Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Helly Hansen
5.0

Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір чорний 11746-990

-27%Ще -10% з кодом WEB*
3699 грн
5099 грн
Колір: чорний
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір коричневий 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір зелений 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір чорний 11746-990
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Зимові чоботи Helly Hansen

Зимові чоботи із колекції Helly Hansen. Модель виготовлена з комбінації замші, екологічної шкіри та текстильного матеріалу.
- Модель з наповнювачем PrimaLoft®, яка ефективно ізолює від несприятливих зовнішніх умов. Ці волокна забезпечують високу ізоляцію, характерну для натурального пуху, і водночас захищають від намокання.
- Водонепроникна модель.
- Leather Working Group - Срібло. Шкіра, яка використовується в цьому продукті, надходить із заводів, що дбають про навколишнє середовище, що були перевірені і сертифіковані відповідно до протоколу Leather Working Group.
- Круглий, щільний носок.
- Текстильна внутрішня частина.
- Резинова підошва.
- Модель на низькому ходу.
- Довжина устілки становить: 24 cm.
- Параметри вказані для розміру: 38.
Характеристики товару
Халяви
вище щиколотки
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
пласка
Носок
ущільнений
Водостійкість
гідрофобне просочення
Інформація про товар
Код виробника
11746
Колір виробника
990
Колір
чорний
Бренд
Helly Hansen
Виробник

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID Товару
9BY8-OBD34J_99X
Схожі товари
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
5799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11838-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3999 грн
6099 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11745-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3399 грн
6999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Gant Snowhill колір чорний 29547784 G00
Зимові чоботи Gant Snowhill
3599 грн
5499 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA MID BOOT колір чорний 80D2500060 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA MID BOOT
4599 грн
8599 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Karl Lagerfeld THERMO колір чорний KL48552
Зимові чоботи Karl Lagerfeld THERMO
5499 грн
9099 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Inuikii Matilda Shearling колір чорний 1002.002.0011.000
Замшеві чоботи Inuikii Matilda Shearling
9199 грн
17229 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Guess UNARA колір чорний FLFUNO FAP10
Зимові чоботи Guess UNARA
4399 грн
7499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Kurt Geiger London Toronto Rainbow колір чорний
Зимові чоботи Kurt Geiger London Toronto Rainbow
5899 грн
11899 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи O'Neill BESIANA PLATFORM колір чорний 90253017
Зимові чоботи O'Neill BESIANA PLATFORM
1999 грн
2999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Love Moschino колір чорний JA24412G0NISJ00A
Зимові чоботи Love Moschino
4099 грн
7499 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи JW Anderson Ankle Boot жіночі колір чорний  ANW43065A
Замшеві чоботи JW Anderson Ankle Boot
16299 грн
30999 грн
-15% з кодом WEB*
Зимові чоботи Karl Lagerfeld SKYLAR колір чорний KL48653
Зимові чоботи Karl Lagerfeld SKYLAR
12899 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні чоботи UGG Classic Ultra Mini Lthr Regen колір чорний 1163490-BLK
Шкіряні чоботи UGG Classic Ultra Mini Lthr Regen
5599 грн
7559 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Steve Madden Snowy колір чорний SM11003423
Зимові чоботи Steve Madden Snowy
3399 грн
6499 грн
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE колір чорний 80D1401680 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON GLANCE
10199 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні чоботи Liu Jo JIL 08 колір чорний SF5103PX10822222
Шкіряні чоботи Liu Jo JIL 08
3889 грн
7199 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Love Moschino колір чорний JA24432G0NISK00A
Зимові чоботи Love Moschino
3999 грн
7299 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи BOSS Foster колір чорний 50523505
Зимові чоботи BOSS Foster
4699 грн
7099 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Moon Boot MB X GIR LTRACK KNIT колір чорний 80D2450230-N001
Зимові чоботи Moon Boot MB X GIR LTRACK KNIT
5999 грн
11699 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Emu Australia WP11875 Platinum Slim Darling колір чорний WP11875.BLAK
Зимові чоботи Emu Australia WP11875 Platinum Slim Darling
3999 грн
6999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи O'Neill JENNER колір чорний 90243020
Зимові чоботи O'Neill JENNER
1499 грн
2699 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Bogner ANTWERP L 27 колір чорний 22541663
Замшеві чоботи Bogner ANTWERP L 27
11999 грн
17599 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Liu Jo JANE 09 колір чорний SF5109PX00222222
Замшеві чоботи Liu Jo JANE 09
3899 грн
7199 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні чоботи Gant Snowmont колір чорний 31543099
Шкіряні чоботи Gant Snowmont
4399 грн
7499 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP колір чорний 80D2500050 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP
4799 грн
7399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Inuikii Endurance Puffer колір чорний 75202-120
Зимові чоботи Inuikii Endurance Puffer
6799 грн
13599 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Gant Snowhill колір чорний 29548782 G00
Зимові чоботи Gant Snowhill
3499 грн
6899 грн
-15% з кодом WEB*
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER колір чорний 80D1402760 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB ICON RUBBER
11299 грн
Відкрий товари Helly Hansen
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11745-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3399 грн
6999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
5799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11838-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3999 грн
6099 грн
Зимові чоботи Helly Hansen BLUESKY колір чорний 12073
Зимові чоботи Helly Hansen BLUESKY
6899 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір рожевий
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
5799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen BLISS APRES колір синій 12068
Зимові чоботи Helly Hansen BLISS APRES
4799 грн
7599 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір синій
Зимові чоботи Helly Hansen
3999 грн
6599 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір коричневий 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen
4199 грн
5699 грн
Helly Hansen BLUESKY снігові чоботи жіночі сірі 12073
Helly Hansen BLUESKY снігові чоботи жіночі
6899 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen AURORA колір зелений 11982
Зимові чоботи Helly Hansen AURORA
4099 грн
7099 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір золотий
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
6299 грн
-24%
Зимові чоботи Helly Hansen колір білий 11838-990
Зимові чоботи Helly Hansen
5299 грн
6999 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір зелений 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3399 грн
4999 грн