• Взуття
   • Кросівки
  • Взуття
   • Кросівки

Asics Gel

Кількість вибраних товарів: 14
Від найновішого
Стать
Розмір
Бренд
Колір
Ціна
Вид асортименту
Кросівки Asics Gel-Nyc колір чорний
Кросівки Asics Gel-Nyc
5999 грн
Planet friendly
Кросівки Asics Gel-Sonoma 7 GTX колір чорний
Кросівки Asics Gel-Sonoma 7 GTX
4499 грн
Кросівки Asics GEL-1130 колір білий 1201A256-112
Кросівки Asics GEL-1130
3999 грн
Planet friendly
Бігові кросівки Asics Gel-Sonoma 7 колір чорний
Бігові кросівки Asics Gel-Sonoma 7
3699 грн
Planet friendly
Кросівки Asics GEL-1130 колір білий
Кросівки Asics GEL-1130
3699 грн
-21%
SPRING FRIDAY
Бігові кросівки Asics Gel-Pulse 14 колір синій
Бігові кросівки Asics Gel-Pulse 14
3199 грн
4099 грн
Кросівки Asics GEL-1090 колір білий
Кросівки Asics GEL-1090
4099 грн
-32%
SPRING FRIDAY
Бігові кросівки Asics GEL-Trabuco Terra колір сірий
Бігові кросівки Asics GEL-Trabuco Terra
3299 грн
4899 грн
-21%
SPRING FRIDAY
Кросівки Asics GEL-CITREK колір сірий
Кросівки Asics GEL-CITREK
2899 грн
3699 грн
-26%
SPRING FRIDAY
Кросівки Asics GEL-1090v2 колір бежевий
Кросівки Asics GEL-1090v2
3299 грн
4499 грн
-18%
SPRING FRIDAY
Бігові кросівки Asics Gel-Sonoma 7 колір чорний
Бігові кросівки Asics Gel-Sonoma 7
2999 грн
3699 грн
-11%
SPRING FRIDAY
Бігові кросівки Asics Gel-Excite 10 колір чорний
Бігові кросівки Asics Gel-Excite 10
2999 грн
3399 грн
-26%
SPRING FRIDAY
Бігові кросівки Asics Gel-Pulse 14 колір чорний
Бігові кросівки Asics Gel-Pulse 14
2999 грн
4099 грн
-20%
SPRING FRIDAY
Кросівки для тренувань Asics Gel-Quantum Lyte колір чорний
Кросівки для тренувань Asics Gel-Quantum Lyte
2399 грн
2999 грн

Asics Gel – тренування з комфортом

Аби всі види активності були комфортними, необхідно вибрати правильне, зручне взуття, розраховане на навантаження. Про нього вже потурбувався бренд Asics, який з’явився ще у 1949 році, обравши своєю філософією ідею про те, що спорт – найкраще, що придумано людьми для здоров’я та щастя. 

Для різних видів спортивних занять, у тому числі й для бігу, був розроблений модельний ряд взуття Asics Gel, що вже встигло завоювати популярність та повагу як серед аматорів, так і серед професіоналів. 

Вперше воно з’явилось у 1980-х, коли заняття бігом набули масової популярності. Сьогодні теж багато хто приділяє увагу своїй фізичній формі, підтримує тіло в тонусі, тож і взуття вдосконалюється, щоб забезпечувати людям відчуття комфорту за будь-яких умов. Якщо вам потрібне взуття у спортивному стилі, яке підходить під будь-який одяг і дає відчуття комфорту, зверніть увагу і на моделі Adidas Gazelle

Чому вам варто поповнити свій гардероб взуттям Asics Gel

Багато років виробник залишається на ринку, успішно конкуруючи з іншими компаніями, постійно вдосконалюючи продукцію. Як йому це вдається? Секрет у тому, що взуття Asics Gel настільки полегшує навантаження, що навіть після активного дня ви не відчуваєте в ногах особливої втоми. Тим, хто протягом дня багато рухається, ходить пішки, варто звернути увагу і на взуття Adidas Ozeliaтехнологія виготовлення якого забезпечує амортизацію, підтримку стопи та стійкість на різних видах грунту. 

Професійні бігуни можуть тренуватись довше, інтенсивніше, не відчуваючи надмірної втоми, що дає можливість покращувати результати під час змагань. Тож обирають Asics Gel як спортсмени, так і люди, які просто багато ходять пішки, забезпечуючи собі високий рівень комфорту. 

Різновиди бігового взуття від Asics

Досягти такого ефекту виробнику вдалось завдяки технології, яка й дала назву лінійці. Asics Gel – спеціальний гель (силікон), розміщений у підошві специфічним способом. Так створюється система амортизації, завдяки якій зменшується тиск на ноги, забезпечується стійкість стопи, а рухи залишаються природними.

Виробник пропонує різні моделі взуття для спорту, які відрізняються не просто кольором і дизайном, а ще й призначенням, оскільки бігати/займатись спортом можна в різних умовах:

 1. Амортизаційні. В залежності від моделі, розрахованої на різну вагу людини, забезпечують оптимальний для неї рівень амортизації.
 2. Для стабільності. Найкращий варіант для бігунів-початківців, у яких ще недостатньо міцні м’язи, тому для них важливо, щоб стопа була стабільною під час руху і не завалювалась всередину.
 3. Для бездоріжжя. Особливість такого взуття у протекторах підошви, які покращують зчеплення з поверхнею, і вставках-стабілізаторах, які забезпечують кращу підтримку для стопи.
 4. Для змагань. Взуття для швидкого бігу, але на не великі дистанції. У нього незначна вага, що майже не відчувається на ногах, але є потрібна амортизація.

По асфальту, землі чи бездоріжжю – у такому взутті рухатись зручно скрізь. Не відстають у якості і Adidas Ozweego, забезпечуючи надійний захист стопи від час тренувань за рахунок міцної підошви.

Подивитись також: кросівки Asics Gel Cumulus