Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Marciano by Guess
5.0

Футболка Marciano by Guess CANDY жіноча колір чорний 5GGI00 6008A

-67%Ще -5% з кодом SALE*
1079 грн
3289 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка більше -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Футболка Marciano by Guess CANDY

Футболка з колекції Marciano by Guess виконана з тонкого еластичного трикотажу. Модель з дихаючого матеріалу з високим вмістом бавовни.
Маркування розмірів даного бренду на етикетці вказано за італійською системою розмірів. Це означає, що якщо Ви замовите на сайті європейський розмір 34, то Вам доставлять товар, на етикетці якого буде вказано розмір 38 (італійський розмір). Якщо замовите європейський розмір S, то буде доставлений товар, на етикетці якого, відповідно, буде вказано розмір M (італійський розмір).

Будь ласка, ознайомтеся з даними розмірної таблиці, щоб вибрати правильний розмір.

- Даний товар виготовлений із сертифікованої органічної бавовни, яка вирощується та збирається з генетично немодифікованих рослин та без використання хімічних пестицидних добрив.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Круглий, ребристий виріз.
- Короткий рукав.
- Логотип бренду на лицьовій стороні.
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
5GGI00.6008A
Колір
чорний
Бренд
Marciano by Guess
ID Товару
PPYA-TSD1WE_99X
Склад
95% Бавовна, 5% Еластан
Крій
Декольте:
кругле
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри на етикетці можуть відрізнятися від замовлених через використовуваний коефіцієнт перерахунку - для товарів цього бренду використовується оригінальна розмірна сітка виробника. Для впевненості, будь ласка, ознайомтеся з таблицею розмірів.

