Перейти до вмісту
BACK TO SCHOOL | До -25% на новий сезон! Заходь

ANSWEARClub

Mos MoshКардиган жіночий з вовною Thora темно-синій 180440

5399 грн
Колір: темно-синій
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Темно-синій кардиган Mos Mosh – вовняний трикотаж у класичному стилі

Темно-синій кардиган Mos Mosh – це розстібний светр з вовни, який забезпечує комфорт під час носіння та універсальні стилізації. Ця модель, з кроєм regular fit та довжиною рукава 3/4, є чудовою основою для багатошарових образів у холодні дні, а також елегантним доповненням мінімалістичних аутфітів. Його класичний дизайн з ноткою вінтажу легко вписується в різноманітні естетики.

Чим відрізняється жіночий розстібний светр Mos Mosh?

  • Крій regular fit забезпечує свободу рухів та універсальну посадку по фігурі
  • Універсальний стиль поєднує повсякденний комфорт з класичною елегантністю та ноткою вінтажу
  • Розстібний кардиган з однорядним застібанням на ґудзики спрощує багатошарові стилізації
  • Тонкий вовняний трикотаж м'який на дотик і забезпечує тепловий комфорт
  • Еластичний матеріал дозволяє комфортно носити та добре сидіти на тілі
  • Довжина 53 см (для розміру S) закінчується на висоті стегон, що сприяє пропорціям
  • Відсутність кишень підкреслює мінімалістичний характер, зберігаючи гладку лінію фасону
  • Реглановий рукав 3/4 сприяє свободі рухів та дозволяє відкривати зап'ястя
  • Гладкий візерунок трикотажу з делікатною обробкою сприяє елегантності та універсальності
Характеристики товару
Застібка
на ґудзики, однобортна (однорядна)
Еластичність
еластичний матеріал
Капюшон
без капюшона
Інформація про товар
Код виробника
180440
Колір виробника
191
Колір
темно-синій
Бренд
Mos Mosh
ID Товару
9BY2-SWDZLL_59X
Матеріал
Весь виріб:
33% Вовна, 33% Вовна альпаки, 29% Поліамід, 5% Еластан
Крій
Рукав:
3/4
Тип рукава:
реглановий
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
S
Довжина:
53 см
Ширина під пахвами:
55 см
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-46%
Ще -5% з кодом BACK*
Sisley Кардиган з додаванням вовни Sisley колір синій теплий 1IGZL500S
Sisley
Кардиган з додаванням вовни Sisley
2999 грн
5599 грн
-26%
Ще -5% з кодом BACK*
United Colors of Benetton Вовняний кардиган United Colors of Benetton колір синій легкий
United Colors of Benetton
Вовняний кардиган United Colors of Benetton
2999 грн
4099 грн
-18%
Ще -5% з кодом BACK*
Polo Ralph Lauren Кардиган жіночий бавовняний темно-синій 211971868
Polo Ralph Lauren
Кардиган жіночий бавовняний
9799 грн
11999 грн
-40%
Ще -5% з кодом BACK*
Morgan Кардиган жіночий MBIANCA темно-синій MBIANCA
Morgan
Кардиган жіночий MBIANCA
1799 грн
2999 грн
-59%
Ще -5% з кодом BACK*
Twinset Джемпер Twinset колір синій 261TP3032
Twinset
Джемпер Twinset
5599 грн
13749 грн
-37%
Ще -5% з кодом BACK*
rag & bone Джемпер Rag & Bone колір синій легке WAS25P023UG23
rag & bone
Джемпер Rag & Bone
8499 грн
13499 грн
-29%
Ще -5% з кодом BACK*
From Future Кашеміровий кардиган FROM FUTURE колір сірий WPC01131
From Future
Кашеміровий кардиган FROM FUTURE
5899 грн
8399 грн
-41%
Ще -5% з кодом BACK*
Sisley Кардиган з додаванням вовни Sisley колір синій легкий 102HM602Q
Sisley
Кардиган з додаванням вовни Sisley
2099 грн
3599 грн
-50%
Ще -5% з кодом BACK*
Marella Бавовняний кардиган Marella POLIS колір синій 2613341084200
Marella
Бавовняний кардиган Marella POLIS
5999 грн
12039 грн
-40%
