів. Обираючи взуття для хлопчика, слід приділити особливу увагу розміру та якості. Якщо за друге відповідає Nike Kids, то вибір розміру - прерогатива дорослих.

Сучасне дитяче взуття створюється за особливими технологіями, що забезпечують ногам дитини цілковитий комфорт завдяки грамотному розподілу навантаження по всій площі ступні. А натуральний дихаючий матеріал є прекрасним до всього перерахованого вище доповненням.

Крім кросівок колекція взуття Nike Kids включає в себе дитячі шльопанці, ходити в яких одне задоволення. Внутрішня форма підошви повторює ступні і завдяки ортопедичним властивостям позитивно позначається на здоров'ї дитини.

 

Дитячі купальники Nike Kids - зробіть свою принцесу ще яскравішою

Купальники є основним елементом водних видів спорту. Кожна дівчинка прагне виглядати прекрасно, тому в питанні вибору плавального набору дуже важливо цікавитися думкою дитини. Дитячі Купальники Nike Kids - це колекція якісних і зручних моделей, у яких ваша принцеса почуватиметься впевнено та комфортно. А яскравий колір і незвичайний принт допоможуть зібрати на собі ще більше уваги!

Для покупки на нашому сайті доступні класичні спортивні купальники та комплекти. Тому ви без зусиль зможете вибрати зручну для своєї дитини модель.

 

Дитяче взуття Nike Kids - тепер прогулянки стануть ще цікавішими!

Колекція дитячого взуття Nike Kids пропонує юним красуням урізноманітнити свій гардероб яскравими кросівками, в яких прогулянки стануть ще цікавішими. А висока якість товарів і незвичайний дизайн моделей відомого бренду є ключовими в питанні вибору взуття для вашої принцеси.

Створюй стильні та зручні дитячі образи разом із Nike Kids!