Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Juicy Couture

Juicy Couture спортивні штани жіночі LAYLA POCKET LR рожеві JCSEBJ001

-40%Ще -10% з кодом WEB*
2899 грн
4899 грн
Колір: рожевий
Juicy Couture жіночі спортивні штани LAYLA POCKET LR рожеві JCSEBJ001
Juicy Couture спортивні штани жіночі LAYLA POCKET LR фіолетові JCSEBJ001
Juicy Couture спортивні штани жіночі LAYLA POCKET LR рожеві JCSEBJ001
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Рожеві спортивні штани Juicy Couture з регулярною посадкою

Рожеві спортивні штани Juicy Couture — це пропозиція для жінок, які цінують комфорт та свободу рухів. Ця модель вирізняється еластичним трикотажем. Штани чудово вписуються в повсякденні та молодіжні образи, забезпечуючи зручність у будь-якій ситуації.

Жіночі спортивні штани Juicy Couture – ключові особливості

  • Жіночі спортивні штани – створені для комфорту та свободи рухів
  • Прямі штанини – надають силуету легкості та невимушеного характеру
  • Регулярна посадка – сприяє зручному приляганню на стегнах та комфортному носінню
  • М'який трикотаж – приємний на дотик, забезпечує комфортне використання протягом усього дня
  • Еластичний матеріал – допомагає підлаштуватися до фігури та збільшує свободу рухів
  • Шнурок-затяжка в поясі – дозволяє легко регулювати обхват талії відповідно до потреб
  • Практичні кишені – бічні та задні, полегшують зберігання дрібних речей
Характеристики товару
Застібка
без застібки, зав'язка
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
JCSEBJ001
Колір
рожевий
Бренд
Juicy Couture
ID Товару
PPYA-SPD0MD_42X
Матеріал
Весь виріб:
95% Поліестер, 5% Еластан
Крій
Посадка:
звичайна (regular waist)
Тип штанин:
прямі
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture Layla колір рожевий однотонні JCSEBJ001
Спортивні велюрові штани Juicy Couture Layla
2899 грн
4899 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture Del Ray колір рожевий однотонні
Спортивні штани Juicy Couture Del Ray
2099 грн
4199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір рожевий однотонні
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2599 грн
5199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT колір рожевий однотонні JCAP180
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT
2399 грн
4299 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture колір рожевий з аплікацією JCAPW045
Спортивні штани Juicy Couture
2399 грн
4099 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі з бавовною CREST TRACKPANT рожеві high waist JCSBJ126402
Juicy Couture спортивні штани жіночі з бавовною CREST TRACKPANT
2299 грн
4499 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CAISA LOW RISE PANT колір рожевий однотонні JCSEBJ008G
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CAISA LOW RISE PANT
2799 грн
4999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CHRISTINE STRIPE LOW RISE колір рожевий однотонні JCWBJ225352
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CHRISTINE STRIPE LOW RISE
2299 грн
4099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR рожеві JCWBJ126327
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR
2299 грн
4099 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір бежевий з аплікацією JCWBJ225307
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2499 грн
4499 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT колір рожевий однотонні JCAP180
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT
2319 грн
4299 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture жіночі спортивні штани LAYLA POCKET LR рожеві JCSEBJ001
Juicy Couture жіночі спортивні штани LAYLA POCKET LR
2799 грн
4399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани Patrizia Pepe колір рожевий однотонні 8P0618 J079
Бавовняні спортивні штани Patrizia Pepe
3799 грн
7699 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани United Colors of Benetton колір рожевий однотонні 3JLC3F04C
Спортивні штани United Colors of Benetton
1239 грн
2199 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани Dkny колір рожевий однотонні DP5P3707
Бавовняні спортивні штани Dkny
1599 грн
2799 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани PLEIN SPORT колір рожевий з аплікацією FAEC WJT2152 STE003N
Спортивні штани PLEIN SPORT
4299 грн
6699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
EA7 Emporio Armani спортивні штани жіночі з модалем рожеві regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani спортивні штани жіночі з модалем
3059 грн
5099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани EA7 Emporio Armani колір рожевий однотонні AF10443.7W000801
Спортивні штани EA7 Emporio Armani
2469 грн
3999 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Guess RHINESTONES колір рожевий з аплікацією V5RB08 KCLJ0
Спортивні штани Guess RHINESTONES
1699 грн
3599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Dkny колір рожевий з аплікацією DP5P3737
Спортивні штани Dkny
2279 грн
3399 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Guess колір червоний з принтом
Спортивні штани Guess
1999 грн
4889 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні спортивні штани Hugo Blue Naleisy_B Naleisy_B колір рожевий однотонні 50553979
Бавовняні спортивні штани Hugo Blue Naleisy_B Naleisy_B
3399 грн
5699 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Under Armour спортивні штани жіночі з бавовною Rival Fleece рожеві high waist 1379438
Under Armour спортивні штани жіночі з бавовною Rival Fleece
1059 грн
2299 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Marimekko спортивні штани жіночі бавовняні рожеві high waist 095066
Marimekko спортивні штани жіночі бавовняні
