Перейти до вмісту
15 YEARS OF ANSWEAR ДО -40%! Святкуй разом з нами

ANSWEARClub

Спортивні штани жіночі Weekend Max Mara

Кількість вибраних товарів: 5
Weekend Max Mara

Бренд Weekend Max Mara є однією з ліній Max Mara Group і ось уже кілька десятиліть гордо "несе у світ" італійський стиль. Бренд орієнтований на жінок, які цінують не тільки елегантність, а й релакс, характерний для ДНК бренду Weekend Max Mara. Колекції бренду — це позачасові класичні пропозиції для проведення дозвілля у вихідні.

бренд Weekend Max Mara
Weekend Max Mara Спортивні штани жіночі з додаванням вовни WKDTENDA коричневі high waist 2625786022600
Weekend Max Mara
Спортивні штани жіночі з додаванням вовни WKDTENDA
8899 грн
Weekend Max Mara Спортивні штани жіночі з додаванням вовни WKDTENDA бежеві high waist 2625786022600
Weekend Max Mara
Спортивні штани жіночі з додаванням вовни WKDTENDA
8899 грн
Weekend Max Mara Спортивні штани жіночі вовняні WKDZINCO коричневі high waist 2625336012600
Weekend Max Mara
Спортивні штани жіночі вовняні WKDZINCO
9899 грн
-59%
Ще -10% з кодом BDAY*
Weekend Max Mara Спортивні штани Weekend Max Mara VOLIERA колір бежевий однотонні 2615781021600
Weekend Max Mara
Спортивні штани Weekend Max Mara VOLIERA
4299 грн
10689 грн