Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Liu Jo

Замшеві кросівки Liu Jo BIG 05B колір зелений 7B6003PX002S4001

-38%Ще -5% з кодом WEB*
3599 грн
5899 грн
Колір: зелений
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Замшеві кросівки Liu Jo BIG 05B

Кросівки з колекції Liu Jo виготовлені із замші. Модель з класичною шнурівкою забезпечує індивідуальне прилягання до стопи.
- Круглий, щільний носок.
- Ущільнений задник з м'якою підкладкою захищає п'яту від натирання.
- Знімна устілка з пінки амортизує стопу і забезпечує комфорт.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Підошва з піни забезпечує м'якість та додаткову амортизацію.
- Модель на платформі.
- Петля ззаду полегшує надягання взуття через ногу та допомагає її зняти.
- Класична шнурівка забезпечує індивідуальне регулювання стопи.
- Висота платформи: 4,5 cm.
- Довжина устілки становить: 26,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 42.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Інформація про товар
Код виробника
7B6003PX002S4001
Колір
зелений
Бренд
Liu Jo
Виробник

LIU JO S.p.A.
Via Mannelli 121/A, 50132 Firenze, Italy
cs.blugirl@the-ffw.com

ID Товару
PPY2-OBM0C1_91X
Склад
Халяви: Замша
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
Кросівки Puma колір зелений 396841.M
Кросівки Puma
4599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Lacoste STORM 96 2K TECH 1262 SMA кросівки чоловічі зелені 51SMA0062 AIZ
Lacoste STORM 96 2K TECH 1262 SMA кросівки чоловічі
4299 грн
7199 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки Polo Ralph Lauren Train 89 Pp колір зелений 809965081001
Кросівки Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
6999 грн
adidas Streettalk кросівки чоловічі зелені KJ7440
adidas Streettalk кросівки чоловічі
3199 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Gant Cuzmo колір зелений 32633206
Замшеві кросівки Gant Cuzmo
3499 грн
5899 грн
Кросівки adidas Originals Forum2000 чоловічий колір зелений JI3279
Кросівки adidas Originals Forum2000
5699 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Armani Exchange кросівки чоловічі замшеві зелені XM002616 AF19687 Z7016
Armani Exchange кросівки чоловічі замшеві
4999 грн
7799 грн
Puma кросівки чоловічі замшеві зелені
Puma кросівки чоловічі замшеві
5699 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Banks колір зелений M2S-BNK07-PSUE
Кросівки PS Paul Smith Banks
5699 грн
9299 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Aeronautica Militare SNEAKERS колір зелений 252SC0307UPL00278
Замшеві кросівки Aeronautica Militare SNEAKERS
4799 грн
6549 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки BALR. London Classic колір зелений B1511.1049
Шкіряні кросівки BALR. London Classic
3699 грн
7199 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки G-Star LOOM BSC M колір зелений D28160-01-H838
Шкіряні кросівки G-Star LOOM BSC M
2999 грн
4799 грн
Aeronautica Militare SNEAKER кросівки чоловічі зелені 262SC0288UCT03545
Aeronautica Militare SNEAKER кросівки чоловічі
5949 грн
-25%
Замшеві кросівки adidas Originals Montreal RM колір зелений JS1335
Замшеві кросівки adidas Originals Montreal RM
3599 грн
4799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Michael Kors Rebel колір зелений 42T4RBFS2D 333
Кросівки Michael Kors Rebel
4299 грн
8599 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Puma Puma Club II Era кросівки чоловічі зелені 397447
Puma Puma Club II Era кросівки чоловічі
2699 грн
2999 грн
-12%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Hoka Stinson One 7 колір зелений 1168931
Кросівки Hoka Stinson One 7
7399 грн
8499 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Aeronautica Militare SNEAKERS колір зелений 261SC0315UPL00244
Шкіряні кросівки Aeronautica Militare SNEAKERS
6319 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Coach Mesh Sneaker колір зелений CAQ28
Кросівки Coach Mesh Sneaker
4799 грн
7399 грн
Замшеві кросівки Puma колір зелений
Замшеві кросівки Puma
4999 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Karl Lagerfeld Kapri Mens колір зелений KL52542F
Шкіряні кросівки Karl Lagerfeld Kapri Mens
5999 грн
9499 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Napapijri VIRTUS колір зелений NP0A8B31 GD6
Кросівки Napapijri VIRTUS
3619 грн
5399 грн
Кросівки Veja V-82 колір зелений VE3320757B
Кросівки Veja V-82
7699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки U.S. Polo Assn. YGOR колір зелений YGOR004M/CUY2
Кросівки U.S. Polo Assn. YGOR
2199 грн
4399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Puma Suede The NeverWorn IV колір зелений 398945
Замшеві кросівки Puma Suede The NeverWorn IV
2999 грн
5199 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals Superstar II колір зелений IH9315
Кросівки adidas Originals Superstar II
4399 грн
5499 грн
-15% з кодом WEB*
On Cloud 6 WP кросівки чоловічі зелені 3MF10064415
On Cloud 6 WP кросівки чоловічі
8099 грн
-26%
Stepney Workers Club OM1d DELLOW OMNI MUD-DYE кросівки чоловічі зелені OM01214
Stepney Workers Club OM1d DELLOW OMNI MUD-DYE кросівки чоловічі
7798 грн
10599 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Napapijri F5DELTA01/NUP колір зелений NP0A4G79 MI5
Кросівки Napapijri F5DELTA01/NUP
3099 грн
5599 грн
Відкрий товари Liu Jo
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Liu Jo BIG 05 колір чорний 7G5015PX11222222
Кросівки Liu Jo BIG 05
3499 грн
6199 грн
Liu Jo BIG 05 кросівки чоловічі шкіряні коричневі 7G6011EX363S3168
Liu Jo BIG 05 кросівки чоловічі шкіряні
8489 грн
Liu Jo COOPER 01 кросівки чоловічі чорні 7G6027PX95422222
Liu Jo COOPER 01 кросівки чоловічі
8489 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Liu Jo BIG 05 колір коричневий 7G5015PX002S1804
Замшеві кросівки Liu Jo BIG 05
3299 грн
6299 грн
Liu Jo PARKER 01 кросівки чоловічі замшеві блакитні 7B6015PX31000009
Liu Jo PARKER 01 кросівки чоловічі замшеві
7789 грн
Кросівки Liu Jo BIG 05 колір чорний 7G5015PX33122222
Кросівки Liu Jo BIG 05
9889 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Liu Jo BIG 01 колір білий 7B4027PX474S1005
Шкіряні кросівки Liu Jo BIG 01
3399 грн
4599 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Liu Jo BIG 01 колір чорний 7B4027PX47400054
Шкіряні кросівки Liu Jo BIG 01
3499 грн
6589 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Liu Jo BIG 06 колір сірий 7B6011TX145S1309
Кросівки Liu Jo BIG 06
3699 грн
5899 грн