Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

adidas Originals
5.0

Спортивні штани adidas Originals SST TP колір зелений з аплікацією JP1224

-36%Ще -5% з кодом WEB*
2299 грн
3599 грн
Колір: зелений
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Спортивні штани adidas Originals SST TP

Спортивні штани з колекції adidas Originals виконані із трикотажу з аплікацією. Поліестер гарантує підвищену стійкість до заломів.
- Завищена талія з еластичною резинкою в поясі.
- Модель із лампасами.
- Кишені із застібкою.
- Звужені штанини для комфорту у русі.
- Тонкий, нееластичний трикотаж.
- Ширина талії: 37 cm.
- Напівобхват стегон: 51 cm.
- Висота талії: 30 cm.
- Ширина штанини знизу: 12 cm.
- Ширина штанини зверху: 28 cm.
- Зовнішня довжина штанини: 102 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Характеристики товару
Застібка
без застібки
Еластичність
нееластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
JP1224
Колір
зелений
Бренд
adidas Originals
Виробник

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID Товару
PPYA-SPM04P_79X
Склад
70% Поліестер, 30% Бавовна
Крій
Посадка:
висока
Тип штанин:
звужені
Крій:
slim fit
Розміри
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Adibreak колір зелений з аплікацією JP3762
Спортивні штани adidas Originals Adibreak
2599 грн
3799 грн
-25%
Спортивні штани adidas Originals Baggy Tp з аплікацією JY1420
Спортивні штани adidas Originals Baggy Tp
2469 грн
3299 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений однотонні KD4080
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2669 грн
3199 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals колір зелений з аплікацією KE3497
Спортивні штани adidas Originals
1859 грн
2999 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани adidas Originals Wabash колір зелений з принтом JP4486
Бавовняні спортивні штани adidas Originals Wabash
2299 грн
3699 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird зелені regular waist KD0396
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird
2399 грн
3699 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією KE1649
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2399 грн
2999 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією KD8317
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2199 грн
2999 грн
-47%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals PRE - LOVED PNT колір зелений однотонні JC8356
Спортивні штани adidas Originals PRE - LOVED PNT
1999 грн
3799 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals колір зелений однотонні KD4098
Спортивні штани adidas Originals
2799 грн
3699 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією KC8032
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2499 грн
3199 грн
-50%
Спортивні штани adidas Originals 70S Track Pant колір зелений візерунок IX5224
Спортивні штани adidas Originals 70S Track Pant
1639 грн
3299 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird зелені KE3456
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird
2699 грн
3499 грн
-32%
Спортивні штани adidas Originals Track Pant колір зелений з аплікацією JX3055
Спортивні штани adidas Originals Track Pant
1899 грн
2799 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани adidas Originals колір зелений однотонні KD1308
Бавовняні спортивні штани adidas Originals
2089 грн
2499 грн
-17%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Adibreak колір зелений з аплікацією KD1514
Спортивні штани adidas Originals Adibreak
2899 грн
3499 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією JP1065
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2469 грн
3699 грн
-40%
Спортивні штани adidas Originals Firebird Pants колір зелений з аплікацією JY1335
Спортивні штани adidas Originals Firebird Pants
1799 грн
2999 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі зелені regular waist 710881518
Polo Ralph Lauren джоггери чоловічі
4999 грн
8099 грн
BOSS штани loungwear чоловічі бавовняні з еластаном Mix&Match Pants зелені 50515305
BOSS штани loungwear чоловічі бавовняні з еластаном Mix&Match Pants
2399 грн
-14%
Спортивні штани Drôle de Monsieur Le Track Pants Tresse чоловічі колір зелений з аплікацією G-SP007-PL135-AV
Спортивні штани Drôle de Monsieur Le Track Pants Tresse
7499 грн
8799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO спортивні штани чоловічі бавовняні Dayote232 зелені 50489617
HUGO спортивні штани чоловічі бавовняні Dayote232
2399 грн
3799 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
G-Star спортивні штани чоловічі з бавовною Premium core type c зелені D15653-C235
G-Star спортивні штани чоловічі з бавовною Premium core type c
2299 грн
3299 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани AllSaints UNDRGRND колір сірий однотонні M031TB
Бавовняні спортивні штани AllSaints UNDRGRND
3099 грн
5699 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste спортивні штани чоловічі з бавовною зелені regular waist XH9624
