Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Valentino Bags
5.0

Сумочка Valentino Bagsколір чорний VBS5A802

7399 грн
Колір: чорний
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сумочка Valentino Bags

Велика сумочка з колекції Valentino Bags. Застібна модель виготовлена зі штучної шкіри.
- Додається текстильний мішок, який захищає товар від пилу.
- Магнітна застібка.
- Має два знімних ремінця - з можливістю регулювання та без.
- Короткі ручки для зручного носіння в руці або через плече.
- Модель з підкладкою.
- Розрахована на формат А4.
- Має три відділення: два відкритих і одне з застібкою-блискавкою.
- Внутрішня кишеня на блискавці.
- Ширина біля основи: 35 cm.
- Висота: 27 cm.
- Глибина: 15 cm.
Характеристики товару
Ремінь
знімний ремінь
Тип застібки
магнітна
Розмір сумочки
вміщує А4
Інформація про товар
Код виробника
VBS5A802
Колір
чорний
Бренд
Valentino Bags
ID Товару
99KK-TOD0WR_99X
Склад
Основний матеріал: 100% Поліуретан
Підкладка: 100% Поліестер
Схожі товари
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри ALEKSANDRA чорна VBS9W901
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри ALEKSANDRA
4599 грн
7899 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags HARMONIA колір чорний VBS9OT08
Сумочка Valentino Bags HARMONIA
3899 грн
7399 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS9AD01
Сумочка Valentino Bags
3889 грн
6699 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags BRIXTON колір чорний VBS7LX11
Сумочка Valentino Bags BRIXTON
3899 грн
5499 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS7LX03
Сумочка Valentino Bags
3699 грн
5899 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри чорна
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
7499 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS8DA03
Сумочка Valentino Bags
4199 грн
7099 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри GEA чорна VBS9UC02
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри GEA
5699 грн
8399 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча DEA RE чорна VBS9UM06
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча DEA RE
3899 грн
5899 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри SAMBA RE чорна VBS8ZG05
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри SAMBA RE
5599 грн
7499 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags CORA колір чорний VBS9OO01
Сумочка Valentino Bags CORA
5599 грн
7999 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags HARMONIA колір чорний VBS9OT07
Сумочка Valentino Bags HARMONIA
4499 грн
7499 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча JOLLY BIS RE чорна VBSA9T60
Valentino Bags сумка-шопер жіноча JOLLY BIS RE
5399 грн
7999 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сумка Samsoe Samsoe SAPRINT колір чорний U25200001
Бавовняна сумка Samsoe Samsoe SAPRINT
1599 грн
2399 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір чорний A3W30029
Сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
4499 грн
7599 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка Patrizia Pepe колір чорний 8B0304 L061
Шкіряна сумочка Patrizia Pepe
8099 грн
11999 грн
-54%
Сумочка Medicine колір чорний
Сумочка Medicine
769 грн
1699 грн
-52%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess MELINDA колір чорний HWJP99 02060
Сумочка Guess MELINDA
4099 грн
8589 грн
-51%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкіряна сумочка Marc O'Polo колір чорний 50912210301203
Шкіряна сумочка Marc O'Polo
7599 грн
15699 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Armani Exchange колір чорний XW000927 AF17155
Сумочка Armani Exchange
6599 грн
11749 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess сумочка жіноча SOPHIA чорна HWWG99 13240
Guess сумочка жіноча SOPHIA
5599 грн
9159 грн
Karl Lagerfeld Jeans сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри чорна B3W30288
Karl Lagerfeld Jeans сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри
5699 грн
-53%
Ще -5% з кодом SALE*
Guess сумка-шопер жіноча CHERYL чорна HWTQ97 20240
Guess сумка-шопер жіноча CHERYL
4299 грн
9159 грн
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Guess MERIDIAN колір чорний HWBG69 74230
Сумочка Guess MERIDIAN
4499 грн
8589 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE чорна B2W30222
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE
4699 грн
6799 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Karl Lagerfeld Jeans колір чорний B1W30138
Сумочка Karl Lagerfeld Jeans
4199 грн
5699 грн
-55%
Medicine сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри чорна
Medicine сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
969 грн
2199 грн
MM6 Maison Margiela сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри чорна
MM6 Maison Margiela сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
16799 грн
-61%
Сумочка Medicine колір чорний
Сумочка Medicine
769 грн
1999 грн
Відкрий товари Valentino Bags
-47%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags HARMONIA колір чорний VBS9OT08
Сумочка Valentino Bags HARMONIA
3899 грн
7399 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри SAMBA RE чорна VBS8ZG05
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри SAMBA RE
5599 грн
7499 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча JOLLY BIS RE чорна VBSA9T60
Valentino Bags сумка-шопер жіноча JOLLY BIS RE
5399 грн
7999 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри чорна
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4999 грн
7499 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS8DA03
Сумочка Valentino Bags
4199 грн
7099 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча DEA RE чорна VBS9UM06
Valentino Bags сумка крос-боді жіноча DEA RE
3899 грн
5899 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS7LX03
Сумочка Valentino Bags
3699 грн
5899 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри ALEKSANDRA чорна VBS9W901
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри ALEKSANDRA
4599 грн
7899 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags BRIXTON колір чорний VBS7LX11
Сумочка Valentino Bags BRIXTON
3899 грн
5499 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags HARMONIA колір чорний VBS9OT07
Сумочка Valentino Bags HARMONIA
4499 грн
7499 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags CORA колір чорний VBS9OO01
Сумочка Valentino Bags CORA
5599 грн
7999 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри GEA чорна VBS9UC02
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри GEA
5699 грн
8399 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS9AD01
Сумочка Valentino Bags
3889 грн
6699 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags REGINA RE колір сірий VBS9IS51
Сумочка Valentino Bags REGINA RE
5399 грн
7899 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри блакитна VBS7LX01
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4699 грн
6299 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS7LX03
Сумочка Valentino Bags
3999 грн
5899 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча ATENA RE бежева VBS9PS01
Valentino Bags сумка-шопер жіноча ATENA RE
4799 грн
6499 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри SAMBA RE бежева VBS8ZG05
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри SAMBA RE
5599 грн
7499 грн
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри коричнева VBS7LX01
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
5999 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри бежева
Valentino Bags сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри
4899 грн
7999 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір коричневий VBS8AE07
Сумочка Valentino Bags
3299 грн
5699 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags CORA колір бежевий VBS9OO01
Сумочка Valentino Bags CORA
5599 грн
7999 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags BRIXTON колір бежевий VBS7LX11
Сумочка Valentino Bags BRIXTON
3799 грн
6299 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір бежевий VBS7QW03
Сумочка Valentino Bags
3699 грн
7399 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags REGINA RE колір коричневий VBS9IS51
Сумочка Valentino Bags REGINA RE
4799 грн
7099 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Сумочка Valentino Bags колір чорний VBS5A802
Сумочка Valentino Bags
4599 грн
7399 грн
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри коричнева VBS7LX06
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри
4199 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча ARMONIA рожева VBS9U201
Valentino Bags сумка-шопер жіноча ARMONIA
4299 грн
5899 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумка-шопер жіноча з імітації замші MAXI коричнева VBS9U701
Valentino Bags сумка-шопер жіноча з імітації замші MAXI
4999 грн
7499 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри GEA коричнева VBS9UC02
Valentino Bags сумочка жіноча зі штучної шкіри GEA
5699 грн
8399 грн