Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

United Colors of Benetton

Дитячі шорти United Colors of Benetton колір зелений регульована талія 4L2VC9046

-33%Ще -10% з кодом WEB*
839 грн
1259 грн
Колір: зелений
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Дитячі шорти United Colors of Benetton

Дитячі шорти з колекції United Colors of Benetton виконані із тонкої еластичної тканини. Модель з дихаючого матеріалу з високим вмістом бавовни.
Маркування розмірів даного бренду на етикетці вказано за італійською системою розмірів. Це означає, що якщо Ви замовите на сайті європейський розмір 34, то Вам доставлять товар, на етикетці якого буде вказано розмір 38 (італійський розмір). Якщо замовите європейський розмір S, то буде доставлений товар, на етикетці якого, відповідно, буде вказано розмір M (італійський розмір).

Будь ласка, ознайомтеся з даними розмірної таблиці, щоб вибрати правильний розмір.

- Dress Safely - це лінійка товарів, що виробляються без використання хімічних речовин, таких як важкі метали або шкідливі барвники, які потенційно небезпечні для здоров’я. Крім того, ці вироби безпечні для дітей, оскільки вони розроблені без використання дрібних елементів, що несуть ризик задухи.
- Завищена талія.
- На талії гумка зі шнуровкою.
- Дві прорізні бічні кишені.
- На задній частині є накладна кишеня для безпечного зберігання дрібних предметів.
- Кишені типу cargo забезпечують додаткове місце для зберігання дрібних речей.
- Ширина талії: 31 cm.
- Напівобхват стегон: 42 cm.
- Висота талії: 26 cm.
- Ширина штанини знизу: 26 cm.
- Довжина: 45 cm.
- Розміри наведені для росту: 140 cm.
Характеристики товару
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
4L2VC9046.G.Seasonal
Колір
зелений
Бренд
United Colors of Benetton
Виробник

