Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

United Colors of Benetton
3.0

Сорочка з льону United Colors of Benetton колір білий regular класичний комір

-28%Ще -10% з кодом WEB*
2299 грн
3199 грн
Колір: білий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сорочка з льону United Colors of Benetton

Сорочка з колекції United Colors of Benetton виконана із гладкої тканини. Легкий, приємний матеріал, призначений для теплої пори року.

- Модель виготовлена ​​з льону, вирощеного в Європі. Виробляється з меншим споживанням природних ресурсів.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Короткий рукав.
- Модель з коміром.
- Застібається на гудзики.
- Тонка, нееластична тканина.
- Довжина: 57 cm.
- Ширина під пахвами: 52 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.

Характеристики товару
Тип коміра
класичний
Інформація про товар
Код виробника
5BML5QB75.101
Колір
білий
Бренд
United Colors of Benetton
Виробник

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID Товару
PPYX-KDD0EE_00X
Склад


100% Льон

Крій
Рукав:
короткий
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 176 см, розмір товару, представленого на моделі - S

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна біла однотонна 54K3DQ0E4
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
2299 грн
3199 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна біла однотонна 5BMLDQ0E0
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2199 грн
2699 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий relaxed класичний комір 54KXDQ0CB
Сорочка United Colors of Benetton
1499 грн
2799 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна біла однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1899 грн
2699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий regular класичний комір 570QDQ0AL
Сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2599 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка "сафарі" жіноча лляна біла однотонна 5BMLDQ0DA
United Colors of Benetton сорочка "сафарі" жіноча лляна
2899 грн
3599 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна біла однотонна 5SI1DQ0E5
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
2199 грн
2999 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна біла однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2299 грн
3199 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий regular класичний комір 56D8DQ0CG
Сорочка United Colors of Benetton
1479 грн
2599 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий regular 570QDQ0CH
Сорочка United Colors of Benetton
1329 грн
2399 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна біла однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
999 грн
2099 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна біла однотонна 5BMLDQ0D9
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2969 грн
3599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton жіноча колір білий relaxed класичний комір
Сорочка United Colors of Benetton
1239 грн
2099 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Moschino Jeans жіноча колір білий relaxed класичний комір 0217 3735
Сорочка Moschino Jeans
8099 грн
15699 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка HUGO Eyane колір білий relaxed класичний комір 50552835
Бавовняна сорочка HUGO Eyane
4099 грн
6299 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS сорочка жіноча з ліоцелем Badora біла однотонна 50556709
BOSS сорочка жіноча з ліоцелем Badora
8399 грн
11899 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Guess жіноча колір білий slim класичний комір
Сорочка Guess
1799 грн
4589 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Versace Jeans Couture жіноча колір білий regular класичний комір 78HAL2P3 JS468
Сорочка Versace Jeans Couture
9399 грн
20299 грн
BOSS Orange сорочка жіноча бавовняна C_Boskota-1 біла однотонна 50566871
BOSS Orange сорочка жіноча бавовняна C_Boskota-1
5899 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Forte Forte жіноча колір білий relaxed в'язане декольте 13306_my shirt
Бавовняна сорочка Forte Forte
8099 грн
17199 грн
Seafolly сорочка жіноча бавовняна Breeze Beach біла 55428-TO
Seafolly сорочка жіноча бавовняна Breeze Beach
3999 грн
-61%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange сорочка жіноча біла у смужку XW002034 AF21535
Armani Exchange сорочка жіноча
3499 грн
8999 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Lacoste колір зелений relaxed класичний комір CF0215
Бавовняна сорочка Lacoste
3399 грн
6999 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з льоном Answear.LAB колір білий relaxed класичний комір
Сорочка з льоном Answear.LAB
2099 грн
3899 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка HUGO колір білий relaxed класичний комір 50538440
Бавовняна сорочка HUGO
4099 грн
6299 грн
U.S. Polo Assn. сорочка жіноча бавовняна Classic Fit Poplin біла WUP1306
U.S. Polo Assn. сорочка жіноча бавовняна Classic Fit Poplin
