Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Helly Hansen
5.0

Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11838-990

-34%Ще -10% з кодом WEB*
3999 грн
6099 грн
Колір: чорний
Зимові чоботи Helly Hansen колір білий 11838-990
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11838-990
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Зимові чоботи Helly Hansen

Зимові чоботи із колекції Helly Hansen. Модель виготовлена із поєднання текстильного і синтетичного матеріалів.
- Круглий, щільний носок.
- Резинова підошва.
- Утеплена модель.
- Текстильна внутрішня частина.
- Довжина устілки становить: 22,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 37.
Характеристики товару
Халяви
вище щиколотки
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
пласка
Носок
посилений
Інформація про товар
Код виробника
11838
Колір
чорний
Бренд
Helly Hansen
Виробник

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID Товару
9BYY-OBD2I7_99X
Склад

Халяви: Синтетичний матеріал, Текстильний матеріал
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11745-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3399 грн
6999 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір чорний 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3699 грн
5099 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
5799 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Bogner LA PLAGNE 14 A колір чорний 32547014
Зимові чоботи Bogner LA PLAGNE 14 A
8199 грн
12199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Buffalo Aspha Snow колір чорний 1622330
Зимові чоботи Buffalo Aspha Snow
3699 грн
6699 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT EXTRA колір чорний 80D2480150 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LUNA BOOT EXTRA
5699 грн
9999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Love Moschino колір чорний JA24412G0NISJ00A
Зимові чоботи Love Moschino
4099 грн
7499 грн
-30% з кодом WEB*
Замшеві чоботи UGG Classic Ultra Mini колір чорний
Замшеві чоботи UGG Classic Ultra Mini
7349 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Liu Jo JANE 01 колір чорний SF5105TX09822222
Зимові чоботи Liu Jo JANE 01
3699 грн
6299 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Answear.LAB колір чорний
Замшеві чоботи Answear.LAB
1699 грн
2899 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Bogner LES ARCS колір чорний 32447404
Зимові чоботи Bogner LES ARCS
9599 грн
15399 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Gant Snowhill колір чорний 29547784 G00
Зимові чоботи Gant Snowhill
3599 грн
5499 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи JW Anderson Ankle Boot жіночі колір чорний  ANW43065A
Замшеві чоботи JW Anderson Ankle Boot
16299 грн
30999 грн
-15% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Inuikii Classic Low Platform колір чорний 1001.006.0012
Замшеві чоботи Inuikii Classic Low Platform
12809 грн
-30% з кодом WEB*
Замшеві чоботи UGG W Classic Ultra Mini Platform колір чорний
Замшеві чоботи UGG W Classic Ultra Mini Platform
7589 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Bogner LES ARCS 7 A колір чорний 32547404
Зимові чоботи Bogner LES ARCS 7 A
10999 грн
16299 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP колір чорний 80D2500050 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA PUFFY WP
4799 грн
7399 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи EA7 Emporio Armani колір чорний AF18570.7X000328
Зимові чоботи EA7 Emporio Armani
7699 грн
14599 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Karl Lagerfeld SKYLAR колір чорний KL48662
Зимові чоботи Karl Lagerfeld SKYLAR
6799 грн
9699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Karl Lagerfeld KAPRI KOSI колір чорний KL44522
Замшеві чоботи Karl Lagerfeld KAPRI KOSI
4199 грн
7099 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Emu Australia колір чорний
Замшеві чоботи Emu Australia
4699 грн
6999 грн
-49%
Ще -5% з кодом WEB*
Зимові чоботи adidas x Moon Boot колір чорний IH2489
Зимові чоботи adidas x Moon Boot
6099 грн
12099 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE колір чорний 80D2500070 N001
Замшеві чоботи Moon Boot MB MEZZALUNA LOW BOOT SUEDE
4299 грн
8599 грн
Moon Boot MB LTRACK TINA снігові чоботи жіночі замшеві чорні 80D2450240 N001
Moon Boot MB LTRACK TINA снігові чоботи жіночі замшеві
10399 грн
-15% з кодом WEB*
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK FAUX FUR WP колір чорний 80D2450130 N001
Зимові чоботи Moon Boot MB LTRACK FAUX FUR WP
10899 грн
-43%
Зимові чоботи Love Moschino колір чорний JA24192G0NISD00B
Зимові чоботи Love Moschino
4299 грн
7599 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Pinko Yoko 22 колір чорний SS0105P055Z99
Замшеві чоботи Pinko Yoko 22
5749 грн
11499 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві чоботи Blauer EMERY колір чорний F5EMERY02/SWA
Замшеві чоботи Blauer EMERY
3499 грн
5999 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Flufie Cord Jet колір чорний S07
Зимові чоботи Flufie Cord Jet
4899 грн
8899 грн
Відкрий товари Helly Hansen
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір чорний 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3699 грн
5099 грн
Зимові чоботи Helly Hansen BLUESKY колір чорний 12073
Зимові чоботи Helly Hansen BLUESKY
6899 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
5799 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір чорний 11745-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3399 грн
6999 грн
-24%
Зимові чоботи Helly Hansen колір білий 11838-990
Зимові чоботи Helly Hansen
5299 грн
6999 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір синій
Зимові чоботи Helly Hansen
3999 грн
6599 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір коричневий 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen
4199 грн
5699 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір золотий
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
6299 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen жіночі колір зелений 11746-990
Зимові чоботи Helly Hansen
3399 грн
4999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen BLISS APRES колір синій 12068
Зимові чоботи Helly Hansen BLISS APRES
4799 грн
7599 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Зимові чоботи Helly Hansen колір рожевий
Зимові чоботи Helly Hansen
3799 грн
5799 грн
Helly Hansen BLUESKY снігові чоботи жіночі сірі 12073
Helly Hansen BLUESKY снігові чоботи жіночі
6899 грн