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Товару
PPYA-SZB09W_78X
Склад
97% Бавовна, 3% Еластан
Крій
Посадка:
висока
Крій:
regular fit
Схожі товари
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти карго дитячі бавовняні зелені regular waist 456SC904V
United Colors of Benetton шорти карго дитячі бавовняні
839 грн
1259 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні зелені regular waist 39DJC902N
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
729 грн
949 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні зелені regular waist 47RGG901Y
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
649 грн
949 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні дитячі шорти United Colors of Benetton колір зелений  34LPA900I
Бавовняні дитячі шорти United Colors of Benetton
389 грн
739 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist 39DJG901C
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
549 грн
739 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні зелені regular waist 47RGC902U
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
779 грн
949 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist 3BL0G900Q
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
439 грн
539 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
569 грн
639 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений регульована талія 600
Дитячі шорти Mayoral
749 грн
1039 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений  242
Дитячі шорти Mayoral
1099 грн
1589 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Emporio Armani колір зелений
Дитячі бавовняні шорти Emporio Armani
3299 грн
4799 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Jack Wolfskin SUN колір зелений
Дитячі шорти Jack Wolfskin SUN
1099 грн
1399 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти з додаванням льону Mayoral колір зелений регульована талія 3202
Дитячі шорти з додаванням льону Mayoral
1199 грн
1699 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений регульована талія 611
Дитячі шорти Mayoral
669 грн
899 грн
-69%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі лляні шорти Tartine et Chocolat колір зелений  CA26061
Дитячі лляні шорти Tartine et Chocolat
1179 грн
3899 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Mayoral колір зелений  1216
Дитячі бавовняні шорти Mayoral
919 грн
1309 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Levi's TRADITIONAL CARGO SHORTS колір зелений регульована талія 8EM381
Дитячі шорти Levi's TRADITIONAL CARGO SHORTS
1199 грн
1799 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Tartine et Chocolat колір зелений
Дитячі бавовняні шорти Tartine et Chocolat
2199 грн
2899 грн
-49%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Guess колір зелений регульована талія N5GD08 KA6R4
Дитячі бавовняні шорти Guess
809 грн
1599 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений регульована талія 3208
Дитячі шорти Mayoral
919 грн
1309 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist N6GD04 KA6R4
Guess трикотажні шорти дитячі бавовняні
1179 грн
1499 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений  202
Дитячі шорти Mayoral
869 грн
1249 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений  231
Дитячі шорти Mayoral
1279 грн
1599 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти BOSS колір зелений регульована талія J52928
Дитячі шорти BOSS
1699 грн
2599 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral slim колір зелений  6201
Дитячі шорти Mayoral slim
859 грн
1989 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений  207
Дитячі шорти Mayoral
779 грн
1109 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір зелений  6221
Дитячі шорти Mayoral
1279 грн
1829 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Mayoral колір зелений регульована талія 3211
Дитячі бавовняні шорти Mayoral
729 грн
1039 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Polo Ralph Lauren колір синій регульована талія 322863960003
Дитячі бавовняні шорти Polo Ralph Lauren
2879 грн
3699 грн
Відкрий товари United Colors of Benetton
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist 3BL0G900Q
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
439 грн
539 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
569 грн
639 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти карго дитячі бавовняні зелені regular waist 456SC904V
United Colors of Benetton шорти карго дитячі бавовняні
839 грн
1259 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні зелені regular waist 39DJC902N
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
729 грн
949 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні дитячі шорти United Colors of Benetton колір зелений  34LPA900I
Бавовняні дитячі шорти United Colors of Benetton
389 грн
739 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні зелені regular waist 47RGC902U
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
779 грн
949 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні зелені regular waist 39DJG901C
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
549 грн
739 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні зелені regular waist 47RGG901Y
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
649 грн
949 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton бермуди дитячі бавовняні темно-сині regular waist 47RGC902U
United Colors of Benetton бермуди дитячі бавовняні
849 грн
949 грн
-64%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton колір чорний регульована талія 4EQYCE04H
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
429 грн
1199 грн
-15% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти дитячі джинсові блакитні regular waist 4DHJC9047
United Colors of Benetton шорти дитячі джинсові
1049 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти дитячі джинсові темно-сині 4DHJG9034
United Colors of Benetton шорти дитячі джинсові
849 грн
949 грн
-64%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton колір бежевий регульована талія
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
429 грн
1199 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні сірі regular waist 456SC904V
United Colors of Benetton шорти cargo дитячі бавовняні
849 грн
1259 грн
-68%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton регульована талія 44LGG9032
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
369 грн
1159 грн
-64%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton колір червоний регульована талія
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
429 грн
1199 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні бірюзові 3BL0G900Q
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
409 грн
539 грн
-47%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти United Colors of Benetton колір синій регульована талія 4AC7G902O
Дитячі бавовняні шорти United Colors of Benetton
549 грн
1049 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton регульована талія 43Z9C9042
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
769 грн
1199 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти United Colors of Benetton колір бежевий регульована талія 4L2VG902V
Дитячі шорти United Colors of Benetton
549 грн
1049 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton Шорти карго дитячі бавовняні помаранчеві regular waist 39DJC902N
United Colors of Benetton Шорти карго дитячі бавовняні
779 грн
949 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти дитячі з льоном блакитні regular waist 40G8C904J
United Colors of Benetton шорти дитячі з льоном
1129 грн
1399 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton Бермуди дитячі джинсові блакитні high waist 488PC904U
United Colors of Benetton Бермуди дитячі джинсові
1129 грн
1399 грн
-11%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні оранжеві 3BL0G900Q
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
479 грн
539 грн
-66%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
399 грн
1209 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні блакитні regular waist 3BL0C903L
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
539 грн
639 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти United Colors of Benetton колір синій регульована талія 4AC7C903O
Дитячі бавовняні шорти United Colors of Benetton
599 грн
1159 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні бірюзові 3BL0C903L
United Colors of Benetton трикотажні шорти дитячі бавовняні
569 грн
639 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton 4KEHC9041
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
819 грн
1299 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти з домішкою льону United Colors of Benetton колір помаранчевий регульована талія 41DAA9012
Дитячі шорти з домішкою льону United Colors of Benetton
469 грн
749 грн