Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Pepe Jeans
5.0

Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CRED чоловічий колір бежевий легкий PM702480

-40%Ще -10% з кодом WEB*
2199 грн
3699 грн
Колір: бежевий
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CRED чоловічий колір бежевий легкий PM702480
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CRED чоловічий колір зелений легкий PM702480
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CRED

Светр з колекції Pepe Jeans виконаний із тонкого еластичного трикотажу. Модель з дихаючого матеріалу з високим вмістом бавовни.
- Модель з лінійки Pepe Future, яка включає продукти, виготовлені у виробничому процесі згідному з політикою Sustainable.
- Вільний крій, що не сковує рухів.
- Регланний рукав, завдяки своєму дизайну, забезпечує більшу свободу руху.
- Класичний круглий виріз.
- Рукава та нижній край оброблені зручною еластичною смужкою.
- Довжина рукава (від горловини): 79 cm.
- Довжина: 76 cm.
- Ширина під пахвами: 55 cm.
- Параметри вказані для розміру: M.
Характеристики товару
Застібка
без застібки
Капюшон
без капюшона
Інформація про товар
Код виробника
PM702480
Колір
бежевий
Бренд
Pepe Jeans
Виробник

Pepe Jeans Europe BV
Spain Carretera Laureà Miró, núm. 403-405
08980 Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
www.pepejeans.com