7598 грн
10099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Guess OCTAVIA колір бежевий з аплікацією V5BB12 KCX22
Спортивні штани Guess OCTAVIA
2999 грн
4999 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Armani Exchange колір рожевий однотонні XW000837 AF13397
Спортивні штани Armani Exchange
3399 грн
7539 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Under Armour спортивні штани жіночі з бавовною Rival Fleece рожеві high waist 1379438
Under Armour спортивні штани жіночі з бавовною Rival Fleece
1179 грн
2199 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Napapijri колір рожевий однотонні
Спортивні штани Napapijri
1799 грн
3699 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals спортивні штани жіночі з бавовною Terry Towel Firebird рожеві high waist KD1414
adidas Originals спортивні штани жіночі з бавовною Terry Towel Firebird
2999 грн
3799 грн
Відкрий товари Juicy Couture
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір рожевий однотонні
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2599 грн
5199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture жіночі спортивні штани LAYLA POCKET LR рожеві JCSEBJ001
Juicy Couture жіночі спортивні штани LAYLA POCKET LR
2799 грн
4399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture Del Ray колір рожевий однотонні
Спортивні штани Juicy Couture Del Ray
2099 грн
4199 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір бежевий з аплікацією JCWBJ225307
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2499 грн
4499 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT колір рожевий однотонні JCAP180
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT
2319 грн
4299 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR рожеві JCWBJ126327
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR
2299 грн
4099 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture колір рожевий з аплікацією JCAPW045
Спортивні штани Juicy Couture
2399 грн
4099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture Layla колір рожевий однотонні JCSEBJ001
Спортивні велюрові штани Juicy Couture Layla
2899 грн
4899 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT колір рожевий однотонні JCAP180
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT
2399 грн
4299 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі з бавовною CREST TRACKPANT рожеві high waist JCSBJ126402
Juicy Couture спортивні штани жіночі з бавовною CREST TRACKPANT
2299 грн
4499 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CHRISTINE STRIPE LOW RISE колір рожевий однотонні JCWBJ225352
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CHRISTINE STRIPE LOW RISE
2299 грн
4099 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CAISA LOW RISE PANT колір рожевий однотонні JCSEBJ008G
Спортивні велюрові штани Juicy Couture CAISA LOW RISE PANT
2799 грн
4999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір бежевий з аплікацією JCWBJ225307
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2399 грн
4499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT колір фіолетовий однотонні JCAP180
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT
2699 грн
4499 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір бежевий з аплікацією JCWBJ225307
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2599 грн
4499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture жіночі бавовняні YUKA WIDE LEG темно-сині regular waist JCBBJ225803
Juicy Couture жіночі бавовняні YUKA WIDE LEG
2899 грн
4899 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture колір бірюзовий з аплікацією JCAPW045
Спортивні штани Juicy Couture
2229 грн
4099 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture колір бірюзовий з аплікацією JCAPW045
Спортивні штани Juicy Couture
2039 грн
3799 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT колір рожевий однотонні JCAP180
Спортивні штани Juicy Couture DEL RAY POCKETED PANT
2399 грн
4699 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture колір бірюзовий з аплікацією JCAPW045
Спортивні штани Juicy Couture
2199 грн
3799 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові GOTHIC CROWN чорні JCBBJ126806
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові GOTHIC CROWN
2499 грн
4499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture Layla колір сірий однотонні JCSEBJ001
Спортивні штани Juicy Couture Layla
2899 грн
4899 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture Angel колір чорний з принтом JCNBJ126454
Спортивні штани Juicy Couture Angel
2899 грн
4899 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture жіночі колір синій однотонні
Спортивні штани Juicy Couture
3099 грн
4899 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR зелені regular waist JCWBJ126327
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR
2319 грн
4099 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture колір бежевий з аплікацією JCWBJ225307
Спортивні велюрові штани Juicy Couture
2599 грн
3999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR блакитні regular waist JCWBJ126327
Juicy Couture спортивні штани жіночі велюрові TINA COL OUT TR
2299 грн
4099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture жіночі колір сірий меланж
Спортивні штани Juicy Couture
3099 грн
5499 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні штани Juicy Couture з аплікацією
Спортивні штани Juicy Couture
2799 грн
4899 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Спортивні велюрові штани Juicy Couture Wrap You Up колір чорний з принтом JCNBJ126452
Спортивні велюрові штани Juicy Couture Wrap You Up
3099 грн
5399 грн