Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Steve Madden
4.0

Шкіряні сандалі Steve Madden Cassie колір золотий SM11003372

-29%Ще -10% з кодом WEB*
3399 грн
4799 грн
Колір: золотий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шкіряні сандалі Steve Madden Cassie

Босоніжки з колекції Steve Madden виготовлені із натуральної шкіри. Модель з гумовою зовнішньою підошвою, яка є міцною та стійкою до пошкоджень.
- Застібка на пряжку зі шпилькою забезпечує індивідуальну посадку.
- Зручна внутрішня частина.
- Модель на танкетці.
- Висота танкетки: 11 cm.
- Довжина устілки становить: 25,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 39.
Характеристики товару
Тип носка
відкритий
Тип каблука
танкетка
Застібка і посадка
на пряжку
Інформація про товар
Код виробника
SM11003372.977
Колір
золотий
Бренд
Steve Madden
Виробник

Steve Madden Europe B.V.
st.Touwslager 12, 5253 NIEUWKUIJK Netherlands
+31 (0) 416 300 470
info@stevemadden.eu

ID Товару
PPYA-OBD1GR_GLD
Склад
Халяви: Натуральна шкіра
Внутрішня частина: Синтетичний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на високих підборах Blyss золоті 11003613
Steve Madden босоніжки на високих підборах Blyss
3799 грн
6699 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Nikole колір золотий SM11003195
Сандалі Steve Madden Nikole
4599 грн
5699 грн
Steve Madden босоніжки на високих підборах Necy золоті 11005710
Steve Madden босоніжки на високих підборах Necy
4499 грн
Steve Madden босоніжки на шпильці Niles-ST-R золоті 11005606
Steve Madden босоніжки на шпильці Niles-ST-R
5899 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на танкетці шкіряні Upstage золоті 11002459
Steve Madden босоніжки на танкетці шкіряні Upstage
3799 грн
5399 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Bryanna колір золотий 11002613
Сандалі Steve Madden Bryanna
3099 грн
5199 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Souliers Martinez босоніжки на низькому підборі шкіряні VERONICA золоті VERONICA
Souliers Martinez босоніжки на низькому підборі шкіряні VERONICA
12799 грн
19099 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
MICHAEL Michael Kors босоніжки на низькому підборі Jaida Kitten Sandal золоті 40S6JDMS1D.740
MICHAEL Michael Kors босоніжки на низькому підборі Jaida Kitten Sandal
4799 грн
6799 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Туфлі Aldo GAVEDESSI колір золотий 13804530 GAVEDESSI
Туфлі Aldo GAVEDESSI
2599 грн
3719 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Сандалі Koi Footwear Shonen Gold Lizard Platform Heels колір золотий Shonen Gold Lizard Platform Heels
Сандалі Koi Footwear Shonen Gold Lizard Platform Heels
1699 грн
2499 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Aldo ODELLA колір золотий 14241591
Шкіряні сандалі Aldo ODELLA
3399 грн
5429 грн
Aldo босоніжки на шпильці SOLANIA золоті 14405378
Aldo босоніжки на шпильці SOLANIA
3689 грн
Vanda Novak взуття на шпильці шкіряне Carrie Honey Gold золоте
Vanda Novak взуття на шпильці шкіряне Carrie Honey Gold
19899 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Aldo босоніжки на високих підборах ODELLA золоті 13991470
Aldo босоніжки на високих підборах ODELLA
3099 грн
4519 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі MICHAEL Michael Kors Liana Mid Sandal колір золотий 40S6LNMS1M.740
Шкіряні сандалі MICHAEL Michael Kors Liana Mid Sandal
5199 грн
7699 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Mexx босоніжки на каблуку NALINA NICKY золоті MI001602961W
Mexx босоніжки на каблуку NALINA NICKY
1799 грн
3599 грн
-15% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren босоніжки на шпильці шкіряні Mckayla золоті 802P15739001
Lauren Ralph Lauren босоніжки на шпильці шкіряні Mckayla
7599 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Сандалі MICHAEL Michael Kors Alexa Flex Mid Sandal колір золотий 40S6AXMS1D.740
Сандалі MICHAEL Michael Kors Alexa Flex Mid Sandal
4699 грн
7199 грн
-15% з кодом WEB*
Lauren Ralph Lauren босоніжки шкіряні Allie Mid золоті 802978207002
Lauren Ralph Lauren босоніжки шкіряні Allie Mid
6899 грн
-59%
Сандалі Medicine колір золотий
Сандалі Medicine
1049 грн
2599 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Aldo босоніжки на шпильці SKOLAS золоті 14241525
Aldo босоніжки на шпильці SKOLAS
4299 грн
5429 грн
-37%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Giuseppe Zanotti Biarritz колір золотий E600013.001
Шкіряні сандалі Giuseppe Zanotti Biarritz
24199 грн
38499 грн
-46%
Сандалі Aldo HARMONNI колір золотий 13768227
Сандалі Aldo HARMONNI
2499 грн
4659 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Twinset колір золотий 261TCP112
