Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B1

-40%Ще -5% з кодом SALE*
1239 грн
2099 грн
Колір: рожевий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка більше -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Рожева сорочка United Colors of Benetton – класична пропозиція з віскози

Жіноча сорочка United Colors of Benetton забезпечує комфорт при носінні та свободу рухів. Виготовлена з приємної на дотик віскози, вона є універсальною основою для багатьох образів, від ділових до повсякденних, підкреслюючи мінімалістичний характер. Ця модель з коротким рукавом чудово підійде для теплих днів.

Характерні особливості жіночої сорочки з віскози United Colors of Benetton зі стандартним кроєм

  • Стандартний крій забезпечує свободу рухів і комфортну посадку на фігурі
  • Віскоза приємна на дотик, сприяє повітропроникності та легкості при носінні
  • Універсальний стиль дозволяє створювати багато образів, від ділових до повсякденних
  • Короткий рукав забезпечує комфорт у теплі дні, додаючи легкості фасону
  • Гладка текстура матеріалу сприяє мінімалістичним та універсальним образам
  • Моделюючі шви витончено формують силует, додаючи елегантності
Характеристики товару
Тип коміра
класичний, м'який
Застібка
на ґудзики, однобортна (однорядна), по всій довжині
Еластичність
нееластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
5WPWDQ0B1
Колір
рожевий
Бренд
United Colors of Benetton
ID Товару
PPYA-KDD0D8_42X
Матеріал
Весь виріб:
100% Віскоза
Крій
Рукав:
короткий
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
S
Довжина:
67 см
Ширина під пахвами:
50 см
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри на етикетці можуть відрізнятися від замовлених через використовуваний коефіцієнт перерахунку - для товарів цього бренду використовується оригінальна розмірна сітка виробника. Для впевненості, будь ласка, ознайомтеся з таблицею розмірів.

