Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Marciano by Guess
5.0

Топ Marciano by Guess GIADA жіночі колір бежевий 5GGR04 5874Z

-63%Ще -5% з кодом SALE*
1599 грн
4399 грн
Колір: бежевий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка більше -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Топ Marciano by Guess GIADA

Топ з колекції Marciano by Guess виконана з грубого еластичного трикотажу. Додавання поліаміду робить виріб міцнішим.
Маркування розмірів даного бренду на етикетці вказано за італійською системою розмірів. Це означає, що якщо Ви замовите на сайті європейський розмір 34, то Вам доставлять товар, на етикетці якого буде вказано розмір 38 (італійський розмір). Якщо замовите європейський розмір S, то буде доставлений товар, на етикетці якого, відповідно, буде вказано розмір M (італійський розмір).

Будь ласка, ознайомтеся з даними розмірної таблиці, щоб вибрати правильний розмір.

- Приталений крій, який не сковує рухів.
- Класичний круглий виріз.
- Коротка застібка на ґудзики сприяє ефективній вентиляції та легкому одяганню/зніманню.
- Модель виготовлена ​​з трикотажної тканини в смужку, яка надзвичайно еластична та м’яка, завдяки чому добре сидить по фігурі та зручна під час користування.
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
5GGR04.5874Z
Колір
бежевий
Бренд
Marciano by Guess
ID Товару
PPYA-TSD1WJ_80X
Склад
60% Віскоза, 22% Поліамід, 18% Поліестер
Крій
Декольте:
кругле
Крій:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри на етикетці можуть відрізнятися від замовлених через використовуваний коефіцієнт перерахунку - для товарів цього бренду використовується оригінальна розмірна сітка виробника. Для впевненості, будь ласка, ознайомтеся з таблицею розмірів.

