Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Pepe Jeans
5.0

Сумка Pepe Jeans KEENE CORE колір коричневий PM030878

-40%Ще -10% з кодом WEB*
1199 грн
1999 грн
Колір: коричневий
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE колір коричневий PM030878
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE PM030878
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE колір чорний PM030878
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сумка Pepe Jeans KEENE CORE

Сумка із колекції Pepe Jeans. Модель виготовлена із текстильного матеріалу.
- Основне відділення на блискавці.
- Відділення, що затягується.
- Внутрішня кишеня на блискавці.
- Ззаду накладна кишеня для зберігання дрібних предметів.
- Не розрахована на формат А4.
- Довгий ремінь з регулюванням.
- Глибина: 4.5 cm.
- Висота: 19 cm.
- Ширина біля основи: 14 cm.
Інформація про товар
Код виробника
PM030878
Колір
коричневий
Бренд
Pepe Jeans
Виробник

Pepe Jeans Europe BV
Spain Carretera Laureà Miró, núm. 403-405
08980 Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)
www.pepejeans.com

ID Товару
PPYA-TOM0FY_82X
Склад
100% Поліестер
Схожі товари
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Valentino Bags сумка чоловіча зі штучної шкіри HORIZON коричнева VBS8UT07
Valentino Bags сумка чоловіча зі штучної шкіри HORIZON
1999 грн
3099 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Guess сумка на плече чоловіча зі штучної шкіри MILANO коричнева HMMIPW P6223
Guess сумка на плече чоловіча зі штучної шкіри MILANO
3099 грн
4859 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряна сумка Aeronautica Militare колір коричневий
Шкіряна сумка Aeronautica Militare
5999 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумка Guess FIRENZE колір коричневий HMFITC P5123
Шкіряна сумка Guess FIRENZE
3199 грн
6359 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір коричневий HMMILO P5417
Сумка Guess MILANO
2319 грн
4689 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряна сумка Guess FIRENZE колір коричневий HMFITC P5159
Шкіряна сумка Guess FIRENZE
3439 грн
6959 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Valentino Bags сумка чоловіча HORIZON коричнева VBS8UT21
Valentino Bags сумка чоловіча HORIZON
2699 грн
4099 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess CERTOSA колір чорний HMECSA P3123
Сумка Guess CERTOSA
1999 грн
3499 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка на пояс Guess VEZZOLA колір бежевий HMEVZL P3231
Сумка на пояс Guess VEZZOLA
2199 грн
4689 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір коричневий HMMILO P5417
Сумка Guess MILANO
2399 грн
4689 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess сумка чоловіча зі штучної шкіри MILANO коричнева HMMILO P5422
Guess сумка чоловіча зі штучної шкіри MILANO
2699 грн
5289 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Joop! сумка чоловіча зі штучної шкіри Cortina Piazza Rafael коричнева 4140005738
Joop! сумка чоловіча зі штучної шкіри Cortina Piazza Rafael
3439 грн
6899 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір коричневий HMMISA P5422
Сумка Guess MILANO
2899 грн
4399 грн
-15% з кодом WEB*
Сумка Aeronautica Militare колір коричневий
Сумка Aeronautica Militare
4199 грн
-15% з кодом WEB*
Сумка Aeronautica Militare колір коричневий
Сумка Aeronautica Militare
3799 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряна сумка Karl Lagerfeld K/LOOM колір чорний A3M30179
Шкіряна сумка Karl Lagerfeld K/LOOM
6899 грн
9999 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Paul&Shark сумка чоловіча шкіряна Коричнева 26418111
Paul&Shark сумка чоловіча шкіряна
11999 грн
18699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess сумка чоловіча BOSTON коричнева HMBOST P6123
Guess сумка чоловіча BOSTON
2039 грн
4159 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір коричневий HMMILO P5417
Сумка Guess MILANO
1999 грн
4399 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess TORINO колір коричневий HMTOLO P4218
Сумка Guess TORINO
2499 грн
5289 грн
BOSS сумка чоловіча зі штучної шкіри Ray_NS zip N. коричнева 50536475
BOSS сумка чоловіча зі штучної шкіри Ray_NS zip N.
4199 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір зелений PMBASA P5235
Сумка Guess MILANO
1579 грн
2299 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Aldo колір коричневий ERERED.200
Сумка Aldo
1329 грн
2199 грн
Polo Ralph Lauren сумка на плече чоловіча шкіряна коричнева 405974608
Polo Ralph Lauren сумка на плече чоловіча шкіряна
11999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір коричневий HMMISA P6150
Сумка Guess MILANO
2039 грн
4159 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess BOSTON колір коричневий HMBOCA P5323
Сумка Guess BOSTON
1699 грн
4159 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Guess MILANO колір коричневий HMMILO P4260
Сумка Guess MILANO
2399 грн
4689 грн
Armani Exchange сумка чоловіча коричнева XM000240 AF12133
Armani Exchange сумка чоловіча
7159 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряна сумка Aeronautica Militare колір коричневий
Шкіряна сумка Aeronautica Militare
4899 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld сумка чоловіча з імітації замші коричнева B2M30199
Karl Lagerfeld сумка чоловіча з імітації замші
4799 грн
7799 грн
Відкрий товари Pepe Jeans
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE колір чорний PM030878
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE
1199 грн
1999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans колір зелений
Сумка Pepe Jeans
1039 грн
2099 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans колір синій
Сумка Pepe Jeans
1299 грн
2599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE PM030878
Сумка Pepe Jeans KEENE CORE
1199 грн
1999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans KYLE CORE колір бежевий PM030823
Сумка Pepe Jeans KYLE CORE
1079 грн
1699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans DUSTIN LEGEND колір синій PM030847
Сумка Pepe Jeans DUSTIN LEGEND
999 грн
1799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans KYLE CORE колір чорний PM030823
Сумка Pepe Jeans KYLE CORE
1079 грн
1699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans колір помаранчевий
Сумка Pepe Jeans
1039 грн
2099 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Сумка Pepe Jeans CONNOR CORE колір зелений PM030830
Сумка Pepe Jeans CONNOR CORE
1179 грн
1799 грн