Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Polo Ralph Lauren
4.2

Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren колір білий mini пряма

13899 грн
Колір: білий
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren колір білий mini пряма
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren mini пряма
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren

Сукня з колекції Polo Ralph Lauren виконана із гладкої тканини. Модель з дихаючого бавовняного матеріалу.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Застібається на гудзики.
- Манжети на ґудзиках.
- Прорізні кишені.
- Додається текстильний ремінь.
- З розрізами.
- Довжина рукава: 60 cm.
- Довжина: 110 cm.
- Ширина під пахвами: 54 cm.
- Параметри вказані для розміру: 36.
Характеристики товару
Довжина крою
міді, міні
Інформація про товар
Код виробника
211928804
Колір
білий
Бренд
Polo Ralph Lauren
Виробник

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID Товару
PPYH-SUD06N_00X
Склад
100% Бавовна
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
з комірцем, із застібкою
Тип рукава:
класичний
Крій моделі:
прямий
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren літня сукня лляна біла 211B20517
Polo Ralph Lauren літня сукня лляна
9999 грн
16999 грн
-33%
Polo Ralph Lauren спортивна сукня бавовняна біла однотонна 211968291
Polo Ralph Lauren спортивна сукня бавовняна
6199 грн
9299 грн
-30%
Polo Ralph Lauren літня сукня з віскозою біла однотонна 211A12912
Polo Ralph Lauren літня сукня з віскозою
11799 грн
16999 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна MW CTN PW-WVN-DRESSES біла однотонна 211B19986003
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна MW CTN PW-WVN-DRESSES
8999 грн
12699 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня біла 211B18063
Polo Ralph Lauren сукня
7899 грн
9699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren колір білий midi пряма 211968292
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
5999 грн
8399 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня бавовняна біла 211A12906
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня бавовняна
7698 грн
9699 грн
-18%
Ще -5% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня ажурна біла однотонна 211A12925
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня ажурна
17299 грн
21299 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
women'secret літня сукня віскозна біла 4923668
women'secret літня сукня віскозна
1289 грн
1799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Bardot сукня біла однотонна 60281DB
Bardot сукня
5199 грн
7899 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB розкльошена сукня віскозна біла однотонна
Answear.LAB розкльошена сукня віскозна
2399 грн
3199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Karl Lagerfeld колір білий mini облягаюча A3W13036
Сукня Karl Lagerfeld
7099 грн
10699 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір білий maxi розкльошена
Сукня Answear.LAB
1599 грн
2999 грн
-55%
Ще -5% з кодом WEB*
Twinset сукня-сорочка бавовняна біла 261TT2590
Twinset сукня-сорочка бавовняна
10599 грн
23679 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB літня сукня з льоном біла однотонна
Answear.LAB літня сукня з льоном
2499 грн
4099 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір білий maxi розкльошена
Сукня Answear.LAB
2399 грн
5099 грн
Сукня Marella FORMICA колір білий midi розкльошена 2613221161200
Сукня Marella FORMICA
19099 грн
-46%
Сукня Bardot колір білий mini пряма 59817DB
Сукня Bardot
2699 грн
4999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня HUGO колір білий maxi розкльошена
Бавовняна сукня HUGO
6999 грн
13999 грн
-15% з кодом WEB*
AllSaints сукня бавовняна CAVARLY біла однотонна W163DE
AllSaints сукня бавовняна CAVARLY
10699 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Сукня Marella колір білий midi пряма 2413221122200
Сукня Marella
4999 грн
10399 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня MSGM колір білий mini oversize
Бавовняна сукня MSGM
4999 грн
7099 грн
-51%
Сукня Medicine колір білий midi розкльошена
Сукня Medicine
1299 грн
2699 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
Marc O'Polo розкльошена сукня віскозна біла рослинна 10226724
Marc O'Polo розкльошена сукня віскозна
2499 грн
3499 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір білий maxi розкльошена
Сукня Answear.LAB
2799 грн
3899 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Aniye By колір білий mini розкльошена 185122
Сукня Aniye By
9999 грн
18199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Patrizia Pepe колір білий mini пряма 8A1562 A623
Сукня Patrizia Pepe
7899 грн
15799 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Lauren Ralph Lauren колір білий
Сукня Lauren Ralph Lauren
9599 грн
13999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Answear.LAB колір білий maxi пряма
Сукня Answear.LAB
1499 грн
2999 грн
Відкрий товари Polo Ralph Lauren
-33%
Polo Ralph Lauren спортивна сукня бавовняна біла однотонна 211968291
Polo Ralph Lauren спортивна сукня бавовняна
6199 грн
9299 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren літня сукня лляна біла 211B20517
Polo Ralph Lauren літня сукня лляна
9999 грн
16999 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня бавовняна біла 211A12906
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня бавовняна
7698 грн
9699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren колір білий midi пряма 211968292
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
5999 грн
8399 грн
-30%
Polo Ralph Lauren літня сукня з віскозою біла однотонна 211A12912
Polo Ralph Lauren літня сукня з віскозою
11799 грн
16999 грн
-18%
Ще -5% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня ажурна біла однотонна 211A12925
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня ажурна
17299 грн
21299 грн
-15% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка лляна біла 211B22538
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка лляна
15999 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня біла 211B18063
Polo Ralph Lauren сукня
7899 грн
9699 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна MW CTN PW-WVN-DRESSES біла однотонна 211B19986003
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна MW CTN PW-WVN-DRESSES
8999 грн
12699 грн
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren midi пряма 211959901
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
13899 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren mini розкльошена 211972069
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
7299 грн
14399 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня бавовняна сіра однотонна 211A96342
Polo Ralph Lauren сукня бавовняна
7499 грн
9699 грн
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren колір синій mini розкльошена
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
13899 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня з вовною Polo Ralph Lauren колір бежевий mini oversize 211A91143
Сукня з вовною Polo Ralph Lauren
7999 грн
14199 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Polo Ralph Lauren колір синій mini розкльошена 211972064
Сукня Polo Ralph Lauren
7599 грн
15899 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren midi розкльошена 211972068
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
9199 грн
19299 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Polo Ralph Lauren колір жовтий maxi розкльошена 211A96345
Сукня Polo Ralph Lauren
13299 грн
24199 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren midi розкльошена
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
6799 грн
13899 грн
-15% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня лляна темно-синя 211B17459
Polo Ralph Lauren розкльошена сукня лляна
12999 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren спортивна сукня бавовняна темно-синя однотонна 211968291
Polo Ralph Lauren спортивна сукня бавовняна
5999 грн
9699 грн
-15% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна бежева смужки 211B17486
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна
12999 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня Polo Ralph Lauren колір коричневий midi розкльошена 211A96366
Сукня Polo Ralph Lauren
9999 грн
17299 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна блакитна 211B22755
Polo Ralph Lauren сукня-сорочка бавовняна
7598 грн
11299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня колір чорний midi пряма 211971066
Бавовняна сукня
4299 грн
8599 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сукня з вовною Polo Ralph Lauren колір бежевий mini oversize 211A91143
Сукня з вовною Polo Ralph Lauren
8899 грн
17799 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren midi розкльошена 211A96356
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
10199 грн
16899 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren mini пряма
Бавовняна сукня Polo Ralph Lauren
5699 грн
9599 грн
-19%
Ще -5% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren сукня Wimbledon бежева 211B16038
Polo Ralph Lauren сукня Wimbledon
10199 грн
12699 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren Сукня-сорочка з льоном зелена 211A12895
Polo Ralph Lauren Сукня-сорочка з льоном
9599 грн
13999 грн