Схожі товари
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess жіночий топ з віскозою LOLI бежевий G6GR10 Z0625
Marciano by Guess жіночий топ з віскозою LOLI
3599 грн
5399 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT колір бежевий 5GGH30 7315A
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT
3750 грн
7559 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES бежевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3619 грн
5399 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU бежевий G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
2599 грн
4499 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES бежевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3599 грн
6589 грн
-12%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KIANNA бежевий G6GR25 Z0766
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KIANNA
4699 грн
5399 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT колір бежевий 5GGH30 7315A
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT
3499 грн
6999 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU бежевий G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
3699 грн
5659 грн
-56%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess ALVA колір бежевий 5GGP07 6259A
Топ Marciano by Guess ALVA
2299 грн
5299 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess Jeans топ жіночий бежевий W6GPZ2 KA0H1
Guess Jeans топ жіночий
779 грн
1399 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Morgan колір бежевий DADILO
Топ Morgan
849 грн
1499 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ для тренувань adidas Performance Train Essentials колір бежевий JC9521
Топ для тренувань adidas Performance Train Essentials
919 грн
1099 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Guess жіночий колір бежевий півгольф
Топ Guess
1899 грн
3499 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton топ жіночий з модалу бежевий 3OVL1H009
United Colors of Benetton топ жіночий з модалу
899 грн
1259 грн
Топ Marella MELA колір бежевий 2613941041200
Топ Marella MELA
8089 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ MUNTHE PYMMA колір бежевий 252111825265
Топ MUNTHE PYMMA
1999 грн
2999 грн
-11%
Ще -5% з кодом SALE*
JOYINME топ жіночий Everyday бежевий Everyday
JOYINME топ жіночий Everyday
1599 грн
1799 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Patrizia Pepe колір бежевий 8M1768 J373
Топ Patrizia Pepe
3799 грн
5599 грн
Marc O'Polo топ жіночий бавовняний бежевий 5000014384
Marc O'Polo топ жіночий бавовняний
1899 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Sessun колір бежевий 25209018
Топ Sessun
2799 грн
5099 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Guess CLARA колір бежевий V6GP17 K3215
Топ Guess CLARA
1399 грн
2759 грн
-20% з кодом SALE*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном бежевий B3W17063
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном
4499 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Boss Orange жіночий колір бежевий 50527580
Топ Boss Orange
2179 грн
3699 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo топ жіночий з льоном бежевий 5000014147
Marc O'Polo топ жіночий з льоном
4049 грн
4499 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Karl Lagerfeld HOTEL KARL колір бежевий A3W44006
Топ Karl Lagerfeld HOTEL KARL
1329 грн
2199 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
P.E Nation топ жіночий Refine бежевий 261W007
P.E Nation топ жіночий Refine
1669 грн
2499 грн
-20% з кодом SALE*
Топ Kenzo Boke 2.0 Rib Tank Top жіночий колір бежевий FE62PU4733LG.01
Топ Kenzo Boke 2.0 Rib Tank Top
12299 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Guess ALEXIA колір бежевий W4GZ34 Z3F40
Топ Guess ALEXIA
1179 грн
2099 грн
-54%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Guess NELLIE колір бежевий W5GR16 Z3E22
Топ Guess NELLIE
1239 грн
2699 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Nicce жіночий колір бежевий
Топ Nicce
869 грн
1299 грн
Відкрий товари Marciano by Guess
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT колір бежевий 5GGH30 7315A
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT
3499 грн
6999 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES бежевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3619 грн
5399 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES бежевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3599 грн
6589 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU бежевий G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
2599 грн
4499 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU бежевий G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
3699 грн
5659 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess жіночий топ з віскозою LOLI бежевий G6GR10 Z0625
Marciano by Guess жіночий топ з віскозою LOLI
3599 грн
5399 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT колір бежевий 5GGH30 7315A
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT
3750 грн
7559 грн
-12%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KIANNA бежевий G6GR25 Z0766
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KIANNA
4699 грн
5399 грн
-56%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess ALVA колір бежевий 5GGP07 6259A
Топ Marciano by Guess ALVA
2299 грн
5299 грн
-52%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess ARIA колір білий 5RGP21 6311A
Топ Marciano by Guess ARIA
2689 грн
5659 грн
-62%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano Guess COURTNEY колір білий 5YGR03 5876Z
Топ Marciano Guess COURTNEY
1799 грн
4799 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою LOLI чорний G6GR10 Z0625
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою LOLI
4099 грн
6589 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess кроп-топ жіночий SUKI коричневий G6GR15 Z0643
Marciano by Guess кроп-топ жіночий SUKI
3699 грн
6589 грн
-52%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess ARIA колір чорний 5RGP21 6311A
Топ Marciano by Guess ARIA
2689 грн
5659 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess ARIA колір помаранчевий 5RGP21 6311A
Топ Marciano by Guess ARIA
2499 грн
4999 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess GIA колір зелений оголена спина 5GGR16 5811Z
Топ Marciano by Guess GIA
2999 грн
5999 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess DAFNE колір чорний півгольф 6RGR23 5681Z
Топ Marciano by Guess DAFNE
4099 грн
7559 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES чорний G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3699 грн
6589 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES помаранчевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3899 грн
5399 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU чорний G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
3299 грн
5659 грн
-48%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess NOEMI колір чорний 6RGR03 5905Z
Топ Marciano by Guess NOEMI
2899 грн
5659 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES рожевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3619 грн
5399 грн
-20% з кодом SALE*
Marciano by Guess Футболка жіноча бавовняна LYRIS бежева G6GI04 K3505
Marciano by Guess Футболка жіноча бавовняна LYRIS
3099 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano Guess ARIA колір бежевий 5RGP22 6311A
Футболка Marciano Guess ARIA
3619 грн
5399 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір білий 6RGI04 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1799 грн
3289 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano Guess ARIA колір бежевий 5RGP22 6311A
Футболка Marciano Guess ARIA
3619 грн
5399 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір чорний 6RGI04 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1599 грн
3289 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS блакитна G6GI04 K3505
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS
2599 грн
3789 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Поло Marciano by Guess BICE колір чорний 6RGR11 5613Z
Поло Marciano by Guess BICE
2999 грн
5189 грн
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA
2199 грн
3289 грн