Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

BOSS Green
4.0

BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559811

-23%Ще -5% з кодом WEB*
3899 грн
5099 грн
Колір: зелений
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559811
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559811
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Зелена футболка BOSS Green з принтом: стиль athleisure та бавовняний комфорт

Зелена футболка BOSS Green – це пропозиція для чоловіків, яка забезпечує свободу рухів та підкреслює індивідуальний стиль. Ця модель, виготовлена зі 100% бавовни, поєднує молодіжний дизайн із комфортом, ідеально вписуючись в естетику streetwear та athleisure.

Чим вирізняється чоловіча бавовняна футболка BOSS Green?

  • Класичний крій футболки забезпечує універсальність та легкість поєднання з різними образами.
  • Високоякісна 100% бавовна забезпечує комфорт та приємна на дотик.
  • Еластичний матеріал забезпечує свободу, адаптуючись до фігури та не сковуючи рухів.
  • Короткий класичний рукав забезпечує повітропроникність та ідеально підходить для теплих днів.
  • Тонкий та повітропроникний матеріал забезпечує легкість та комфорт.
  • Сучасний дизайн з логотипом підкреслює стиль athleisure та streetwear, ідеально пасує до міських образів.
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
50559811
Колір
зелений
Бренд
BOSS Green
Виробник