Схожі товари
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton колір рожевий regular класичний комір 5ONVDQ0C1
Сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2199 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева однотонна 5WPQDQ0AX
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
939 грн
1699 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton жіноче фіолетове однотонне 5X0VDQ0DC
United Colors of Benetton жіноче
1999 грн
2699 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна 5UOCDQ0E6
United Colors of Benetton сорочка жіноча з ліоцелем
2599 грн
3499 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча рожева смужка 5TVTDQ0DM
United Colors of Benetton сорочка жіноча
2599 грн
3599 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1299 грн
2299 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна рожева однотонна 5BMLDQ0E0
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2229 грн
2699 грн
-20% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2699 грн
-20% з кодом SALE*
Сорочка з льону United Colors of Benetton колір бежевий regular класичний комір
Сорочка з льону United Colors of Benetton
2499 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна червона смугаста 5LRGDQ0DK
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2689 грн
3599 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton колір рожевий regular класичний комір 5SZRDQ0C0
Сорочка United Colors of Benetton
1199 грн
2099 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton жіноча колір рожевий relaxed класичний комір 54KXDQ0B2
Сорочка United Colors of Benetton
1499 грн
2599 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка United Colors of Benetton колір рожевий relaxed класичний комір 59T7DQ0AS
Бавовняна сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2299 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton жіноча колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка United Colors of Benetton
1179 грн
2099 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton Сорочка жіноча бавовняна червона смугаста 5LRGDQ0DL
United Colors of Benetton Сорочка жіноча бавовняна
2599 грн
3599 грн
-20% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева смужки 59T7DQ0BH
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
3199 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton колір рожевий regular класичний комір 5SZRDQ0C0
Сорочка United Colors of Benetton
1289 грн
2199 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2299 грн
3199 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева 5Q6SDQ0AY
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
1669 грн
2299 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча з бавовни рожева 5V0FDQ0DP
United Colors of Benetton сорочка жіноча з бавовни
2299 грн
3199 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна рожева однотонна 5BML5QB75
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2299 грн
3199 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна фіолетова однотонна 5HAXDQ0D8
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
1399 грн
1899 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Twinset сорочка жіноча бавовняна рожева однотонна 261TE2033
Twinset сорочка жіноча бавовняна
6099 грн
11769 грн
-36%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB колір рожевий regular класичний комір
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB
1579 грн
2499 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка Morgan CIBILE жіноча колір червоний regular класичний комір CIBILE
Сорочка Morgan CIBILE
1399 грн
2399 грн
-43%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Answear.LAB колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка Samsoe Samsoe жіноча колір рожевий relaxed класичний комір
Бавовняна сорочка Samsoe Samsoe
3699 грн
7499 грн
-51%
Ще -10% з кодом SALE*
Сорочка Versace Jeans Couture колір рожевий regular класичний комір 79HAL2P4 NS705
Сорочка Versace Jeans Couture
10999 грн
22599 грн
-33%
Ще -10% з кодом SALE*
Polo Ralph Lauren сорочка жіноча бавовняна з еластаном рожева однотонна 211941509
Polo Ralph Lauren сорочка жіноча бавовняна з еластаном
5699 грн
8599 грн
Відкрий товари United Colors of Benetton
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна сорочка United Colors of Benetton колір рожевий relaxed класичний комір 59T7DQ0AS
Бавовняна сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2299 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton жіноче фіолетове однотонне 5X0VDQ0DC
United Colors of Benetton жіноче
1999 грн
2699 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton жіноча колір рожевий relaxed класичний комір 54KXDQ0B2
Сорочка United Colors of Benetton
1499 грн
2599 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна 5UOCDQ0E6
United Colors of Benetton сорочка жіноча з ліоцелем
2599 грн
3499 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2299 грн
3199 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна червона смугаста 5LRGDQ0DK
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2689 грн
3599 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча рожева смужка 5TVTDQ0DM
United Colors of Benetton сорочка жіноча
2599 грн
3599 грн
-44%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева однотонна 5WPQDQ0AX
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
939 грн
1699 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton колір рожевий regular класичний комір 5SZRDQ0C0
Сорочка United Colors of Benetton
1289 грн
2199 грн
-20% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева смужки 59T7DQ0BH
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
3199 грн
-20% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2699 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна рожева 5Q6SDQ0AY
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
1669 грн
2299 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton Сорочка жіноча бавовняна червона смугаста 5LRGDQ0DL
United Colors of Benetton Сорочка жіноча бавовняна
2599 грн
3599 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1299 грн
2299 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton жіноча колір рожевий relaxed класичний комір
Сорочка United Colors of Benetton
1179 грн
2099 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton колір рожевий regular класичний комір 5SZRDQ0C0
Сорочка United Colors of Benetton
1199 грн
2099 грн
-20% з кодом SALE*
Сорочка з льону United Colors of Benetton колір бежевий regular класичний комір
Сорочка з льону United Colors of Benetton
2499 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча з бавовни рожева 5V0FDQ0DP
United Colors of Benetton сорочка жіноча з бавовни
2299 грн
3199 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна рожева однотонна 5BML5QB75
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2299 грн
3199 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна фіолетова однотонна 5HAXDQ0D8
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
1399 грн
1899 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Сорочка United Colors of Benetton колір рожевий regular класичний комір 5ONVDQ0C1
Сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2199 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна рожева однотонна 5BMLDQ0E0
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2229 грн
2699 грн
-20% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2699 грн
-15%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна червона однотонна 5BML5QB75
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2699 грн
3199 грн
-57%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча джинсова блакитна однотонна 5RZKDQ06T
United Colors of Benetton сорочка жіноча джинсова
1399 грн
3299 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна бежева в квіти 5RWNDQ0EK
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
2299 грн
3199 грн
United Colors of Benetton сорочка жіноча ажурна бежева рослинна 1H6GD502V
United Colors of Benetton сорочка жіноча ажурна
3199 грн
-20% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна зелена однотонна 5MBJDQ0EV
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
2499 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна темно-синя однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1499 грн
2299 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна блакитна однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1189 грн
2099 грн