Схожі товари
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір чорний 6RGI04 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1599 грн
3289 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess ARIA жіночі колір чорний 5RGP22 6311A
Футболка Marciano by Guess ARIA
3799 грн
6589 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA чорна G6GI02 K3182
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA
1799 грн
3289 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір чорний 6RGI02 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1599 грн
3289 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Marc O'Polo - Футболка
Marc O'Polo - Футболка
1179 грн
1599 грн
-60%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Guess VALERIA колір чорний W5YP09 KCXS1
Футболка Guess VALERIA
1179 грн
2989 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Karl Lagerfeld жіноча колір чорний A2W17060
Бавовняна футболка Karl Lagerfeld
3399 грн
5499 грн
-20%
Ще -5% з кодом SALE*
Viking футболка для трекінгу жіноча Lenta Bamboo чорна 500/22/5540
Viking футболка для трекінгу жіноча Lenta Bamboo
1199 грн
1499 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Футболка Answear.LAB жіночі колір чорний
Футболка Answear.LAB
579 грн
1119 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка adidas Originals колір чорний JX2707
Футболка adidas Originals
1579 грн
1899 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Emporio Armani колір чорний
Бавовняна футболка Emporio Armani
2659 грн
4199 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Guess колір чорний
Бавовняна футболка Guess
1179 грн
2189 грн
-65%
Ще -5% з кодом SALE*
Medicine футболка оверсайз жіноча бавовняна чорна
Medicine футболка оверсайз жіноча бавовняна
429 грн
1249 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка adidas Essentials Rib Cap колір чорний JZ0278
Футболка adidas Essentials Rib Cap
1149 грн
1399 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Lacoste Кроп-топ жіночий бавовняний чорний TF7605
Lacoste Кроп-топ жіночий бавовняний
1999 грн
2999 грн
-55%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Guess STEFFI жіноча колір чорний V5RI04 KCLH0
Футболка Guess STEFFI
1239 грн
2759 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Desigual жіночий колір чорний
Бавовняна футболка Desigual
1239 грн
2499 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Karl Lagerfeld колір чорний B1W17088
Бавовняна футболка Karl Lagerfeld
3199 грн
5499 грн
-20% з кодом SALE*
ViCOLO футболка жіноча бавовняна чорна UAB0006
ViCOLO футболка жіноча бавовняна
1799 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Converse жіноча колір чорний 10027753-A02
Бавовняна футболка Converse
939 грн
1599 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Guess колір чорний W5BI29 J1314
Футболка Guess
1499 грн
2989 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess жіночі бавовняні з еластаном BRIANA чорні V3BI11 J1314
Guess жіночі бавовняні з еластаном BRIANA
1019 грн
1889 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка G-Star Script колір чорний  D26907-D976
Бавовняна футболка G-Star Script
969 грн
1599 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Silvian Heach HALFI жіноча колір чорний GPA24339TS
Футболка Silvian Heach HALFI
1139 грн
2299 грн
-20%
Ще -5% з кодом SALE*
Viking футболка для трекінгу жіноча Lenta Bamboo чорна 500/22/5540
Viking футболка для трекінгу жіноча Lenta Bamboo
1199 грн
1499 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Pepe Jeans LIRA жіноча колір чорний PL505996
Бавовняна футболка Pepe Jeans LIRA
999 грн
1799 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Dkny колір чорний DJ6T1731
Бавовняна футболка Dkny
2689 грн
3999 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка adidas Originals X Smiley жіноча колір чорний JD2738
Футболка adidas Originals X Smiley
1599 грн
2399 грн
Medicine футболка жіноча бавовняна чорна
Medicine футболка жіноча бавовняна
1109 грн
Відкрий товари Marciano by Guess
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір чорний 6RGI02 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1599 грн
3289 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA чорна G6GI02 K3182
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA
1799 грн
3289 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір чорний 6RGI04 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1599 грн
3289 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess ARIA жіночі колір чорний 5RGP22 6311A
Футболка Marciano by Guess ARIA
3799 грн
6589 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS блакитна G6GI04 K3505
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS
2599 грн
3789 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS рожева G6GI04 K3505
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS
2319 грн
3789 грн
-20% з кодом SALE*
Marciano by Guess Футболка жіноча бавовняна LYRIS бежева G6GI04 K3505
Marciano by Guess Футболка жіноча бавовняна LYRIS
3099 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір білий 6RGI04 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
1799 грн
3289 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano Guess ARIA колір бежевий 5RGP22 6311A
Футболка Marciano Guess ARIA
3619 грн
5399 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS біла G6GI04 K3505
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна LYRIS
2039 грн
3789 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess MABEL колір білий 6RGI02 6008A
Футболка Marciano by Guess MABEL
2399 грн
3289 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano Guess ARIA колір бежевий 5RGP22 6311A
Футболка Marciano Guess ARIA
3619 грн
5399 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marciano by Guess LYRIS колір білий 6RGI03 6362A
Бавовняна футболка Marciano by Guess LYRIS
2599 грн
3789 грн
-48%
Ще -5% з кодом SALE*
Футболка Marciano by Guess PATTY жіноча колір синій 5RGI03 6008A
Футболка Marciano by Guess PATTY
1499 грн
2899 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA біла G6GI02 K3182
Marciano by Guess футболка жіноча бавовняна MINA
2199 грн
3289 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Marciano by Guess LYRIS 6RGI03 6362A
Бавовняна футболка Marciano by Guess LYRIS
2599 грн
3789 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES бежевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3599 грн
6589 грн
-62%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano Guess COURTNEY колір білий 5YGR03 5876Z
Топ Marciano Guess COURTNEY
1799 грн
4799 грн
-52%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess ARIA колір чорний 5RGP21 6311A
Топ Marciano by Guess ARIA
2689 грн
5659 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES рожевий G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3619 грн
5399 грн
-54%
Ще -5% з кодом SALE*
Блузка Marciano by Guess KATHLEEN колір помаранчевий 5YGR29 5875Z
Блузка Marciano by Guess KATHLEEN
2399 грн
5299 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess кроп-топ жіночий SUKI коричневий G6GR15 Z0643
Marciano by Guess кроп-топ жіночий SUKI
3699 грн
6589 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess жіночий топ з віскозою LOLI бежевий G6GR10 Z0625
Marciano by Guess жіночий топ з віскозою LOLI
3599 грн
5399 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES чорний G6GP02 K3068
Marciano by Guess топ жіночий віскозний INES
3699 грн
6589 грн
-48%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess NOEMI колір чорний 6RGR03 5905Z
Топ Marciano by Guess NOEMI
2899 грн
5659 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT колір бежевий 5GGH30 7315A
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT
3750 грн
7559 грн
-63%
Ще -5% з кодом SALE*
Топ Marciano by Guess GIADA жіночі колір бежевий 5GGR04 5874Z
Топ Marciano by Guess GIADA
1599 грн
4399 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU бежевий G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
3699 грн
5659 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT колір бежевий 5GGH30 7315A
Бавовняний топ Marciano by Guess PAT
3499 грн
6999 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU чорний G6GR23 Z0760
Marciano by Guess топ жіночий з віскозою KASHU
3299 грн
5659 грн