Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

adidas Performance

Шорти для тренувань adidas Performance Techfit колір чорний з принтом висока посадка

-40%Ще -5% з кодом WEB*
1129 грн
1899 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шорти для тренувань adidas Performance Techfit

Тренувальні шорти з колекції adidas Performance. Модель виконана з вологопоглинаючого матеріалу.
- Продукт з лінійки Adidas End Plastic Waste, до якої входять товари виготовлені з перероблених матеріалів.
- Система AEROREADY допомагає зберегти шкіру сухою і надає комфорт під час тренування. Тканина вбирає вологу і транспортує її до зовнішнього шару, де вона швидко випаровується. Завдяки цій технології тіло залишається прохолодними і сухими під час будь-якої фізичної активності.
- Компресійна система techfit® підтримує роботу м’язів під час тренування, покращуючи кровотік, що призводить до кращої продуктивності та більшої ефективності тренування.
- Добре приталений крій із високою талією запобігає ковзанню під час руху.
- Верхній край оброблений широким поясом, який формує фігуру та забезпечує додаткову підтримку під час занять.
- Вшитий до промежини клин підвищує комфорт використання та мобільність.
- Плоскі шви захищають шкіру від потертостей і подразнень і забезпечують високий рівень комфорту під час використання.
- Ширина талії: 32 cm.
- Висота талії: 24 cm.
- Довжина штанини: 34 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Застібка
без застібки
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
HP1935
Колір
чорний
Бренд
adidas Performance
Виробник

