Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Silvian Heach

Silvian Heach пальто жіноче з вовною DUPGRI коричневе GPA26466CP

9699 грн
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Коричневе пальто Silvian Heach – двобортна модель з вовни крою regular fit

Коричневе пальто Silvian Heach – це елегантна пропозиція, що сприяє створенню вишуканих образів у демісезонний період. Ця двобортна модель, виготовлена з вовни, поєднує класичний дизайн із функціональністю, стаючи основою для багатьох комбінацій. Його гладка текстура та приталений крій regular fit підкреслюють силует, водночас забезпечуючи свободу рухів.

Демісезонне пальто Silvian Heach – ключові особливості та деталі

  • Демісезонна модель підходить для носіння в прохолодні дні, без важкого утеплення
  • Виготовлено з вовни, що забезпечує тепло та приємне на дотик
  • Без підкладки забезпечує легкість конструкції та природне драпування тканини
  • Двобортна застібка додає класичного характеру та візуально подовжує силует
  • Гладкий візерунок полегшує поєднання з різними елементами гардеробу
  • Класичний коричневий колір сприяє створенню універсальних та елегантних образів
  • Крій regular fit забезпечує свободу рухів та комфортну посадку по фігурі
  • Відкриті кишені дозволяють зберігати дрібні предмети
  • Довжина до колін захищає від холоду та створює елегантний вигляд
  • Застібка на ґудзиках забезпечує легке надягання та знімання пальта
Характеристики товару
Наповнення
без наповнювача
Застібка
на ґудзики
Капюшон
незнімний
Підкладка
без підкладки
Водостійкість
без водонепроникності
Інформація про товар
Код виробника
GPA26466CP
Колір виробника
COFFEE.CHO
Колір
коричневий
Бренд
Silvian Heach
ID Товару
MBY2-KPDZZU_89X
Матеріал
Основний матеріал:
50% Вовна, 50% Поліестер
Інші матеріали:
100% Поліестер
Крій
Тип рукава:
класичний
Крій:
regular fit
Розміри
Розміри вказані для розміру:
34
Довжина:
95 см
Ширина під пахвами:
50 см
Довжина рукава разом із плечем:
66 см
Зріст моделі - 175 см, розмір товару, представленого на моделі - 34
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach MARIN колір коричневий  GPA25197CP
Пальто Silvian Heach MARIN
5099 грн
10799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з додаванням вовни MAX&Co. колір коричневий  2528086012200
Пальто з додаванням вовни MAX&Co.
14999 грн
30099 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Пухова куртка MMC STUDIO колір коричневий  RODA.COAT
Пухова куртка MMC STUDIO
27999 грн
34999 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
MMC STUDIO елегантне пальто жіноче вовняне коричневе VESPERE.COAT
MMC STUDIO елегантне пальто жіноче вовняне
39999 грн
58999 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Joseph Ribkoff колір коричневий  254975
Пальто Joseph Ribkoff
6199 грн
11999 грн
Пальто Nanushka ZOFIA жіноче колір коричневий перехідне NW25RSOW21078
Пальто Nanushka ZOFIA
55999 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з додаванням вовни Guess KAROLE колір коричневий  W5BL19 W2642
Пальто з додаванням вовни Guess KAROLE
5199 грн
11959 грн
-50%
Пальто з додаванням вовни Sessun колір коричневий  24112025
Пальто з додаванням вовни Sessun
8499 грн
16999 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Joseph Ribkoff колір коричневий  253937
Пальто Joseph Ribkoff
6099 грн
13699 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Пухова куртка MOOSE KNUCKLES жіноча колір коричневий зимова M34LP218
Пухова куртка MOOSE KNUCKLES
17999 грн
36999 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Twinset тренч жіночий бавовняний коричневий 261TP2230
Twinset тренч жіночий бавовняний
9999 грн
24869 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняне пальто Filippa K колір коричневий  31610
Вовняне пальто Filippa K
21999 грн
40399 грн
-60%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Guess EUGENIE колір коричневий  W5BL93 WJ090
Пальто Guess EUGENIE
7699 грн
19559 грн
Вовняне пальто MAX&Co. колір коричневий перехідне 2428016024200
Вовняне пальто MAX&Co.
27809 грн
-66%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Twinset колір коричневий  252TT2031
Пальто Twinset
7598 грн
22359 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з вовною Marc O'Polo колір коричневий  508018371151
Пальто з вовною Marc O'Polo
8599 грн
17699 грн
-18%
Пальто з додаванням вовни MM6 Maison Margiela колір коричневий  S52AA0190.M35472.M63
Пальто з додаванням вовни MM6 Maison Margiela
69999 грн
85499 грн
-50%
Ще -15% з кодом WEB*
Тренч Aniye By колір коричневий  181532
Тренч Aniye By
12699 грн
25499 грн
Pedro del Hierro пальто жіноче замшеве коричневе 5494179
