adidas Gazelle

Кількість вибраних товарів: 3
Від найновішого
Стать
Розмір
Бренд
Колір
Ціна
Вид асортименту
-10%
SPRING FRIDAY
adidas Originals - Дитячі черевики Gazelle C BY9548
adidas Originals - Дитячі черевики Gazelle C BY9548
2159 грн
2399 грн
-10%
SPRING FRIDAY
adidas Originals - Черевики Gazelle BY9146
adidas Originals - Черевики Gazelle BY9146
2519 грн
2799 грн
-10%
SPRING FRIDAY
adidas Originals - Дитячі черевики Gazelle C
adidas Originals - Дитячі черевики Gazelle C
2159 грн
2399 грн

Adidas Gazelle — нове видання культових кросівок

Adidas Gazelle сьогодні користуються значною популярністю, проте далеко не всім відомо про те, звідки взялося це оригінальне взуття. Бренд adidas активно просуває ці класичні низькі кросівки, які можуть скласти достойну конкуренцію adidas Forum та іншим моделям. Adidas Gazelle — це кросівки, модний шлях яких можна назвати досить стабільним: у них були періоди більшої та меншої популярності, проте вони ніколи нікуди не зникали. У 1966 році бренд випустив кросівки Gazelle, які були орієнтовані на спортсменів. Низький профіль, Т-подібна замшева нашивка на носку і загалом ширше використання замші, а також контрастні білі смужки значно розширили рамки тогочасного спортивного взуття. Модель adidas Gazelle синього кольору була створена для різних тренувань, а модель червоного кольору — для гри в гандбол.

Справжня популярність прийшла до цих кросівок під час активного розвитку музичної сцени епохи 70–90-х. Їх можна було побачити в образах знаменитостей не лише під час виступів, а й на обкладинках платівок. Також це взуття припало до смаку представникам хіп-хоп сцени з їхніми танцями та оригінальним мистецтвом. Саме версію 90-х років було обрано за основу для сучасних adidas Gazelle з огляду на її популярність та культурний вплив, який вона мала. У результаті вдалося отримати якісно нові Gazelle у знайомому вінтажному форматі.

Кросівки adidas Gazelle — гарячий тренд

Кросівки adidas Gazelle стали одним із трендів соцмереж, зокрема TikTok, в якому з’явилося безліч відео з цими кросівками. Фанати моделі хизуються своїм улюбленим взуттям у поєднанні з футболками, мішкуватими джинсами та іншим одягом.

Оригінальні adidas Gazelle мали лише два кольори — синій та червоний. Вважається, що червоні кросівки призначалися для гандболу, а сині — для інших тренувань. Унікальність перших кросівок adidas Gazelle полягала ще й в тому, що на них з’явилася замша. У 1990-х роках з’явилися оновлені Gazelle, які отримали об’ємнішу форму, яка була використана й у сучасних моделях, що цілком відповідає нинішній моді (так само як масивна підошва в adidas Nizza). Крім того, нещодавно adidas Gazelle стали учасниками успішних колаборацій, у результаті яких з’явилися додаткові кольори, серед яких білий, чорний та рожевий, а також безліч інших яскравих кольорів у різних досі небачених поєднаннях. Ці кросівки однозначно варті покупки, адже це один із найгарячіших трендів цього року, коли йдеться про моду від adidas.

Кросівки adidas Gazelle — оригінальне та універсальне взуття для вашого гардероба

Сучасна версія кросівок adidas Gazelle — це оновлений класичний дизайн моделі 1991 року. Клієнтам пропонують преміальні матеріалами, витончені кольори та перевірені пропорції. Збережені оригінальні бокові білі смужки, нашивка на п’яті та носку. Сьогодні ці кросівки можна побачити у різних повсякденних образах, образах для вихідного дня, вуличній моді й навіть елегантних комбінаціях.

Adidas Gazelle, попри характерний стиль, насправді є дуже універсальними та чудово поєднуються з різним одягом. Безумовно, такі кросівки стануть вдалим доповненням для джинсів або чиносів, проте обмежень для цієї моделі практично немає, адже навіть шорти чи сукню вона зможе доповнити максимально вдало. Гарним рішенням буде обрати верх — зокрема з асортименту adidas Originals — який повторюватиме колір кросівок. Сині  adidas Gazelle варто одягати з синім денімом, чиносами, сірими шортами, червоні — зі світло-блакитним денімом, сірими шортами, сірі — з чорним денімом, джогерами, темно-синіми шортами, чорні — з чорним або сірим денімом, чорними шортами. З перерахованим вище одягом чудовий вигляд матимуть також білі кросівки adidas Continental 80.

 

Подивитись також: кросівки adidas NMD