ID Товару
9BYH-SWM0AL_80X
Склад
60% Бавовна, 20% Поліамід, 10% Вовна, 10% Альпака
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
кругле
Тип рукава:
реглановий
Схожі товари
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans колір бежевий  PM7000016
Светр Pepe Jeans
2179 грн
3699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE чоловічий колір бежевий легкий PM702519
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE
1599 грн
2899 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK чоловічий колір бежевий легкий PM702469
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK
1679 грн
2799 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Pepe Jeans COSTELLO колір бежевий легкий PM702452
Бавовняний светр Pepe Jeans COSTELLO
2399 грн
3699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans COURT чоловічий колір бежевий  PM702475
Светр Pepe Jeans COURT
2049 грн
4099 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans колір бежевий  PM7000021
Светр Pepe Jeans
2369 грн
4299 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CARDIN чоловічий колір бежевий легкий PM702466
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CARDIN
2699 грн
4499 грн
-38%
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір бежевий  710P04282
Бавовняний светр Polo Ralph Lauren
18899 грн
30699 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр Armani Exchange чоловічий колір бежевий легкий 8NZM5A ZM1YZ
Вовняний светр Armani Exchange
2799 грн
5099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Lindbergh колір синій легкий 30-800144
Светр Lindbergh
1499 грн
2199 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр United Colors of Benetton чоловічий колір бежевий легкий
Вовняний светр United Colors of Benetton
2399 грн
2999 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS Orange светр чоловічий з бавовною Asac_C бежевий 50508766
BOSS Orange светр чоловічий з бавовною Asac_C
3599 грн
6299 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Светр Medicine колір бежевий
Светр Medicine
969 грн
1949 грн
-57%
Футболка Medicine колір бежевий меланж
Футболка Medicine
549 грн
1299 грн
Светр з домішкою вовни BOSS Orange Kanovano_S чоловічий колір бежевий легкий 50527583
Светр з домішкою вовни BOSS Orange Kanovano_S
5499 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Sisley колір бежевий легкий 1041S104H
Светр з домішкою вовни Sisley
1799 грн
3199 грн
-26%
Ще -5% з кодом WEB*
G-Star светр чоловічий з додаванням вовни Polo collar half zip бежевий D26740-D754
G-Star светр чоловічий з додаванням вовни Polo collar half zip
4099 грн
5599 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Fusalp светр чоловічий з вовною ASHTTON бежевий H2117
Fusalp светр чоловічий з вовною ASHTTON
8199 грн
10799 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Hugo Blue San Casey-C1 колір бежевий  50553601
Бавовняний светр Hugo Blue San Casey-C1
2879 грн
4699 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Polo Ralph Lauren светр чоловічий кашеміровий бежевий 710B24337
Polo Ralph Lauren светр чоловічий кашеміровий
28399 грн
48599 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни Guess JIM колір бежевий легкий гольф M5BR09 Z0432
Светр із додаванням вовни Guess JIM
2299 грн
4999 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
Светр Medicine колір бежевий
Светр Medicine
969 грн
1699 грн
-65%
Medicine светр чоловічий з льоном бежевий
Medicine светр чоловічий з льоном
769 грн
2199 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр із додаванням вовни BOSS Orange Karombo колір бежевий  50548686
Светр із додаванням вовни BOSS Orange Karombo
4699 грн
7599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний светр BARENA VENEZIA Camicia Mola чоловічий колір сірий легкий KNU5111.429
Вовняний светр BARENA VENEZIA Camicia Mola
7599 грн
12799 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange светр чоловічий бавовняний бежевий XM002441 AF22252
Armani Exchange светр чоловічий бавовняний
3299 грн
8269 грн
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний бежевий 710B18911
Polo Ralph Lauren светр чоловічий бавовняний
8599 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр BOSS Orange Kaktus колір бежевий  50543690
Бавовняний светр BOSS Orange Kaktus
3099 грн
6299 грн
Medicine светр чоловічий з віскозою бежевий
Medicine светр чоловічий з віскозою
1699 грн
Відкрий товари Pepe Jeans
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans колір бежевий  PM7000021
Светр Pepe Jeans
2369 грн
4299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans COURT чоловічий колір бежевий  PM702475
Светр Pepe Jeans COURT
2049 грн
4099 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans колір бежевий  PM7000016
Светр Pepe Jeans
2179 грн
3699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE чоловічий колір бежевий легкий PM702519
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE
1599 грн
2899 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Pepe Jeans COSTELLO колір бежевий легкий PM702452
Бавовняний светр Pepe Jeans COSTELLO
2399 грн
3699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CARDIN чоловічий колір бежевий легкий PM702466
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CARDIN
2699 грн
4499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK чоловічий колір бежевий легкий PM702469
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK
1679 грн
2799 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans колір синій  PM7000016
Светр Pepe Jeans
2179 грн
3699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans колір червоний  PM7000017
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans
2369 грн
4299 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Pepe Jeans колір сірий  PM7000020
Бавовняний светр Pepe Jeans
2369 грн
4299 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Pepe Jeans колір синій  PM7000018
Бавовняний светр Pepe Jeans
2179 грн
3699 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE STRIPES чоловічий колір синій легкий PM702508
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE STRIPES
1699 грн
3099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE V NECK чоловічий колір сірий легкий PM702468
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE V NECK
1679 грн
2799 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK чоловічий колір синій легкий PM702469
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK
1999 грн
3399 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CRED чоловічий колір зелений легкий PM702480
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CRED
2199 грн
3699 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний светр Pepe Jeans колір синій тепле PM7000006
Бавовняний светр Pepe Jeans
1999 грн
3699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK чоловічий колір сірий легкий PM702469
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK
1679 грн
2799 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans колір зелений легкий PM7000013
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans
1499 грн
2799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE V NECK чоловічий колір синій легкий PM702468
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE V NECK
1679 грн
2799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE STRIPES чоловічий колір сірий легкий PM702479
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE STRIPES
1859 грн
3099 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans колір сірий легкий PM7000010
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans
1599 грн
2799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CARSON чоловічий колір сірий  PM702459
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans CARSON
2599 грн
4099 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE STRIPES чоловічий колір синій легкий PM702479
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE STRIPES
1639 грн
3299 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE чоловічий колір синій легкий PM702519
Светр з домішкою льону Pepe Jeans LAYNE
1699 грн
3099 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE TURTLE NECK чоловічий колір сірий легкий гольф PM702470
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE TURTLE NECK
1639 грн
3299 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans колір коричневий  PM7000023
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans
2279 грн
4299 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK чоловічий колір сірий легкий PM702469
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans NEW ANDRE CREW NECK
1679 грн
2799 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans колір білий легкий PM7000029
Светр Pepe Jeans
1799 грн
3199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans колір сірий  PM7000024
Светр з домішкою вовни Pepe Jeans
2369 грн
4299 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Pepe Jeans CASTLE чоловічий колір зелений легкий PM702442
Светр Pepe Jeans CASTLE
1999 грн
3399 грн