Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Mayoral Newborn
4.0

Термочохол Mayoral Newborn

1509 грн
Колір: бежевий
Один розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Термочохол Mayoral Newborn

Термочохол для немовлят з колекції Mayoral Newborn. Надзвичайно міцний матеріал.
- Внутрішня частина обшита теплоізоляційним матеріалом.
- Глибина: 12 cm.
- Висота: 19 cm.
- Ширина біля основи: 16,5 cm.
Інформація про товар
Код виробника
19127.2B.NEWBORN
Колір виробника
47.Smietan
Колір
бежевий
Бренд
Mayoral Newborn
Виробник

MAYORAL POLSKA Sp.z.o.o.
ul. La Orotava 118, 29006 Malaga, Hiszpania
infopl@mayoral.com

ID Товару
99KK-AKK073_01X
Склад
Основний матеріал: 100% Поліуретан
Підкладка: 100% Поліетилен
Схожі товари
-15% з кодом WEB*
Термочохол Mayoral Newborn
Термочохол Mayoral Newborn
1389 грн
-15% з кодом WEB*
Термочохол Mayoral Newborn
Термочохол Mayoral Newborn
1389 грн
Liewood дитяче Arthur Printed Lunchbox бежеве LW14982
Liewood дитяче Arthur Printed Lunchbox
1499 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Термоконтейнер для дитячого харчування Liewood Kiani Printed Food Jar LW19960
Термоконтейнер для дитячого харчування Liewood Kiani Printed Food Jar
1009 грн
1259 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий ланчбокс Konges Sløjd LUNCH BOX KS104964
Дитячий ланчбокс Konges Sløjd LUNCH BOX
1149 грн
1399 грн
Konges Sløjd ланч-бокс дитячий LUNCH BOX бежевий KS102332
Konges Sløjd ланч-бокс дитячий LUNCH BOX
1259 грн
-12%
Ще -10% з кодом WEB*
Контейнер для дитячого харчування Liewood Nadja Food Jar LW20223
Контейнер для дитячого харчування Liewood Nadja Food Jar
919 грн
1049 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Контейнер для дитячого харчування Liewood
Контейнер для дитячого харчування Liewood
1299 грн
1499 грн
Liewood термоконтейнер для їжі дитячий Kiani Printed Food Jar бежевий LW19960
Liewood термоконтейнер для їжі дитячий Kiani Printed Food Jar
1259 грн
Liewood дитяче Eugene Foldable Snack Box бежеве LW19265
Liewood дитяче Eugene Foldable Snack Box
949 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий ланчбокс Liewood Arthur Printed Lunchbox LW14982
Дитячий ланчбокс Liewood Arthur Printed Lunchbox
1179 грн
1499 грн
Liewood дитяче Arthur Printed Lunchbox барвисте LW14982
Liewood дитяче Arthur Printed Lunchbox
1499 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Термосумка Konges Sløjd CARL COOLER BAG KS104720
Термосумка Konges Sløjd CARL COOLER BAG
2039 грн
2499 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Ланчбокс Liewood Eugene Foldable Snack Box LW19265
Ланчбокс Liewood Eugene Foldable Snack Box
849 грн
949 грн
Ланчбокс Liewood Arthur Panda Lunchbox LW20759
Ланчбокс Liewood Arthur Panda Lunchbox
1499 грн
Liewood дитяче Kamil Lunchbox темно-синє LW20132
Liewood дитяче Kamil Lunchbox
1159 грн
-16%
Konges Sløjd сумка для ланчу дитяча CLOVER THERMO LUNCH BAG барвиста KS104738
Konges Sløjd сумка для ланчу дитяча CLOVER THERMO LUNCH BAG
1579 грн
1899 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий контейнер для зберігання їжі Liewood Dominique Food Tritan Boxes 500 ml 2-Pack 2-pack LW20703
Дитячий контейнер для зберігання їжі Liewood Dominique Food Tritan Boxes 500 ml 2-Pack 2-pack
789 грн
949 грн
-68%
Ще -10% з кодом WEB*
Харчовий контейнер Liewood
Харчовий контейнер Liewood
479 грн
1499 грн
Термосумка для ланчу Liewood Toby Medium Thermal Bag LW20235
Термосумка для ланчу Liewood Toby Medium Thermal Bag
1999 грн
Liewood дитяче Arthur Printed Lunchbox блакитне LW14982
Liewood дитяче Arthur Printed Lunchbox
1499 грн
Liewood дитяче Dominique Food Tritan Boxes 100 ml 4-Pack барвисте LW20632
Liewood дитяче Dominique Food Tritan Boxes 100 ml 4-Pack
839 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий контейнер для зберігання їжі Liewood Dominique Food Tritan Boxes 500 ml 2-Pack 2-pack LW20703
Дитячий контейнер для зберігання їжі Liewood Dominique Food Tritan Boxes 500 ml 2-Pack 2-pack
729 грн
949 грн
Konges Sløjd ланч-бокс дитячий LUNCH BOX зелений KS105738
Konges Sløjd ланч-бокс дитячий LUNCH BOX
1399 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Ємність Liewood Dominique Food Tritan Boxes 100 ml 4-Pack 4-pack LW20632
Ємність Liewood Dominique Food Tritan Boxes 100 ml 4-Pack 4-pack
629 грн
839 грн
Affenzahn ланч-бокс дитячий 01643 блакитний Unbelievable underwater world
Affenzahn ланч-бокс дитячий 01643
839 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Контейнер для дитячого харчування Liewood
Контейнер для дитячого харчування Liewood
1299 грн
1499 грн
Liewood термосумка дитяча Elijas Medium Thermal Bag барвиста LW20977
Liewood термосумка дитяча Elijas Medium Thermal Bag
2399 грн
-61%
Ще -10% з кодом WEB*
Контейнер для дитячого харчування Liewood
Контейнер для дитячого харчування Liewood
619 грн
1599 грн
Відкрий товари Mayoral Newborn
-15% з кодом WEB*
Термочохол Mayoral Newborn
Термочохол Mayoral Newborn
1389 грн
-15% з кодом WEB*
Термочохол Mayoral Newborn
Термочохол Mayoral Newborn
1389 грн
-15% з кодом WEB*
Термочохол Mayoral Newborn
Термочохол Mayoral Newborn
1389 грн
-15% з кодом WEB*
Термочохол Mayoral Newborn
Термочохол Mayoral Newborn
1389 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий слюнявчик Mayoral Newborn 2-pack 9074
Дитячий слюнявчик Mayoral Newborn 2-pack
819 грн
1169 грн
Mayoral Newborn слинявчик дитячий бавовняний 2 шт. бежевий 9137
Mayoral Newborn слинявчик дитячий бавовняний 2 шт.
1189 грн
Mayoral Newborn слинявчик дитячий бавовняний 2 шт. білий 9137
Mayoral Newborn слинявчик дитячий бавовняний 2 шт.
1189 грн
Mayoral Newborn слинявчик для немовлят бірюзовий 9136
Mayoral Newborn слинявчик для немовлят
1199 грн
Mayoral Newborn слинявчик для немовлят 2 шт. рожевий 9138
Mayoral Newborn слинявчик для немовлят 2 шт.
1189 грн