Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Vagabond Shoemakers
4.8

Шкіряні туфлі Vagabond Shoemakers жіночі колір чорний на плоскому ходу

-38%Ще -10% з кодом WEB*
3529 грн
5699 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шкіряні туфлі Vagabond Shoemakers

Мокасини із колекції Vagabond Shoemakers. Модель виготовлена із натуральної шкіри.
- Злегка ущільнений носок.
- Резинова підошва.
- Злегка ущільнений задник.
- Шкіряна устілка.
- Текстильна внутрішня частина.
- Декоративна деталь.
- Довжина устілки становить: 24,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 37.
Характеристики товару
Тип підошви
пласка
Носок
ущільнений
Інформація про товар
Код виробника
5241.301.20
Колір
чорний
Бренд
Vagabond Shoemakers
Виробник

Vagabond International AB
Birger Svenssons väg 36, 432 40 Varberg, Sweden
info@vagabond.com

ID Товару
9BY8-OBD236_99X
Склад

Халяви: Натуральна шкіра
Внутрішня частина: Текстильний матеріал, Натуральна шкіра
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-15% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA жіночі колір чорний на плоскому ходу 5703.001.20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA
6799 грн
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні BRANDI чорні 6229-060-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні BRANDI
7099 грн
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex
6799 грн
-15% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex W
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex W
6799 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA жіночі колір чорний на плоскому ходу 5703-060-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA
3299 грн
6299 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI колір чорний на плоскому підборі 6118-001-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI
3699 грн
6199 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE чорні 5924-040-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE
3499 грн
5599 грн
-41%
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN колір чорний на плоскому ходу 6036-104-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN
3989 грн
6799 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers HILLARY жіночі колір чорний на плоскому ходу 5925-401-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers HILLARY
3599 грн
5699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI колір чорний на плоскому підборі 6118-101-87
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI
3699 грн
6199 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні ALEYA чорні 6119-001-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні ALEYA
4299 грн
6799 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA жіночі колір чорний на плоскому ходу 5801-001-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA
3499 грн
6799 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN колір чорний на плоскому підборі 6036-004-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN
7099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні LINN чорні 6036-101-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні LINN
4199 грн
7099 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні SAMMIE чорні 5924-001-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні SAMMIE
3699 грн
5599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні MIKA чорні 6112-008-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні MIKA
4299 грн
7199 грн
Pinko мокасини жіночі шкіряні Nora 08 чорні SD0681P185Z99
Pinko мокасини жіночі шкіряні Nora 08
14199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Мокасини BOSS Lycia жіночі колір чорний на плоскому ходу 50536338
Мокасини BOSS Lycia
3699 грн
7499 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Мокасини Guess ALMOSTY жіночі колір чорний на платформі FLTALM ELE14
Мокасини Guess ALMOSTY
3699 грн
8159 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Jonak ROSE CUIR GLACE жіночі колір чорний на плоскому ходу 3300111
Шкіряні мокасини Jonak ROSE CUIR GLACE
3799 грн
7599 грн
Karl Lagerfeld лофери жіночі шкіряні Lowell чорні KL42225
Karl Lagerfeld лофери жіночі шкіряні Lowell
8499 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Love Moschino колір чорний на плоскому підборі JA10111G1OIA0000
Шкіряні мокасини Love Moschino
5699 грн
9499 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві мокасини Guess YANIKAY колір чорний на плоскому ходу FLFYKY SUE14
Замшеві мокасини Guess YANIKAY
3899 грн
7199 грн
Coccinelle мокасини жіночі шкіряні чорні E4 VTF 38 01 01
Coccinelle мокасини жіночі шкіряні
10499 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Love Moschino колір чорний на плоскому ходу JA10242G1NIA0000
Шкіряні мокасини Love Moschino
4999 грн
8199 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Patrizia Pepe колір чорний на плоскому підборі 8Z0137 L164 K103
Шкіряні мокасини Patrizia Pepe
8099 грн
13399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Мокасини Guess BEVALEE колір чорний на плоскому підборі FLPBVL ELE14
Мокасини Guess BEVALEE
3899 грн
7859 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Lauren Ralph Lauren Wynnie колір чорний на плоскому підборі 802P02120002
Шкіряні мокасини Lauren Ralph Lauren Wynnie
6599 грн
9199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Love Moschino колір чорний на плоскому підборі JA10031G1OIE0000
Шкіряні мокасини Love Moschino
5299 грн
8399 грн
Відкрий товари Vagabond Shoemakers
-15% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN колір чорний на плоскому підборі 6036-004-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN
7099 грн
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex
6799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Cosmo 2.0
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Cosmo 2.0
3399 грн
6799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні LINN чорні 6036-101-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні LINN
4199 грн
7099 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA жіночі колір чорний на плоскому ходу 5703-060-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA
3299 грн
6299 грн
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні BRANDI чорні 6229-060-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні BRANDI
7099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI колір чорний на плоскому підборі 6118-001-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI
3699 грн
6199 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA жіночі колір чорний на плоскому ходу 5703.001.20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA
6799 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI колір чорний на плоскому підборі 6118-101-87
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI
3699 грн
6199 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE чорні 5924-040-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE
3499 грн
5599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні MIKA чорні 6112-008-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні MIKA
4299 грн
7199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers HILLARY жіночі колір чорний на плоскому ходу 5925-401-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers HILLARY
3599 грн
5699 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA жіночі колір чорний на плоскому ходу 5801-001-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers AMINA
3499 грн
6799 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні SAMMIE чорні 5924-001-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні SAMMIE
3699 грн
5599 грн
-41%
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN колір чорний на плоскому ходу 6036-104-20
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN
3989 грн
6799 грн
-15% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex W
Vagabond Shoemakers - Шкіряні мокасини Alex W
6799 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні ALEYA чорні 6119-001-20
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні ALEYA
4299 грн
6799 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN колір бордовий на плоскому ходу 6036-004-54
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN
7199 грн
-15% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві LINN коричневі 6036-040-89
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві LINN
7099 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві LARISSA коричневі 6150-240-89
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві LARISSA
3399 грн
5599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві Larissa коричневі 6150-240-08
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві Larissa
3619 грн
5399 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві HILLARY коричневі 5925-740-29
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві HILLARY
3499 грн
5599 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers HILLARY колір коричневий на плоскому ходу 5925-418-33
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers HILLARY
3699 грн
5599 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN колір коричневий на плоскому ходу 6036-004-30
Шкіряні мокасини Vagabond Shoemakers LINN
7199 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві MIKA бежеві 6112-040-28
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві MIKA
4099 грн
6799 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE коричневі 6124-040-29
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE
3699 грн
6299 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE коричневі 5924-040-29
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE
3619 грн
5599 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI колір бежевий на плоскому підборі 6118-040-28
Замшеві мокасини Vagabond Shoemakers DEBBI
3899 грн
6199 грн
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні BRANDI коричневі 6229-060-35
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі шкіряні BRANDI
7099 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE коричневі 5924-040-89
Vagabond Shoemakers мокасини жіночі замшеві SAMMIE
3499 грн
5599 грн