Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Answear.LAB
5.0

Спідниця Answear.LAB колір золотий maxi розкльошена

-50%Ще -5% з кодом WEB*
1199 грн
2399 грн
Колір: золотий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Спідниця Answear.LAB

Спідниця з колекції Answear.LAB виконана із гладкої тканини. Колекція доступна виключно на Answear.
- Розкльошений фасон.
- Модель із завищеною талією та застібкою на блискавку.
- Модель виготовлена із матеріалу з атласним переплетенням.
- Тонка, нееластична тканина.
- Ширина талії: 33 cm.
- Довжина: 96 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Застібка
на блискавці
Еластичність
нееластичний матеріал
Довжина крою
максі
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
5158.HWK
Колір
золотий
Бренд
Answear.LAB
Виробник

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Товару
BBYH-SDD04S_10Y
Склад
100% Поліестер
Крій
Посадка:
висока
Крій моделі:
розкльошений
Розміри
Зріст моделі - 173 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-52%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір золотий mini розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1289 грн
2699 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір золотий midi пряма
Спідниця Answear.LAB
2399 грн
3799 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Lauren Ralph Lauren колір золотий mini розкльошена 200979905
Спідниця Lauren Ralph Lauren
7299 грн
14599 грн
-53%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Never Fully Dressed колір золотий maxi пряма NFDSK423
Спідниця Never Fully Dressed
2499 грн
5399 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Medicine колір золотий
Спідниця Medicine
969 грн
1999 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Twinset спідниця золота 261TT3323
Twinset спідниця
6399 грн
9599 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Simona Corsellini колір золотий midi олівець P25CPGOO01
Спідниця Simona Corsellini
4299 грн
7599 грн
-54%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна спідниця Answear.LAB колір білий midi розкльошена
Бавовняна спідниця Answear.LAB
1899 грн
4199 грн
-45%
Ще -5% з кодом WEB*
Джинсова спідниця Filippa K mini розкльошена 31375
Джинсова спідниця Filippa K
4499 грн
8199 грн
-62%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця La Petite Française JUDO колір бірюзовий midi пряма
Спідниця La Petite Française JUDO
1799 грн
4799 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Never Fully Dressed midi пряма
Спідниця Never Fully Dressed
2899 грн
4899 грн
-60%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Mos Mosh колір коричневий maxi пряма 166310
Спідниця Mos Mosh
2599 грн
6499 грн
-57%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір бежевий midi олівець
Спідниця Answear.LAB
1199 грн
2799 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Sisley колір рожевий maxi олівець 4KVXL002W
Спідниця Sisley
1799 грн
3599 грн
-47%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Marc O'Polo колір зелений midi пряма 502132820009
Спідниця Marc O'Polo
2999 грн
5699 грн
-54%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Medicine maxi пряма
Спідниця Medicine
769 грн
1699 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Guess спідниця з модалем ROSSANA рожева однотонна W6GD33 W1855
Guess спідниця з модалем ROSSANA
3899 грн
6499 грн
-55%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Pinko колір фіолетовий mini пряма 104372 A27N
Спідниця Pinko
7799 грн
17599 грн
-46%
Ще -5% з кодом WEB*
Medicine спідниця віскозна бежева рослинна
Medicine спідниця віскозна
769 грн
1449 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Weekend Max Mara BASTIA колір чорний maxi пряма 2615771051600
Спідниця Weekend Max Mara BASTIA
5199 грн
10689 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця колір помаранчевий maxi пряма VOO13AE25
Спідниця
3699 грн
6299 грн
Joop! плісирована спідниця темно-синя однотонна 30103353
Joop! плісирована спідниця
8999 грн
-60%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Guess DOROTHY колір рожевий mini олівець W5RD45 Z3L21
Спідниця Guess DOROTHY
1999 грн
4999 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
OUI спідниця біла однотонна 97104
OUI спідниця
3619 грн
5699 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
United Colors of Benetton спідниця бавовняна з еластаном червона смугаста 4FCED005Q
United Colors of Benetton спідниця бавовняна з еластаном
2899 грн
4099 грн
-57%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Medicine
Спідниця Medicine
769 грн
1799 грн
-55%
Ще -5% з кодом WEB*
Medicine спідниця із розрізом коричнева однотонна
Medicine спідниця із розрізом
969 грн
2199 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
Pedro del Hierro спідниця віскозна зелена рослинна 7593163
Pedro del Hierro спідниця віскозна
5099 грн
7099 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна спідниця Karl Lagerfeld колір чорний maxi розкльошена A2W46043
Бавовняна спідниця Karl Lagerfeld
3799 грн
5699 грн
Відкрий товари Answear.LAB
-52%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір золотий mini розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1289 грн
2699 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір золотий midi пряма
Спідниця Answear.LAB
2399 грн
3799 грн
-55%
Спідниця Answear.LAB колір сірий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1289 грн
2899 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB спідниця-кльош бавовняна чорна однотонна
Answear.LAB спідниця-кльош бавовняна
3199 грн
4399 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB спідниця з додаванням льону помаранчева у квіти
Answear.LAB спідниця з додаванням льону
1999 грн
3199 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB спідниця чорна однотонна
Answear.LAB спідниця
3999 грн
5499 грн
Спідниця Answear.LAB колір чорний maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
2399 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір чорний midi олівець
Спідниця Answear.LAB
899 грн
1799 грн
-55%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна спідниця Answear.LAB колір зелений mini пряма
Бавовняна спідниця Answear.LAB
1199 грн
2699 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB спідниця лляна бежева однотонна
Answear.LAB спідниця лляна
1899 грн
2699 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір бежевий midi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
3299 грн
4599 грн
-53%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір коричневий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
969 грн
2099 грн
-62%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір бежевий midi пряма
Спідниця Answear.LAB
949 грн
2499 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір чорний mini пряма
Спідниця Answear.LAB
1039 грн
2099 грн
-56%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір синій mini пряма
Спідниця Answear.LAB
919 грн
2099 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір сірий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
2599 грн
4199 грн
-52%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір бордовий mini розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1289 грн
2699 грн
-64%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця з кашеміром Answear.LAB колір бежевий midi розкльошена
Спідниця з кашеміром Answear.LAB
1239 грн
3499 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір бежевий maxi пряма
Спідниця Answear.LAB
1059 грн
2199 грн
-66%
Ще -5% з кодом WEB*
Джинсова спідниця Answear.LAB mini пряма
Джинсова спідниця Answear.LAB
699 грн
2099 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір чорний maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
2299 грн
3499 грн
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій maxi розкльошена
Джинсова спідниця Answear.LAB
2299 грн
-15% з кодом WEB*
Answear.LAB асиметрична спідниця коричнева з мереживними вставками
Answear.LAB асиметрична спідниця
3499 грн
-54%
Спідниця Answear.LAB колір коричневий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
999 грн
2199 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір чорний maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1139 грн
2299 грн
-53%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір чорний midi олівець
Спідниця Answear.LAB
1299 грн
2799 грн
-59%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір сірий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1799 грн
4399 грн
-59%
Ще -5% з кодом WEB*
Спідниця Answear.LAB колір бежевий midi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1499 грн
3699 грн
-62%
Ще -5% з кодом WEB*
Бавовняна спідниця Answear.LAB колір білий mini олівець
Бавовняна спідниця Answear.LAB
669 грн
1799 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB спідниця з додаванням льону бежеві квіти
Answear.LAB спідниця з додаванням льону
1999 грн
3199 грн