Lacoste спортивні штани чоловічі з бавовною
3529 грн
5599 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas колір зелений з принтом JE8970
Спортивні штани adidas
1599 грн
2299 грн
-39%
Спортивні штани Medicine колір зелений однотонна
Спортивні штани Medicine
969 грн
1599 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Medicine спортивні штани чоловічі зелені regular waist
Medicine спортивні штани чоловічі
769 грн
1599 грн
Polo Ralph Lauren спортивні штани чоловічі з бавовною зелені regular waist 710980340
Polo Ralph Lauren спортивні штани чоловічі з бавовною
7899 грн
Відкрий товари adidas Originals
-25%
Спортивні штани adidas Originals Baggy Tp з аплікацією JY1420
Спортивні штани adidas Originals Baggy Tp
2469 грн
3299 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани adidas Originals колір зелений однотонні KD1308
Бавовняні спортивні штани adidas Originals
2089 грн
2499 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird зелені regular waist KD0396
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird
2399 грн
3699 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений однотонні KD4080
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2669 грн
3199 грн
adidas Originals спортивні штани чоловічі зелені regular waist KE3514
adidas Originals спортивні штани чоловічі
3999 грн
-50%
Спортивні штани adidas Originals 70S Track Pant колір зелений візерунок IX5224
Спортивні штани adidas Originals 70S Track Pant
1639 грн
3299 грн
-17%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Adibreak колір зелений з аплікацією KD1514
Спортивні штани adidas Originals Adibreak
2899 грн
3499 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією KE1649
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2399 грн
2999 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals колір зелений з аплікацією KE3497
Спортивні штани adidas Originals
1859 грн
2999 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Adibreak колір зелений з аплікацією JP3762
Спортивні штани adidas Originals Adibreak
2599 грн
3799 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird зелені KE3456
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird
2699 грн
3499 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією KC8032
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2499 грн
3199 грн
-47%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals PRE - LOVED PNT колір зелений однотонні JC8356
Спортивні штани adidas Originals PRE - LOVED PNT
1999 грн
3799 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією JP1065
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2469 грн
3699 грн
-32%
Спортивні штани adidas Originals Track Pant колір зелений з аплікацією JX3055
Спортивні штани adidas Originals Track Pant
1899 грн
2799 грн
-40%
Спортивні штани adidas Originals Firebird Pants колір зелений з аплікацією JY1335
Спортивні штани adidas Originals Firebird Pants
1799 грн
2999 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір зелений з аплікацією KD8317
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2199 грн
2999 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани adidas Originals Wabash колір зелений з принтом JP4486
Бавовняні спортивні штани adidas Originals Wabash
2299 грн
3699 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals колір зелений однотонні KD4098
Спортивні штани adidas Originals
2799 грн
3699 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird блакитні KD3835
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird
2699 грн
2999 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals SST TRACKPANT чоловічі колір фіолетовий однотонні JX1693
Спортивні штани adidas Originals SST TRACKPANT
2999 грн
5399 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals колір чорний однотонні KE3500
Спортивні штани adidas Originals
2499 грн
2999 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird коричневі regular waist KE1678
adidas Originals спортивні штани чоловічі Firebird
2499 грн
3699 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір сірий з аплікацією KE1650
Спортивні штани adidas Originals Firebird
2499 грн
2999 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Q12 MONOGRAM TR колір бежевий JP4429
Спортивні штани adidas Originals Q12 MONOGRAM TR
1799 грн
3099 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Beckenbauer колір коричневий з аплікацією KE1667
Спортивні штани adidas Originals Beckenbauer
2499 грн
2999 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Adibreak колір чорний з аплікацією JD4267
Спортивні штани adidas Originals Adibreak
2469 грн
4199 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals колір чорний однотонні KE3589
Спортивні штани adidas Originals
2699 грн
3199 грн
-15% з кодом WEB*
Спортивні штани adidas Originals Firebird колір чорний з аплікацією KE1371
Спортивні штани adidas Originals Firebird
4199 грн
Спортивні штани adidas Originals колір бордовий з аплікацією KA4391
Спортивні штани adidas Originals
5999 грн