Шкіряні сандалі Twinset
7598 грн
10499 грн
-30% з кодом WEB*
Сандалі Camper Kobarah колір чорний K200155-026
Сандалі Camper Kobarah
6849 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Aldo JACYNTHE колір бежевий 14016598
Сандалі Aldo JACYNTHE
2999 грн
3619 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Answear.LAB колір чорний
Сандалі Answear.LAB
929 грн
1699 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Love Moschino колір чорний JA16089G1OIH0000
Шкіряні сандалі Love Moschino
7299 грн
11899 грн
Відкрий товари Steve Madden
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на високих підборах Blyss золоті 11003613
Steve Madden босоніжки на високих підборах Blyss
3799 грн
6699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Bryanna колір золотий 11002613
Сандалі Steve Madden Bryanna
3099 грн
5199 грн
-15% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на шпильці Jypsey-CNR золоті 11005123
Steve Madden босоніжки на шпильці Jypsey-CNR
5399 грн
Steve Madden босоніжки на високих підборах Necy золоті 11005710
Steve Madden босоніжки на високих підборах Necy
4499 грн
Steve Madden босоніжки на шпильці Niles-ST-R золоті 11005606
Steve Madden босоніжки на шпильці Niles-ST-R
5899 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на шпильці Blyss-G золоті 11005146
Steve Madden босоніжки на шпильці Blyss-G
3499 грн
6299 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Nikole колір золотий SM11003195
Сандалі Steve Madden Nikole
4599 грн
5699 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на танкетці шкіряні Upstage золоті 11002459
Steve Madden босоніжки на танкетці шкіряні Upstage
3799 грн
5399 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Blyss колір бежевий 11003613
Сандалі Steve Madden Blyss
4499 грн
6699 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Bryanna колір срібний SM11002613
Сандалі Steve Madden Bryanna
3399 грн
4799 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Nikole колір білий 11003195
Сандалі Steve Madden Nikole
4299 грн
6299 грн
Steve Madden босоніжки на високих підборах шкіряні Necy чорні 11005710
Steve Madden босоніжки на високих підборах шкіряні Necy
4499 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Steve Madden Jypsey-CN колір чорний 11005095
Шкіряні сандалі Steve Madden Jypsey-CN
3499 грн
5399 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Newlywed колір бежевий 11005241
Сандалі Steve Madden Newlywed
3719 грн
5399 грн
-44%
Сандалі Steve Madden Stellina-L колір коричневий SM11003660
Сандалі Steve Madden Stellina-L
3099 грн
5599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Bellarosa-P колір бежевий 11002931
Сандалі Steve Madden Bellarosa-P
3989 грн
5899 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Bellarosa-P колір білий SM11002931
Сандалі Steve Madden Bellarosa-P
4499 грн
5399 грн
Steve Madden босоніжки на високих підборах шкіряні Necy бежеві 11005710
Steve Madden босоніжки на високих підборах шкіряні Necy
4499 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Jypsey-CNR колір срібний 11005123
Сандалі Steve Madden Jypsey-CNR
3699 грн
5399 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Atheria колір бежевий 11003669
Сандалі Steve Madden Atheria
4299 грн
6299 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Steve Madden босоніжки на танкетці Tulym бежеві 11005448
Steve Madden босоніжки на танкетці Tulym
4999 грн
6699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Jypsey-CNR колір чорний 11005123
Сандалі Steve Madden Jypsey-CNR
3899 грн
5399 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні туфлі Steve Madden Tecy колір коричневий 11002956
Шкіряні туфлі Steve Madden Tecy
2799 грн
4499 грн
Steve Madden босоніжки на шпильці Nesta-P білі 11005475
Steve Madden босоніжки на шпильці Nesta-P
5399 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Jypsey-CNR колір бежевий 11005123
Сандалі Steve Madden Jypsey-CNR
3619 грн
5399 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Jewells колір чорний 11005283
Сандалі Steve Madden Jewells
3599 грн
5399 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Steve Madden Tecy колір чорний SM11002956
Шкіряні сандалі Steve Madden Tecy
3399 грн
4499 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні сандалі Steve Madden Cassie колір бежевий SM11003372
Шкіряні сандалі Steve Madden Cassie
3399 грн
5399 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Сандалі Steve Madden Bryanna колір бордовий 11002613
Сандалі Steve Madden Bryanna
2999 грн
5199 грн
Шкіряні сандалі Steve Madden Tecy
3299 грн
3999 грн