Ще -5% з кодом BACK*
Sisley Джемпер Sisley колір чорний легкий 17Q3M5203
Sisley
Джемпер Sisley
1679 грн
2799 грн
-36%
Ще -5% з кодом BACK*
Sisley Кардиган жіночий з бавовною темно-синій 1U3RL603S
Sisley
Кардиган жіночий з бавовною
2299 грн
3599 грн
-48%
Ще -5% з кодом BACK*
Herskind Вовняний кардиган Herskind Liw колір синій легкий 5434825
Herskind
Вовняний кардиган Herskind Liw
2899 грн
5599 грн
-32%
Ще -5% з кодом BACK*
Karl Lagerfeld Джемпер Karl Lagerfeld колір синій легкий A4W20034
Karl Lagerfeld
Джемпер Karl Lagerfeld
6299 грн
9299 грн
-52%
Ще -5% з кодом BACK*
Rossignol Джемпер Rossignol Galina x JCC жіночий колір синій легкий RLMWO03
Rossignol
Джемпер Rossignol Galina x JCC
7798 грн
16499 грн
Lauren Ralph Lauren Кардиган жіночий з бавовною темно-синій 200B22260
Lauren Ralph Lauren
Кардиган жіночий з бавовною
7899 грн
-37%
Ще -5% з кодом BACK*
United Colors of Benetton Кардиган жіночий бавовняний темно-синій 1C19D502P
United Colors of Benetton
Кардиган жіночий бавовняний
1999 грн
3199 грн
-30%
Ще -5% з кодом BACK*
Lacoste Кардиган жіночий з бавовною темно-синій AF9872
Lacoste
Кардиган жіночий з бавовною
5599 грн
7999 грн
-43%
Ще -5% з кодом BACK*
Max&Co. Светр MAX&Co. колір синій легкий 2526346011200
Max&Co.
Светр MAX&Co.
4499 грн
7899 грн
-20% з кодом BACK*
Marc O'Polo Бавовняний кардиган Marc O'Polo колір синій легкий B01605961069
Marc O'Polo
Бавовняний кардиган Marc O'Polo
6999 грн
ERMANNO Firenze Кардиган жіночий з вовною темно-синій D49EN037E56
ERMANNO Firenze
Кардиган жіночий з вовною
19099 грн
-49%
Ще -5% з кодом BACK*
Rotate Кардиган з домішкою кашеміру Rotate колір синій 1149032318
Rotate
Кардиган з домішкою кашеміру Rotate
6999 грн
13799 грн
-15% з кодом BACK*
Polo Ralph Lauren Кардиган жіночий бавовняний темно-синій 211B30509
Polo Ralph Lauren
Кардиган жіночий бавовняний
11999 грн
-20% з кодом BACK*
Polo Ralph Lauren Кардиган жіночий бавовняний темно-синій 211971868
Polo Ralph Lauren
Кардиган жіночий бавовняний
11999 грн
-40%
Ще -5% з кодом BACK*
OUI Кардиган жіночий темно-синій 96607
OUI
Кардиган жіночий
4499 грн
7499 грн
-44%
Ще -5% з кодом BACK*
Marc O'Polo Жилет із додаванням вовни Marc O'Polo колір синій 600609065023
Marc O'Polo
Жилет із додаванням вовни Marc O'Polo
3299 грн
5899 грн
-18%
Ще -5% з кодом BACK*
From Future Вовняний кардиган FROM FUTURE жіночий колір синій легкий WPH00859
From Future
Вовняний кардиган FROM FUTURE
4499 грн
5499 грн
-10% з кодом BACK*
United Colors of Benetton Бавовняний кардиган United Colors of Benetton жіночий колір синій легкий
United Colors of Benetton
Бавовняний кардиган United Colors of Benetton
2699 грн
-20% з кодом BACK*
BOSS Кардиган жіночий вовняний Fonami темно-синій 50545031
BOSS
Кардиган жіночий вовняний Fonami
8399 грн
Відкрий товари Mos Mosh
-43%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Кардиган жіночий з вовною Almine темно-синій 158680
Mos Mosh
Кардиган жіночий з вовною Almine
3599 грн
6399 грн
Mos Mosh Жилет жіночий з вовною Almine темно-синій 173060
Mos Mosh
Жилет жіночий з вовною Almine
4899 грн
Mos Mosh Кардиган жіночий з вовною Almine сірий 158680
Mos Mosh
Кардиган жіночий з вовною Almine
6699 грн
Mos Mosh Кардиган жіночий з вовною Almine бордо 158680
Mos Mosh
Кардиган жіночий з вовною Almine
6699 грн
-35%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Кардиган жіночий з вовною Thora зелений 177540
Mos Mosh
Кардиган жіночий з вовною Thora
2899 грн
4499 грн
-38%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр на застібці жіночий бавовняний Herbi помаранчевий 176700
Mos Mosh
Светр на застібці жіночий бавовняний Herbi
2199 грн
3599 грн
-33%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Кардиган жіночий з додаванням шовку Lizet зелений 177670
Mos Mosh
Кардиган жіночий з додаванням шовку Lizet
3599 грн
5399 грн
Mos Mosh Жилет жіночий з вовною Almine коричневий 173060
Mos Mosh
Жилет жіночий з вовною Almine
4899 грн
-34%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Жилет жіночий Marisol бежевий 177720
Mos Mosh
Жилет жіночий Marisol
3199 грн
4899 грн
Mos Mosh Кардиган жіночий з вовною Almine бежевий 158680
Mos Mosh
Кардиган жіночий з вовною Almine
6699 грн
-36%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр жіночий з додаванням вовни Edele помаранчевий 178740
Mos Mosh
Светр жіночий з додаванням вовни Edele
4599 грн
7199 грн
Mos Mosh Светр жіночий з вовною Mape коричневий 173310
Mos Mosh
Светр жіночий з вовною Mape
4499 грн
-35%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Вовняний светр Mos Mosh колір коричневий легкий 168080
Mos Mosh
Вовняний светр Mos Mosh
2899 грн
4499 грн
Mos Mosh Светр жіночий з вовною Mape бежевий 173310
Mos Mosh
Светр жіночий з вовною Mape
4499 грн
Mos Mosh Светр жіночий з вовною Mape бордо 173310
Mos Mosh
Светр жіночий з вовною Mape
4499 грн
-41%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Вовняний светр Mos Mosh жіночий колір сірий
Mos Mosh
Вовняний светр Mos Mosh
2799 грн
4799 грн
-53%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр із додаванням вовни Mos Mosh THORA колір коричневий  173070
Mos Mosh
Светр із додаванням вовни Mos Mosh THORA
2999 грн
6399 грн
Mos Mosh Светр жіночий бавовняний Arin бежевий 170680
Mos Mosh
Светр жіночий бавовняний Arin
3599 грн
-47%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр жіночий з вовною Mape сірий 173310
Mos Mosh
Светр жіночий з вовною Mape
2299 грн
4399 грн
-44%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Вовняний светр Mos Mosh колір коричневий легкий 168080
Mos Mosh
Вовняний светр Mos Mosh
2499 грн
4499 грн
-46%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр із додаванням вовни Mos Mosh TACI колір бордовий  173090
Mos Mosh
Светр із додаванням вовни Mos Mosh TACI
3199 грн
5999 грн
-50%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр жіночий вовняний червоний 168090
Mos Mosh
Светр жіночий вовняний
1799 грн
3599 грн
-42%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Вовняний светр Mos Mosh колір бежевий  168080
Mos Mosh
Вовняний светр Mos Mosh
2599 грн
4499 грн
-40%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр жіночий бавовняний червоний 168060
Mos Mosh
Светр жіночий бавовняний
2699 грн
4499 грн
-44%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Светр жіночий бавовняний бежевий 168060
Mos Mosh
Светр жіночий бавовняний
2499 грн
4499 грн
Mos Mosh Светр жіночий з вовною коричневий 182180
Mos Mosh
Светр жіночий з вовною
5399 грн
Mos Mosh TACI бордо 173090
Mos Mosh
TACI
6299 грн
Mos Mosh Светр жіночий з вовною сірий 182180
Mos Mosh
Светр жіночий з вовною
5399 грн
-40%
Ще -5% з кодом BACK*
Mos Mosh Вовняний светр Mos Mosh колір сірий легкий 165660
Mos Mosh
Вовняний светр Mos Mosh
3599 грн
5999 грн
Mos Mosh Жилет жіночий з вовною Thora бежевий 180430
Mos Mosh
Жилет жіночий з вовною Thora
5399 грн