Перейти до вмісту
15 YEARS OF ANSWEAR ДО -40%! Святкуй разом з нами

ANSWEARClub

Дитячі Блузки та сорочки Michael Kors

Кількість вибраних товарів: 2
Michael Kors

Майкл Корс - один з найпопулярніших і найбільш авторитетних американських дизайнерів. Він відомий не тільки своїми стильними, елегантними колекціями одягу, але й, перш за все, високоякісними аксесуарами. Сонцезахисні окуляри, сумки та інші аксесуари бренду вже багато років користуються незмінною популярністю серед покупців у всьому світі.

бренд Michael Kors
Michael Kors Україна
-45%
Ще -10% з кодом BDAY*
Michael Kors Дитяча джинсова сорочка Michael Kors R30290
Michael Kors
Дитяча джинсова сорочка Michael Kors
3199 грн
5899 грн
Подивитись також: