Акція поширюється на товари, що нижче. Ціна знижена до -50%. На обрані товари також діє промокод ДИВО. Звертай увагу на фішку, додавай товар до кошика та купуй вигідніше.
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Туалетна щітка Joseph Joseph Flex™
1999 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Органайзер для ванної кімнати Joseph Joseph EasyStore L
1599 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Вішалка для рушників Yamazaki Tower
3899 грн
-20% з кодом NEW*
Brabantia
Ракель для вікон
1259 грн
Joseph Joseph
Тримач для туалетного паперу з поличкою Joseph Joseph EasyStore 68 cm
2599 грн
-25% з кодом NEW*
Umbra
Поличка для душу Umbra Flex
1599 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Підставка для зубної щітки та пасти Joseph Joseph EasyStore™ L
1399 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Дозатор для мила Joseph Joseph Easy Store Luxe 300 ml
1499 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Вішалка для рушників Yamazaki Tower
3899 грн
Brabantia
Туалетна щітка Brabantia MindSet
2199 грн
Blomus
Згін для душу з гачком Blomus Vipo
1999 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Дозатор для мила Presto™
949 грн
-25% з кодом NEW*
Umbra
Поличка для душу (2-pack)
1799 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Ємність для зубних щіток Joseph Joseph EasyStore L 18 x 23 x 10 cm
1399 грн
-25% з кодом NEW*
House Doctor
Декоративна таця House Doctor HDAble 24 x 14 cm
1999 грн
-25% з кодом NEW*
Umbra
Поличка для душу Umbra Flex
1159 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Ємність для зубних щіток Joseph Joseph EasyStore
1259 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Ємність для зубних щіток Joseph Joseph EasyStore
1159 грн
-20% з кодом NEW*
House Doctor
Стакан для зубних щіток House Doctor HDAble 11,5 x 7,5 cm
1399 грн
-25% з кодом NEW*
House Doctor
Дозатор для мила House Doctor HDAble 16,5 x 7,5 cm
1699 грн
-25% з кодом NEW*
House Doctor
Полиця для ванної кімнати House Doctor HDBath 33 x 28 cm
3399 грн
Umbra
Тримач для туалетного паперу Umbra
1799 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Ємність для зубних щіток Joseph Joseph
1799 грн
-10%
Ще -10% з кодом NEW*
Umbra
Поличка для душу Umbra Flex
829 грн
929 грн
Joseph Joseph
Органайзер для ванної кімнати Joseph Joseph EasyStore L
1799 грн
Umbra
Тримач для туалетного паперу Umbra
2399 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Диспенсер для туалетного паперу Joseph Joseph
2499 грн
Yamazaki
Органайзер для ванної кімнати Yamazaki Tower
2699 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Диспенсер для туалетного паперу Yamazaki Tower
1999 грн
Yamazaki
Диспенсер для туалетного паперу Yamazaki Tower
1499 грн
Brabantia
Органайзер для ванної кімнати Brabantia MindSet
4999 грн
-25% з кодом NEW*
Blomus
Дозатор для мила Blomus Sono
1899 грн
Brabantia
Полиця для ванної кімнати Brabantia MindSet
2299 грн
-20% з кодом NEW*
Brabantia
Туалетна щітка Brabantia ReNew
1699 грн
Joseph Joseph
Органайзер для ванної кімнати Joseph Joseph EasyStore
1599 грн
-25% з кодом NEW*
Umbra
Поличка для душу Umbra Flex Adhesive Bin
1009 грн
Joseph Joseph
Дозатор для мила та тримач щіток Joseph Joseph Barthroom Beauties 2-pack
2499 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Диспенсер для туалетного паперу Yamazaki Tower
3099 грн
Joseph Joseph
Дозатор для мила Slim
1049 грн
Brabantia
Органайзер для ванної кімнати
1259 грн
-25% з кодом NEW*
Fluid Market
Дозатор для мила Fluid Market 17 x 5,5 x 14 cm
1299 грн
-25% з кодом NEW*
House Doctor
Туалетна щітка House Doctor HDAble 36 x 10 cm
2399 грн
Joseph Joseph
Мильниця Joseph Joseph Slim 7 x 14 x 2 cm
739 грн
-13%
Ще -10% з кодом NEW*
House Doctor
Полиця для ванної кімнати House Doctor HDBath 33 x 28 cm
2599 грн
2999 грн
-25% з кодом NEW*
HAY
Шторка для душу HAY Pivot 180 x 200 cm
3199 грн
-25% з кодом NEW*
Umbra
Поличка для душу Umbra Flex
1599 грн
Ferm Living
Шторка для душу ferm LIVING Chambray
3999 грн
Yamazaki
Тримач для туалетного паперу Yamazaki Tower
809 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Органайзер для ванної кімнати Yamazaki Tower
2599 грн
-25% з кодом NEW*
Yamazaki
Вішалка для рушників Yamazaki Tower
3299 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Диспенсер для туалетного паперу Yamazaki Tower
3099 грн
-25% з кодом NEW*
Seletti
Мильниця Seletti Brainwash
2199 грн
Ferm Living
Шторка для душу ferm LIVING Chambray Shower Curtain
3999 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Ракель для вікон Yamazaki Tower
1399 грн
Brabantia
Диспенсер для туалетного паперу Brabantia ReNew
1599 грн
Joseph Joseph
Мильниця Joseph Joseph Slim™
739 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Дозатор для мила Joseph Joseph Presto™
1159 грн
Blomus
Ємність для зубних щіток Blomus Modo
1599 грн
Zone Denmark
Згін для душу з гачком Zone Denmark Wipe
1599 грн
Blomus
Згін для душу з гачком Blomus Modo
2099 грн
-25% з кодом NEW*
Umbra
Набір кутових полиць для душу Umbra 2-pack
2299 грн
-25% з кодом NEW*
Present Time
Столик для ванної
2199 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Органайзер для ванної кімнати Yamazaki Veil 16 x 10 x 9 cm
1009 грн
-20% з кодом NEW*
Yamazaki
Диспенсер для туалетного паперу Yamazaki Tower 11,5 x 38,5 cm
4399 грн
HAY
Шторка для душу HAY Check 180 x 200 cm
2599 грн
-25% з кодом NEW*
House Doctor
Вішалка для рушників House Doctor HDWelo 61,5 cm
1899 грн
-20% з кодом NEW*
Umbra
1159 грн
-25% з кодом NEW*
Ferm Living
Тримач для туалетного паперу ferm LIVING
3099 грн
-25% з кодом NEW*
Ferm Living
Тримач для туалетного паперу ferm LIVING
3099 грн
-25% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Ємність Joseph Joseph
2299 грн
-28%
Ще -10% з кодом NEW*
Joseph Joseph
Ємність для зубних щіток Joseph Joseph
1149 грн
1599 грн
-25% з кодом NEW*
Ferm Living
Вішалка для рушників ferm LIVING Curvature
5299 грн
-27%
Ще -10% з кодом NEW*
OYOY
Поличка для душу OYOY Pieni
2399 грн
3299 грн
-25% з кодом NEW*
Yamazaki
Вішалка для рушників Yamazaki Tower
3299 грн
-16%
Ще -10% з кодом NEW*
Zone Denmark
Дозатор для мила Zone Denmark Ume 250 ml
1499 грн
1799 грн
Brabantia
Набір для туалетного приладдя Brabantia MindSet 3-pack
4999 грн
-20% з кодом NEW*
Brabantia
Полиця для ванної кімнати Brabantia MindSet
2299 грн
Brabantia
Туалетна щітка Brabantia
1699 грн
Brabantia
Тримач для туалетного паперу з поличкою Brabantia
2199 грн
-10%
Ще -10% з кодом NEW*
Brabantia
Набір аксесуарів для ванної кімнати Brabantia ReNew 3-pack