Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Lauren Ralph Lauren
5.0

Lauren Ralph Lauren Розкльошена сукня лляна рожева однотонна 200905667

-40%Ще -10% з кодом WEB*
8899 грн
14999 грн
Колір: рожевий
Lauren Ralph Lauren Розкльошена сукня лляна рожева однотонна 200905667
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня лляна зелена однотонна 200905667
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Рожева сукня міді Lauren Ralph Lauren – легкість і свобода в повсякденному стилі

Рожева сукня міді Lauren Ralph Lauren – це розкльошена модель, яка поєднує в собі природний комфорт льону з класичним дизайном. Модель з комірцем і практичною зав'язкою на талії сприяє свободі рухів та легкості. Це ідеальний вибір для повсякденних зустрічей, літніх прогулянок чи подорожей у відпустці, де цінуються зручність і природний, невимушений стиль.

Чим вирізняється розкльошена сукня Lauren Ralph Lauren?

  • Розкльошений крій сукні забезпечує свободу рухів і легкість образу
  • Повсякденний стиль моделі робить її доречною для багатьох неофіційних подій
  • Довжина міді дозволяє елегантно прикрити ноги, зберігаючи комфорт під час носіння
  • Нееластичний лляний матеріал зберігає класичну форму фасону сукні
  • Виготовлена з натурального, тонкого льону, що сприяє повітропроникності та комфорту під час носіння
  • Виріз з класичним комірцем надає сукні елегантного завершення
  • Практичні бічні прорізні кишені підвищують функціональність моделі
  • Класичні рукави довжиною 1/2 забезпечують комфорт і свободу рухів
  • Зав'язка на талії дозволяє припасувати фасон до індивідуальної фігури
  • Застібка на ґудзики полегшує надягання та знімання сукні
Характеристики товару
Застібка
на ґудзики
Еластичність
нееластичний матеріал
Довжина крою
міді
Інформація про товар
Код виробника
200905667
Колір
рожевий
Бренд
Lauren Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYA-SUD0W9_30X
Матеріал
Основний матеріал:
100% Льон
Крій
Рукав:
1/2, короткий
Декольте:
з комірцем
Тип рукава:
класичний
Крій моделі:
розкльошений
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren mini пряма 253855210
Сукня Lauren Ralph Lauren
6399 грн
12999 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір рожевий midi пряма
Сукня Lauren Ralph Lauren
4499 грн
9999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Marc Aurel колір рожевий midi пряма 6576-1000-24817
Сукня Marc Aurel
4599 грн
8199 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня BOSS Orange колір рожевий mini розкльошена 50542146
Сукня BOSS Orange
4299 грн
8399 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB літня сукня з колекції Unscripted рожева однотонна
Answear.LAB літня сукня з колекції Unscripted
4999 грн
6699 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір рожевий maxi облягаюча
Сукня Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня HUGO колір рожевий maxi розкльошена 50536456
Бавовняна сукня HUGO
6199 грн
11499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня IBlues UFO колір рожевий mini розкльошена 2617221111200
Сукня IBlues UFO
7299 грн
13399 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
BIZUU Сукня бавовняна MOSY рожева квіти MOSY RÓŻOWY
BIZUU Сукня бавовняна MOSY
6799 грн
7999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Twinset колір рожевий mini розкльошена 261TP210B
Сукня Twinset
7999 грн
12499 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Marciano by Guess CLAUDIA колір рожевий mini пряма 5GGK17 7302A
Сукня Marciano by Guess CLAUDIA
6299 грн
13299 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Barbour літня сукня з льоном x Farm Rio рожева квіти LDR1032
Barbour літня сукня з льоном x Farm Rio
10699 грн
16299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня HUGO колір рожевий mini розкльошена
Сукня HUGO
5999 грн
11999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Notes du Nord колір рожевий maxi пряма
Сукня Notes du Nord
5899 грн
9499 грн
-63%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Morgan ROY колір рожевий mini пряма ROY
Сукня Morgan ROY
1299 грн
3599 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Lola Casademunt літня сукня бавовняна рожева LS2616040
Lola Casademunt літня сукня бавовняна
3399 грн
4499 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір рожевий midi oversize
Сукня Answear.LAB
1999 грн
3099 грн
-48%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld Jeans літня сукня бавовняна з еластаном рожева B2W13046
Karl Lagerfeld Jeans літня сукня бавовняна з еластаном
2299 грн
4499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір рожевий maxi розкльошена
Сукня Answear.LAB
1799 грн
2999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня з віскози BOSS Orange C Darmia колір рожевий mini розкльошена 50557688
Сукня з віскози BOSS Orange C Darmia
7199 грн
11499 грн
-15% з кодом WEB*
Answear.LAB сукня рожева
Answear.LAB сукня
2499 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Nanushka колір рожевий maxi розкльошена NW25PFDR03533
Сукня Nanushka
14199 грн
24599 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Fracomina літня сукня з льоном рожева FJ26SD3008W83801
Fracomina літня сукня з льоном
3699 грн
6099 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня United Colors of Benetton колір рожевий maxi розкльошена 4SZRDV0B8
Сукня United Colors of Benetton
1699 грн
3599 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Marciano by Guess OLIVIA колір рожевий mini облягаюча 5BGK22 6259A
Сукня Marciano by Guess OLIVIA
5099 грн
12259 грн
-25% з кодом WEB*
HUGO сукня Kanine рожева однотонна 50571635
HUGO сукня Kanine
10399 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Forte Forte колір рожевий maxi розкльошена 14561.my.dress
Сукня Forte Forte
20999 грн
33499 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Never Fully Dressed колір рожевий maxi розкльошена NFDDR3258
Сукня Never Fully Dressed
3799 грн
6499 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Retrofete сукня Anida рожева однотонна R-SS25-11471-17
Retrofete сукня Anida
18999 грн
27599 грн
Відкрий товари Lauren Ralph Lauren
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren mini пряма 253855210
Сукня Lauren Ralph Lauren
6399 грн
12999 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір рожевий midi пряма
Сукня Lauren Ralph Lauren
4499 грн
9999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір синій midi розкльошена 200P03557
Сукня Lauren Ralph Lauren
7599 грн
11999 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір чорний midi пряма 200978812
Сукня Lauren Ralph Lauren
7598 грн
14599 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір синій mini розкльошена 200748950
Сукня Lauren Ralph Lauren
6599 грн
11999 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня темно-синя однотонна
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня
12799 грн
18999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір бежевий mini пряма
Сукня Lauren Ralph Lauren
8599 грн
13699 грн
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня лляна зелена рослинна 200B24676
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня лляна
15999 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня з віскозою чорна однотонна 200980935
Lauren Ralph Lauren розкльошена сукня з віскозою
7598 грн
9899 грн
Lauren Ralph Lauren сукня темно-синя однотонна 200P14033
Lauren Ralph Lauren сукня
11999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір бордовий mini розкльошена 200980920
Сукня Lauren Ralph Lauren
8499 грн
14999 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір червоний maxi облягаюча 253971057
Сукня Lauren Ralph Lauren
7598 грн
14599 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір чорний midi розкльошена 200P02008
Сукня Lauren Ralph Lauren
6299 грн
12199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren сукня з віскозою бежева однотонна 253P08747
Lauren Ralph Lauren сукня з віскозою
11999 грн
18999 грн
-39%
Ще -5% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren сукня блакитна однотонна 200P09116
Lauren Ralph Lauren сукня
7299 грн
11999 грн
Lauren Ralph Lauren сукня коричнева однотонна 253P13736
Lauren Ralph Lauren сукня
21999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір білий midi розкльошена
Сукня Lauren Ralph Lauren
7599 грн
13499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір синій midi розкльошена
Сукня Lauren Ralph Lauren
6399 грн
12999 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір чорний midi облягаюча 200978539
Сукня Lauren Ralph Lauren
4099 грн
9799 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір чорний maxi облягаюча 253982109
Сукня Lauren Ralph Lauren
7598 грн
14599 грн
Lauren Ralph Lauren сукня чорна однотонна 253980921
Lauren Ralph Lauren сукня
12999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Lauren Ralph Lauren midi пряма 200962683
Бавовняна сукня Lauren Ralph Lauren
6999 грн
13999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Lauren Ralph Lauren колір синій midi пряма 200P03519
Бавовняна сукня Lauren Ralph Lauren
8999 грн
14999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір чорний maxi облягаюча 253971057
Сукня Lauren Ralph Lauren
7299 грн
14599 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір синій midi пряма 200P03766
Сукня Lauren Ralph Lauren
6999 грн
9499 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір синій midi розкльошена 200973608
Сукня Lauren Ralph Lauren
7299 грн
13699 грн
Lauren Ralph Lauren сукня чорна однотонна 200P13731
Lauren Ralph Lauren сукня
15999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір синій mini розкльошена 200973369
Сукня Lauren Ralph Lauren
7599 грн
12199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір бордовий mini облягаюча 253P03575
Сукня Lauren Ralph Lauren
10599 грн
15999 грн
-50%
Сукня Lauren Ralph Lauren колір чорний maxi облягаюча 253979937
Сукня Lauren Ralph Lauren
7999 грн
16099 грн