Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Answear.LAB
5.0

Сорочка Answear.LAB regular в'язане декольте

-53%Ще -10% з кодом WEB*
1299 грн
2799 грн
Колір: блакитний
Сорочка Answear.LAB regular в'язане декольте
Сорочка Answear.LAB regular в'язане декольте
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Сорочка Answear.LAB

Сорочка з колекції Answear. LAB виконана із тонкої нееластичної тканини. Модель із надзвичайно комфортного матеріалу з високим вмістом бавовни.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Рукав реглан, завдяки своїй конструкції, забезпечує більшу свободу рухів.
- Декоративна зав'язка на вирізі.
- Зручна застібка на ґудзиках дозволяє легко одягати та знімати виріб.
- Модель із декоративними воланами.
- Довжина рукава (від горловини): 68 cm.
- Довжина: 60 cm.
- Ширина під пахвами: 53 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Тип коміра
із зав’язкою
Інформація про товар
Код виробника
52085
Колір виробника
BLUE
Колір
блакитний
Бренд
Answear.LAB
Виробник

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Товару
B9YA-KDD001_55X
Склад
97% Бавовна, 3% Еластан
Крій
Рукав:
довгий
Тип рукава:
реглановий
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 173 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB regular в'язане декольте
Сорочка Answear.LAB
1399 грн
2799 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB жіноча regular класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1059 грн
2099 грн
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
2999 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB regular
Сорочка Answear.LAB
1699 грн
3499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB regular класичний комір
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB
1499 грн
2499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча relaxed класичний комір
Бавовняна сорочка Answear.LAB
2299 грн
4199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка на запах жіноча блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка на запах жіноча
2999 грн
4199 грн
-62%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною
1019 грн
2699 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова сорочка Answear.LAB жіноча regular в'язане декольте
Джинсова сорочка Answear.LAB
1239 грн
2499 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча блакитна клітинка
Answear.LAB сорочка жіноча
1799 грн
3099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з льону Answear.LAB regular класичний комір
Сорочка з льону Answear.LAB
1599 грн
2599 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1899 грн
3099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
2599 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча regular зі стійкою
Бавовняна сорочка Answear.LAB
1799 грн
3499 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з модалем блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з модалем
1999 грн
3099 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з льоном блакитна у смужку
Answear.LAB сорочка жіноча з льоном
2399 грн
3799 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Джинсова сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною
1799 грн
2299 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
2399 грн
3699 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна смугаста
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна полоски
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Farm Rio relaxed класичний комір 344003
Бавовняна сорочка Farm Rio
7798 грн
10299 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Silvian Heach YUOMI regular класичний комір GPP26152CA
Сорочка Silvian Heach YUOMI
2299 грн
3999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка United Colors of Benetton жіноча regular класичний комір 5D51DQ0BF
Бавовняна сорочка United Colors of Benetton
1499 грн
2999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка PS Paul Smith жіноча relaxed класичний комір W2R.363B.P31099
Бавовняна сорочка PS Paul Smith
6499 грн
13099 грн
Medicine сорочка жіноча джинсова блакитна однотонна
Medicine сорочка жіноча джинсова
1999 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова сорочка AERON ABBOTT relaxed класичний комір SH193570
Джинсова сорочка AERON ABBOTT
7899 грн
15699 грн
-40%
Джинсова сорочка Kenzo Dropped Shoulders Shirt жіноча relaxed класичний комір FE62DC2476J3.DS
Джинсова сорочка Kenzo Dropped Shoulders Shirt
14999 грн
24999 грн
Відкрий товари Answear.LAB
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
2399 грн
3699 грн
-62%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною
1019 грн
2699 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з льоном блакитна у смужку
Answear.LAB сорочка жіноча з льоном
2399 грн
3799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB regular класичний комір
Сорочка з домішкою вовни Answear.LAB
1499 грн
2499 грн
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
2599 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB regular
Сорочка Answear.LAB
1699 грн
3499 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB жіноча regular класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1059 грн
2099 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна полоски
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка на запах жіноча блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка на запах жіноча
2999 грн
4199 грн
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
2999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна блакитна смугаста
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
1499 грн
2299 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1899 грн
3099 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з бавовною
1799 грн
2299 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB regular в'язане декольте
Сорочка Answear.LAB
1399 грн
2799 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Джинсова сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча regular зі стійкою
Бавовняна сорочка Answear.LAB
1799 грн
3499 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з модалем блакитна однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з модалем
1999 грн
3099 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова сорочка Answear.LAB жіноча regular в'язане декольте
Джинсова сорочка Answear.LAB
1239 грн
2499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Answear.LAB жіноча relaxed класичний комір
Бавовняна сорочка Answear.LAB
2299 грн
4199 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1179 грн
2099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка з льону Answear.LAB regular класичний комір
Сорочка з льону Answear.LAB
1599 грн
2599 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча блакитна клітинка
Answear.LAB сорочка жіноча
1799 грн
3099 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
2399 грн
3699 грн
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна біла однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча бавовняна
2599 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняна сорочка Answear.LAB колір білий regular класичний комір
Бавовняна сорочка Answear.LAB
1399 грн
3199 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем рожева однотонна
Answear.LAB сорочка жіноча з ліоцелем
3099 грн
4099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Сорочка Answear.LAB жіноча колір срібний relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
1139 грн
1999 грн
-43%
Сорочка Answear.LAB колір бежевий relaxed класичний комір
Сорочка Answear.LAB
959 грн
1699 грн