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID Товару
PPYH-SZD01O_99X
Склад
Матеріал 1: 73% Перероблений поліестер, 27% Еластан
Матеріал 2: 81% Поліамід, 19% Спандекс
Крій
Посадка:
висока
Крій:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 177 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Схожі товари
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір чорний однотонні висока посадка KE7399
Шорти для тренувань adidas Performance
1889 грн
2099 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance 3 Stripes колір чорний з аплікацією висока посадка JF4359
Шорти для тренувань adidas Performance 3 Stripes
1149 грн
1399 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials колір чорний з аплікацією висока посадка JD6536
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials
1579 грн
1899 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
adidas Performance спортивні шорти жіночі Entrada26 чорні regular waist JZ2533
adidas Performance спортивні шорти жіночі Entrada26
729 грн
839 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer колір чорний однотонні висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer
919 грн
1399 грн
adidas Performance спортивні шорти жіночі Hyperglam чорні high waist JX1865
adidas Performance спортивні шорти жіночі Hyperglam
1599 грн
-25% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір чорний однотонні висока посадка KB1242
Шорти для тренувань adidas Performance
1799 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Techfit колір чорний однотонні висока посадка IT2275
Шорти для тренувань adidas Performance Techfit
969 грн
1259 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Period Proof жіночі колір чорний з принтом висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance Period Proof
1009 грн
2099 грн
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials колір чорний однотонні висока посадка IT2281
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials
1799 грн
Шорти для йоги adidas Performance All me колір чорний однотонні висока посадка JW7665
Шорти для йоги adidas Performance All me
1999 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір чорний висока посадка JZ6494
Шорти для тренувань adidas Performance
1189 грн
1599 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance All Me колір чорний однотонні висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance All Me
1299 грн
2599 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти Herschel жіночі колір чорний однотонні висока посадка 50307-00001
Бавовняні шорти Herschel
1499 грн
2599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань Puma Dryelite HYROX колір чорний з принтом висока посадка 528577
Шорти для тренувань Puma Dryelite HYROX
2039 грн
2999 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняні шорти Filippa K колір чорний однотонна висока посадка 31423.FK
Бавовняні шорти Filippa K
4299 грн
8199 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Elisabetta Franchi елегантні шорти жіночі чорні high waist SH00961E2
Elisabetta Franchi елегантні шорти жіночі
7299 грн
11099 грн
-15% з кодом WEB*
Muuv шорти жіночі з бавовною MARSH чорні regular waist
Muuv шорти жіночі з бавовною MARSH
4799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO трикотажні шорти жіночі бавовняні чорні 50536943
HUGO трикотажні шорти жіночі бавовняні
2229 грн
3399 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Штани-спідниця BOSS Orange C_Tijaca колір чорний візерунок висока посадка 50547703
Штани-спідниця BOSS Orange C_Tijaca
4299 грн
7599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Reebok жіночі колір чорний однотонні висока посадка
Шорти Reebok
699 грн
1029 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань Asics колір чорний однотонні висока посадка 2012D443
Шорти для тренувань Asics
1419 грн
1699 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Gestuz жіночі колір чорний візерунок середня посадка 10910024
Шорти Gestuz
2299 грн
4599 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld шорти жіночі чорні high waist B2W10001
Karl Lagerfeld шорти жіночі
8099 грн
10999 грн
-15% з кодом WEB*
AllSaints шорти жіночі джинсові FRANKIE чорні high waist W077EE
AllSaints шорти жіночі джинсові FRANKIE
4899 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Twinset шорти жіночі бавовняні чорні high waist 261TT2596
Twinset шорти жіночі бавовняні
6099 грн
12509 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Pinko колір чорний візерунок висока посадка 105295 A2MF
Шорти Pinko
6369 грн
15699 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти Medicine жіночі колір чорний візерунок висока посадка
Шорти Medicine
769 грн
1299 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти Dkny жіночі колір чорний з принтом висока посадка DP5S5233
Шорти Dkny
819 грн
1599 грн
Відкрий товари adidas Performance
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір чорний однотонні висока посадка KE7399
Шорти для тренувань adidas Performance
1889 грн
2099 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance 3 Stripes колір чорний з аплікацією висока посадка JF4359
Шорти для тренувань adidas Performance 3 Stripes
1149 грн
1399 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance All Me колір чорний однотонні висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance All Me
1299 грн
2599 грн
-25% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer колір чорний однотонні висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer
1599 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Techfit колір чорний однотонні висока посадка IT2275
Шорти для тренувань adidas Performance Techfit
969 грн
1259 грн
Шорти для йоги adidas Performance All me колір чорний однотонні висока посадка JW7665
Шорти для йоги adidas Performance All me
1999 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer колір чорний однотонні висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer
919 грн
1399 грн
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials колір чорний однотонні висока посадка IT2281
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials
1799 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Period Proof жіночі колір чорний з принтом висока посадка
Шорти для тренувань adidas Performance Period Proof
1009 грн
2099 грн
-25% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір чорний однотонні висока посадка KB1242
Шорти для тренувань adidas Performance
1799 грн
adidas Performance спортивні шорти жіночі Hyperglam чорні high waist JX1865
adidas Performance спортивні шорти жіночі Hyperglam
1599 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір чорний висока посадка JZ6494
Шорти для тренувань adidas Performance
1189 грн
1599 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
adidas Performance спортивні шорти жіночі Entrada26 чорні regular waist JZ2533
adidas Performance спортивні шорти жіночі Entrada26
729 грн
839 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials колір чорний з аплікацією висока посадка JD6536
Шорти для тренувань adidas Performance Optime Essentials
1579 грн
1899 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer Workout колір коричневий з аплікацією висока посадка KD7322
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer Workout
1299 грн
1599 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти adidas Performance HE0439 жіночі колір рожевий меланж висока посадка
Шорти adidas Performance HE0439
839 грн
1699 грн
adidas Performance спортивні шорти жіночі Optime Essentials
1599 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer колір фіолетовий однотонні висока посадка JX4852
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer
1159 грн
1499 грн
Товар недоступний
-11%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Hyperglam колір бірюзовий з принтом висока посадка KC7646
Шорти для тренувань adidas Performance Hyperglam
1239 грн
1399 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Techfit колір рожевий однотонні висока посадка KA0470
Шорти для тренувань adidas Performance Techfit
999 грн
1259 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance колір зелений однотонні середня посадка KD0075
Шорти для тренувань adidas Performance
1579 грн
2099 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Optime колір зелений однотонні висока посадка JZ1071
Шорти для тренувань adidas Performance Optime
1579 грн
1899 грн
-54%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для йоги adidas Performance All Me колір рожевий однотонні висока посадка IX0186
Шорти для йоги adidas Performance All Me
1179 грн
2599 грн
adidas Performance спортивні шорти жіночі Originals Sport рожеві regular waist KT7040
adidas Performance спортивні шорти жіночі Originals Sport
2299 грн
-19%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance The Workout Essentials колір коричневий візерунок висока посадка JZ4935
Шорти для тренувань adidas Performance The Workout Essentials
1289 грн
1599 грн
-61%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для йоги adidas Performance Studio Luxe Fire жіночі колір помаранчевий однотонні висока посадка
Шорти для йоги adidas Performance Studio Luxe Fire
969 грн
2499 грн
adidas Performance шорти для йоги жіночі Three Stripes Studio коричневі regular waist KY1911
adidas Performance шорти для йоги жіночі Three Stripes Studio
3199 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Performance спортивні шорти жіночі All Me коричневі regular waist JZ0808
adidas Performance спортивні шорти жіночі All Me
1799 грн
2499 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer Workout колір синій однотонні висока посадка KD7320
Шорти для тренувань adidas Performance Pacer Workout
1189 грн
1599 грн
adidas Performance спортивні шорти жіночі Three Stripes Studio рожеві high waist KY3132
adidas Performance спортивні шорти жіночі Three Stripes Studio
1799 грн