Hugo Boss AG
Holy-Allee 3, 72555 Metzingen Germany
Info@hugoboss.com
 

ID Товару
PPY2-TSM1AI_77X
Матеріал
Весь виріб:
100% Бавовна
Крій
Тип рукава:
класичний
Розміри
Довжина:
72 см
Ширина під пахвами:
52 см
Зріст моделі - 188 см, розмір товару, представленого на моделі - M
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559821
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
4499 грн
5899 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка BOSS Green TS_Join Logo колір бежевий з аплікацією 50553648
Бавовняна футболка BOSS Green TS_Join Logo
1799 грн
2999 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE зелена 50558363
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE
5299 грн
8399 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green Футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee Collar зелена 50562120
BOSS Green Футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee Collar
3399 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE зелена 50558363
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE
5899 грн
8399 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee зелена 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
1799 грн
2599 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green TS_TOC Spin Training колір зелений з принтом 50554543
Футболка BOSS Green TS_TOC Spin Training
2599 грн
3799 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee зелена 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
2999 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна TS_GOC Swing AO зелена 50566856
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна TS_GOC Swing AO
3799 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559811
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
3399 грн
5099 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee Active 1 колір зелений з принтом 50531240
Футболка BOSS Green Tee Active 1
1799 грн
2599 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка basic чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559770
BOSS Green футболка basic чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
3899 грн
5499 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50562696
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
3099 грн
4199 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee GRX Zone колір зелений з принтом 50543808
Футболка BOSS Green Tee GRX Zone
1799 грн
2999 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee Active 1 колір зелений з принтом 50531240
Футболка BOSS Green Tee Active 1
1699 грн
2999 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
G-Star футболка чоловіча бавовняна Base-s зелена D16411-336
G-Star футболка чоловіча бавовняна Base-s
939 грн
1259 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Sisley Футболка чоловіча бавовняна зелена 3WF0S1052
Sisley Футболка чоловіча бавовняна
719 грн
1259 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS чоловічий бавовняний T-Shirt RN бежевий 50491706
BOSS чоловічий бавовняний T-Shirt RN
2399 грн
-15% з кодом WEB*
Футболка Aeronautica Militare чоловіча колір зелений однотонна AM1UTI004
Футболка Aeronautica Militare
1259 грн
-18%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка Karl Lagerfeld колір зелений з принтом 562235.755780
Футболка Karl Lagerfeld
2199 грн
2699 грн
-25% з кодом WEB*
HUGO футболка чоловіча бавовняна з еластаном Dulivio зелена 50467556
HUGO футболка чоловіча бавовняна з еластаном Dulivio
1699 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка HUGO Dubrox колір зелений візерунок 50553779
Бавовняна футболка HUGO Dubrox
1669 грн
2599 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Marc O'Polo футболка чоловіча бавовняна зелена 5000012688
Marc O'Polo футболка чоловіча бавовняна
899 грн
1399 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка Superdry чоловіча колір зелений з принтом M1012116A-2LX
Бавовняна футболка Superdry
919 грн
1599 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Pepe Jeans футболка чоловіча бавовняна EGGO N зелена PM508208
Pepe Jeans футболка чоловіча бавовняна EGGO N
759 грн
1299 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Pepe Jeans футболка чоловіча бавовняна EGGO N зелена PM508208
Pepe Jeans футболка чоловіча бавовняна EGGO N
739 грн
1299 грн
-54%
Ще -5% з кодом WEB*
Спортивна футболка Helly Hansen Race Graphic колір зелений з принтом 34419
Спортивна футболка Helly Hansen Race Graphic
919 грн
1999 грн
-55%
Ще -5% з кодом WEB*
Guess футболка чоловіча бавовняна AMBROGIO зелена Z6GI06 K2847
Guess футболка чоловіча бавовняна AMBROGIO
749 грн
1699 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Mammut футболка для трекінгу з вовною Hiking patrol x mammut зелена 1017.07950
Mammut футболка для трекінгу з вовною Hiking patrol x mammut
4229 грн
4699 грн
Відкрий товари BOSS Green
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка BOSS Green TS_Join Logo колір бежевий з аплікацією 50553648
Бавовняна футболка BOSS Green TS_Join Logo
1799 грн
2999 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE зелена 50558363
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE
5899 грн
8399 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559811
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
3399 грн
5099 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE зелена 50558363
BOSS Green футболка basic чоловіча з додаванням шовку BOSS X PORSCHE
5299 грн
8399 грн
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee коричнева 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
2599 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green Футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee Collar зелена 50562120
BOSS Green Футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee Collar
3399 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee зелена 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
2999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee зелена 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
1799 грн
2599 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка basic чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559770
BOSS Green футболка basic чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
3899 грн
5499 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50559821
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
4499 грн
5899 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green TS_TOC Spin Training колір зелений з принтом 50554543
Футболка BOSS Green TS_TOC Spin Training
2599 грн
3799 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee GRX Zone колір зелений з принтом 50543808
Футболка BOSS Green Tee GRX Zone
1799 грн
2999 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee Active 1 колір зелений з принтом 50531240
Футболка BOSS Green Tee Active 1
1699 грн
2999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee Active 1 колір зелений з принтом 50531240
Футболка BOSS Green Tee Active 1
1799 грн
2599 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE зелена 50562696
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна BOSS X PORSCHE
3099 грн
4199 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна TS_GOC Swing AO зелена 50566856
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна TS_GOC Swing AO
3799 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка BOSS Green Tee Tech TOC колір білий з принтом 50543329
Футболка BOSS Green Tee Tech TOC
2599 грн
4199 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча з бавовною чорна 50559235
BOSS Green футболка чоловіча з бавовною
2999 грн
3799 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна футболка BOSS Green Tee 5 колір бірюзовий однотонна 50554862
Бавовняна футболка BOSS Green Tee 5
1999 грн
3699 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча блакитна 50559199
BOSS Green футболка чоловіча
2599 грн
4199 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна блакитна 50559361
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна
1899 грн
2999 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна Tee 10 бежева 50519368
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна Tee 10
1999 грн
2999 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка Boss Green Tee V чоловічий колір чорний однотонна
Футболка Boss Green Tee V
1699 грн
2599 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee біла 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
1799 грн
2599 грн
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee Collar біла 50562120
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee Collar
3199 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка Boss Green Tee V чоловічий колір білий однотонна
Футболка Boss Green Tee V
1699 грн
2599 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна Tee 10 помаранчева 50519368
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна Tee 10
2599 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee бірюзова 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
1899 грн
2599 грн
-25% з кодом WEB*
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee сіра 50506373
BOSS Green футболка чоловіча бавовняна з еластаном Tee
2999 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Футболка Boss Green Tee V чоловічий колір синій однотонна
Футболка Boss Green Tee V
1699 грн
2599 грн