3199 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Won Hundred колір білий relaxed класичний комір 3688-14287
Бавовняна сорочка Won Hundred
4599 грн
7899 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Sisley сорочка жіноча з віскозою біла смужки 5YTYLQ0AR
Sisley сорочка жіноча з віскозою
2999 грн
4099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Morgan CALA жіноча колір білий regular CALA
Сорочка Morgan CALA
1299 грн
2199 грн
Відкрий товари United Colors of Benetton
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна біла однотонна 54K3DQ0E4
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
2299 грн
3199 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий relaxed класичний комір 54KXDQ0CB
Сорочка United Colors of Benetton
1499 грн
2799 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна біла однотонна 5BMLDQ0D9
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2969 грн
3599 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий regular класичний комір 570QDQ0AL
Сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2599 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна біла однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
999 грн
2099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий regular класичний комір 56D8DQ0CG
Сорочка United Colors of Benetton
1479 грн
2599 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір білий regular 570QDQ0CH
Сорочка United Colors of Benetton
1329 грн
2399 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна біла однотонна 5BMLDQ0E0
United Colors of Benetton сорочка жіноча лляна
2199 грн
2699 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна біла однотонна 5SI1DQ0E5
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
2199 грн
2999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton жіноча колір білий relaxed класичний комір
Сорочка United Colors of Benetton
1239 грн
2099 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна біла однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
2299 грн
3199 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна біла однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1899 грн
2699 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка "сафарі" жіноча лляна біла однотонна 5BMLDQ0DA
United Colors of Benetton сорочка "сафарі" жіноча лляна
2899 грн
3599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна чорна однотонна 5SI1DQ0E5
United Colors of Benetton сорочка жіноча бавовняна
1999 грн
2999 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton regular класичний комір 56D8DQ0CG
Сорочка United Colors of Benetton
1479 грн
2599 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча з ліоцелем бежева однотонна 5UOCDQ0E6
United Colors of Benetton сорочка жіноча з ліоцелем
2299 грн
3499 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з домішкою льону United Colors of Benetton колір зелений regular класичний комір 5YPVDQ0BX
Сорочка з домішкою льону United Colors of Benetton
1179 грн
2099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з льону United Colors of Benetton колір бежевий regular класичний комір
Сорочка з льону United Colors of Benetton
1499 грн
2199 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton regular класичний комір 5ONVDQ0C1
Сорочка United Colors of Benetton
1179 грн
2199 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір бежевий regular класичний комір 5ONVDQ0C1
Сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча рожева смужка 5TVTDQ0DM
United Colors of Benetton сорочка жіноча
2399 грн
3599 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна рожева однотонна 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1299 грн
2299 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча з бавовною блакитні полоски 5V0FDQ0DP
United Colors of Benetton сорочка жіноча з бавовною
1999 грн
3199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton жіноче блакитне однотонне 5X0VDQ0DC
United Colors of Benetton жіноче
1799 грн
2699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка United Colors of Benetton колір бежевий regular 570QDQ0CH
Сорочка United Colors of Benetton
1329 грн
2399 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна темно-синя однотонна 5WPWDQ0B1
United Colors of Benetton сорочка жіноча віскозна
1899 грн
2699 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton сорочка жіноча коричнева однотонна 5S3SDQ0DU
United Colors of Benetton сорочка жіноча
1999 грн
2699 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з льону United Colors of Benetton колір бежевий regular класичний комір
Сорочка з льону United Colors of Benetton
1499 грн
2199 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton Сорочка жіноча віскозна блакитна полоски 5LRGDQ0DK
United Colors of Benetton Сорочка жіноча віскозна
2599 грн
3599 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова бавовняна сорочка United Colors of Benetton relaxed класичний комір 528SDQ0C7
Джинсова бавовняна сорочка United Colors of Benetton
1299 грн
2499 грн