Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Karl Lagerfeld
5.0

Замшева сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE колір коричневий A4W30087

-41%Ще -5% з кодом WEB*
6699 грн
11499 грн
Колір: коричневий
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Замшева сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE

Маленька сумочка із колекції Karl Lagerfeld. Застібна модель виготовлена з поєднання замші і натуральної шкіри.
- Відділення на магнітній застібці.
- Внутрішнє відділення для карток.
- Модель без підкладки.
- Не розрахована на формат А4.
- Короткі ручки для зручного носіння в руці або через плече.
- Регульований незнімний ремінь.
- Глибина: 13,5 cm.
- Висота: 23 cm.
- Ширина біля основи: 31 cm.
Характеристики товару
Ремінь
незнімний ремінь
Тип застібки
магнітна
Розмір сумочки
не вміщує А4
Інформація про товар
Код виробника
A4W30087
Колір
коричневий
Бренд
Karl Lagerfeld
Виробник

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID Товару
9BYA-TOD28W_82X
Склад
Поліестер, Натуральна шкіра, Замша
Розміри

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30053
Сумочка Karl Lagerfeld
6999 грн
9999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/CIRCLE коричнева B2W30013
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/CIRCLE
7399 грн
12999 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри IKON коричнева B3W30116
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри IKON
8499 грн
9999 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A1W30148
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld
11499 грн
18499 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE коричнева B2W30222
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE
4099 грн
6799 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір коричневий A4W30066
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
8399 грн
14399 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30172
Сумочка Karl Lagerfeld
5099 грн
7799 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри K/RSG коричнева B3W30113
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри K/RSG
7019 грн
7799 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча бавовняна K/RSG коричнева B1W50010
Karl Lagerfeld сумочка жіноча бавовняна K/RSG
5129 грн
5699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір коричневий B1W30012
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
5999 грн
9999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча замшева коричнева B3W30092
Karl Lagerfeld сумочка жіноча замшева
9899 грн
10999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір коричневий B1W32068
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
3699 грн
6799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір коричневий A3W30029
Сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
4499 грн
7599 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH колір коричневий A3W30150
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
8799 грн
14099 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/VILLE коричнева B2W30247
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/VILLE
6099 грн
9999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча замшева K/SIGNATURE коричнева B3W30305
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча замшева K/SIGNATURE
11699 грн
12999 грн
-13%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча замшева K/AUTOGRAPH коричнева B3W30037
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча замшева K/AUTOGRAPH
12099 грн
13999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld IKON/K колір коричневий A1W30154
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld IKON/K
7899 грн
13299 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшева сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір коричневий B1W30196
Замшева сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
6799 грн
11999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча замшева K/DAILY коричнева B3W30346
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча замшева K/DAILY
11699 грн
12999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/WELLEN MD колір коричневий B1W30043
Сумочка Karl Lagerfeld K/WELLEN MD
6399 грн
11999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE колір бежевий A1W30058
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE
6599 грн
10999 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30080
Сумочка Karl Lagerfeld
4299 грн
9999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри K/RSG MD фіолетова B1W30041
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри K/RSG MD
7598 грн
8499 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри K/RSG коричнева B3W30115
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри K/RSG
7649 грн
8499 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30168
Сумочка Karl Lagerfeld
10899 грн
19499 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір коричневий B1W30009
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
4699 грн
7799 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A1W30216
Сумочка Karl Lagerfeld
7699 грн
13999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/WEAVE колір коричневий A3W30147
Сумочка Karl Lagerfeld K/WEAVE
6999 грн
10699 грн
Відкрий товари Karl Lagerfeld
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A1W30148
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld
11499 грн
18499 грн
-39%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір коричневий A1W30434
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
7899 грн
12999 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30053
Сумочка Karl Lagerfeld
6999 грн
9999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH колір коричневий A3W30151
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
6799 грн
10699 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча замшева K/SIGNATURE коричнева B3W30305
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча замшева K/SIGNATURE
11699 грн
12999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE колір бежевий A1W30058
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/CIRCLE
6599 грн
10999 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A1W30216
Сумочка Karl Lagerfeld
7699 грн
13999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld K/WELLEN MD колір коричневий B1W30043
Сумочка Karl Lagerfeld K/WELLEN MD
6399 грн
11999 грн
-15%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри IKON коричнева B3W30116
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри IKON
8499 грн
9999 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30168
Сумочка Karl Lagerfeld
10899 грн
19499 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшева сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір коричневий B1W30196
Замшева сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
6799 грн
11999 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/VILLE коричнева B2W30247
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча K/VILLE
6099 грн
9999 грн
-13%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча замшева K/AUTOGRAPH коричнева B3W30037
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча замшева K/AUTOGRAPH
12099 грн
13999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір коричневий B1W32068
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
3699 грн
6799 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри K/RSG коричнева B3W30113
Karl Lagerfeld сумочка hobo жіноча зі штучної шкіри K/RSG
7019 грн
7799 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча замшева K/DAILY коричнева B3W30346
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча замшева K/DAILY
11699 грн
12999 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH колір коричневий A3W30150
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/AUTOGRAPH
8799 грн
14099 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30172
Сумочка Karl Lagerfeld
5099 грн
7799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld IKON/K колір коричневий A1W30154
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld IKON/K
7899 грн
13299 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри K/RSG MD фіолетова B1W30041
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча зі штучної шкіри K/RSG MD
7598 грн
8499 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld колір коричневий A2W30080
Сумочка Karl Lagerfeld
4299 грн
9999 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри коричнева B3W30347
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри
8499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір коричневий B1W30012
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
5999 грн
9999 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE колір коричневий A4W30066
Шкіряна сумочка Karl Lagerfeld K/SIGNATURE
8399 грн
14399 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумочка Karl Lagerfeld IKON колір коричневий B1W30009
Сумочка Karl Lagerfeld IKON
4699 грн
7799 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE коричнева B2W30222
Karl Lagerfeld сумка baguette жіноча зі штучної шкіри K/VILLE
4099 грн
6799 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча замшева коричнева B3W30092
Karl Lagerfeld сумочка жіноча замшева
9899 грн
10999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/CIRCLE коричнева B2W30013
Karl Lagerfeld сумка-шопер жіноча шкіряна K/CIRCLE
7399 грн
12999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри K/RSG коричнева B3W30115
Karl Lagerfeld сумка-тоут жіноча зі штучної шкіри K/RSG
7649 грн
8499 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумочка жіноча бавовняна K/RSG коричнева B1W50010
Karl Lagerfeld сумочка жіноча бавовняна K/RSG
5129 грн
5699 грн