Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Under Armour
5.0

Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback колір чорний 1361033-660

-32%Ще -5% з кодом SALE*
949 грн
1399 грн
Колір: чорний
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback колір фіолетовий
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback колір сірий
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback колір чорний 1361033-660
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка більше -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback

Спортивний бюстгальтер з колекції Under Armour. Модель з низьким рівнем підтримки, виконаний зі швидкосохнучого матеріалу.
- Гладкий на дотик, двошаровий матеріал HeatGear® швидко сохне і є надає відчуття другої шкіри.
- Модель розроблена для фізичних занять низької інтенсивності, таких як йога, пілатес або прогулянка.
- Використання рішення 4-way stretch забезпечує матеріалу гнучкість і розтяжку в чотирьох напрямках, що значно підвищує комфорт використання і не сковує рухів.
- Нерегульовані лямки не сповзають з плечей, забезпечуючи комфорт під час активного дозвілля.
- Знімні вставки злегка підтягують, додатково стабілізують і піднімають бюст.
- Гнучкий клапан знизу, що не тисне, збільшує підтримку бюста і забезпечує правильне прилягання до тіла.
Інформація про товар
Код виробника
1361033
Колір
чорний
Бренд
Under Armour
ID Товару
PPY8-BID0ZG_99X
Технічні дані
Зміцнення чашечки:
без ущільнення, легке ущільнення
Рівень підтримки:
низький
Схожі товари
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour колір чорний однотонний
Спортивний бюстгальтер Under Armour
1229 грн
1799 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity чорний 1384123
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1759 грн
2299 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Seamless колір чорний 1357719-678
Спортивний бюстгальтер Under Armour Seamless
1299 грн
1799 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity чорний 1384112
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
2129 грн
2599 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер
Under Armour спортивний бюстгальтер
1159 грн
1599 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Effortless High чорний 6011263
Under Armour спортивний бюстгальтер Effortless High
1579 грн
2599 грн
-13%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Open Back чорний 6011153
Under Armour спортивний бюстгальтер Open Back
1999 грн
2299 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Authentics колір чорний однотонний
Спортивний бюстгальтер Under Armour Authentics
849 грн
1399 грн
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity Mid Rib Bra колір чорний однотонний 1365772-001
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity Mid Rib Bra
2199 грн
-20% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity чорний 1384126
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1999 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback чорний 1361034
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback
1199 грн
1599 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity 2.0 колір чорний однотонний 1384118
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity 2.0
2319 грн
2799 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless чорний 1384419
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless
1759 грн
2599 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Crossback Low чорний 1386424
Under Armour спортивний бюстгальтер Crossback Low
1189 грн
1599 грн
-22%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour HeatGear Mid колір чорний однотонний 6011151
Спортивний бюстгальтер Under Armour HeatGear Mid
1089 грн
1399 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour колір чорний 6005838
Спортивний бюстгальтер Under Armour
1499 грн
1999 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Casall колір чорний однотонний
Спортивний бюстгальтер Casall
1699 грн
2299 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Puma Move Strong колір чорний 524815
Спортивний бюстгальтер Puma Move Strong
1199 грн
1789 грн
Спортивний бюстгальтер чорний 1WF30330553
Спортивний бюстгальтер
3199 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бюстгальтер для йоги JOYINME Control колір бордовий однотонний Control
Бюстгальтер для йоги JOYINME Control
1399 грн
2399 грн
-21%
Ще -5% з кодом SALE*
Hummel спортивний бюстгальтер чорний 211850
Hummel спортивний бюстгальтер
989 грн
1259 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Puma 4KEEPS колір чорний однотонний 524800
Спортивний бюстгальтер Puma 4KEEPS
1499 грн
1789 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Бюстгальтер для йоги JOYINME Dual Essence колір чорний Dual Essence
Бюстгальтер для йоги JOYINME Dual Essence
1399 грн
2399 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Reebok Active Collective колір чорний однотонний 100076326
Спортивний бюстгальтер Reebok Active Collective
1299 грн
2299 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Fila колір сірий однотонний
Спортивний бюстгальтер Fila
579 грн
869 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Rip Curl Playa Bella колір чорний візерунок
Спортивний бюстгальтер Rip Curl Playa Bella
1099 грн
2199 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер MUUV Basic колір чорний гладкий
Спортивний бюстгальтер MUUV Basic
1329 грн
2099 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Rip Curl Revival колір чорний візерунок
Спортивний бюстгальтер Rip Curl Revival
1299 грн
2299 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Hummel спортивний бюстгальтер hmlTIF SEAMLESS SPORTS TOP чорний 210490
Hummel спортивний бюстгальтер hmlTIF SEAMLESS SPORTS TOP
949 грн
1259 грн
Відкрий товари Under Armour
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour колір чорний однотонний
Спортивний бюстгальтер Under Armour
1229 грн
1799 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless чорний 1384419
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless
1759 грн
2599 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Crossback Low чорний 1386424
Under Armour спортивний бюстгальтер Crossback Low
1189 грн
1599 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity чорний 1384123
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1759 грн
2299 грн
-20% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity чорний 1384126
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1999 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback чорний 1361034
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback
1199 грн
1599 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Authentics колір чорний однотонний
Спортивний бюстгальтер Under Armour Authentics
849 грн
1399 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity 2.0 колір чорний однотонний 1384118
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity 2.0
2319 грн
2799 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity чорний 1384112
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
2129 грн
2599 грн
-22%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour HeatGear Mid колір чорний однотонний 6011151
Спортивний бюстгальтер Under Armour HeatGear Mid
1089 грн
1399 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Seamless колір чорний 1357719-678
Спортивний бюстгальтер Under Armour Seamless
1299 грн
1799 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour колір чорний 6005838
Спортивний бюстгальтер Under Armour
1499 грн
1999 грн
-13%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Open Back чорний 6011153
Under Armour спортивний бюстгальтер Open Back
1999 грн
2299 грн
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity Mid Rib Bra колір чорний однотонний 1365772-001
Спортивний бюстгальтер Under Armour Infinity Mid Rib Bra
2199 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер
Under Armour спортивний бюстгальтер
1159 грн
1599 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Effortless High чорний 6011263
Under Armour спортивний бюстгальтер Effortless High
1579 грн
2599 грн
-20%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback рожевий 1361034
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback
1199 грн
1499 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour колір синій 6005838
Спортивний бюстгальтер Under Armour
1399 грн
1999 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity рожевий 1384112
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1759 грн
2499 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity бірюзовий 1384126
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1669 грн
2469 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity білий 1384123
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1669 грн
2859 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Crossback Low фіолетовий 1386424
Under Armour спортивний бюстгальтер Crossback Low
1439 грн
1599 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless фіолетовий 1384417
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless
1389 грн
2599 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback помаранчевий 1361034
Under Armour спортивний бюстгальтер UA Crossback
889 грн
1499 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity блакитний 1384112
Under Armour спортивний бюстгальтер Infinity
1759 грн
2499 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless білий 1384417
Under Armour спортивний бюстгальтер Vanish Seamless
1479 грн
2099 грн
-43%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour HG Armour High колір чорний однотонний 1379195
Спортивний бюстгальтер Under Armour HG Armour High
1299 грн
2299 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback колір сірий
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback
899 грн
1799 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour HG Authentics колір зелений 1383544
Спортивний бюстгальтер Under Armour HG Authentics
1069 грн
1399 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback колір фіолетовий
Спортивний бюстгальтер Under Armour Crossback
899 грн
1799 грн