Pedro del Hierro пальто жіноче замшеве
19399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Stand Studio пальто зі штучного хутра жіноче Halle коричневе 62267-9416
Stand Studio пальто зі штучного хутра жіноче Halle
8149 грн
16299 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Guess ALINA жіноче колір коричневий перехідне W3BL86 WF2C2
Пальто Guess ALINA
5999 грн
14559 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Тренч Answear.LAB жіночий колір коричневий перехідний oversize
Тренч Answear.LAB
2899 грн
6199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Guess BIANKA колір коричневий  W6RL19 WJ590
Пальто Guess BIANKA
6799 грн
13859 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняне пальто Simona Corsellini колір коричневий  A25CPCPV0202
Вовняне пальто Simona Corsellini
18999 грн
34499 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з додаванням вовни Morgan колір коричневий  GSCARF
Пальто з додаванням вовни Morgan
3899 грн
9099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка G-Star 0 Whistler колір коричневий зимова  D26963-D518
Куртка G-Star 0 Whistler
6799 грн
11099 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з додаванням вовни Pedro del Hierro колір коричневий  7522237
Пальто з додаванням вовни Pedro del Hierro
9999 грн
15999 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняне пальто Hale BOB колір коричневий  58MC742A
Вовняне пальто Hale BOB
16999 грн
32099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Sisley тренч жіночий з віскозою коричневий 2UZALN06W
Sisley тренч жіночий з віскозою
5899 грн
8599 грн
Відкрий товари Silvian Heach
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach MARIN колір коричневий  GPA25197CP
Пальто Silvian Heach MARIN
5099 грн
10799 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach ALBACETE колір бежевий  GPA25010CP
Пальто Silvian Heach ALBACETE
3699 грн
7699 грн
Silvian Heach пальто зі штучного хутра жіноче DHAR сіре GPA26024PL
Silvian Heach пальто зі штучного хутра жіноче DHAR
8199 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Silvian Heach BAUTISTA колір червоний зимова GPA25389PI
Куртка Silvian Heach BAUTISTA
4299 грн
9199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Silvian Heach ANDER колір бежевий зимова GPA25367PI
Куртка Silvian Heach ANDER
3299 грн
6599 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з вовною Silvian Heach JUAN колір сірий  GPA25015CP
Пальто з вовною Silvian Heach JUAN
4999 грн
10799 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach ARILLAGA колір бежевий  GPA25348PL
Пальто Silvian Heach ARILLAGA
3799 грн
7899 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з вовною Silvian Heach GONZALEZ колір чорний  GPA25162CP
Пальто з вовною Silvian Heach GONZALEZ
4999 грн
10799 грн
Silvian Heach пальто жіноче RANAG біле GPA26023PL
Silvian Heach пальто жіноче RANAG
7799 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach ALCEDO колір сірий  GPA25012CP
Пальто Silvian Heach ALCEDO
2799 грн
5399 грн
Silvian Heach пальто жіноче RANAG чорне GPA26023PL
Silvian Heach пальто жіноче RANAG
7799 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach ANAITZ колір чорний  GPA25347PL
Пальто Silvian Heach ANAITZ
4699 грн
9999 грн
Silvian Heach пальто жіноче з вовною DUPGRI сіре GPA26466CP
Silvian Heach пальто жіноче з вовною DUPGRI
9699 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний тренч Silvian Heach TRELSI колір бежевий  GPP26355TR
Бавовняний тренч Silvian Heach TRELSI
4799 грн
7499 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach ALCEDO колір бежевий  GPA25012CP
Пальто Silvian Heach ALCEDO
2399 грн
5399 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach ALBACETE колір зелений  GPA25010CP
Пальто Silvian Heach ALBACETE
3699 грн
7699 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Silvian Heach MERQUE колір чорний зимова GPA25390PI
Куртка Silvian Heach MERQUE
4999 грн
10799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Silvian Heach ANDER колір чорний зимова GPA25367PI
Куртка Silvian Heach ANDER
3299 грн
6599 грн
-61%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто Silvian Heach LEMOS колір сірий  GPA25490PL
Пальто Silvian Heach LEMOS
3899 грн
9999 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Пальто з вовною Silvian Heach PARASCHIV колір сірий  GPA25517CP
Пальто з вовною Silvian Heach PARASCHIV
4799 грн
9299 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Silvian Heach тренч жіночий бавовняний SPEGIOM бежевий CVP26026TR
Silvian Heach тренч жіночий бавовняний SPEGIOM
4899 грн
9199 грн