Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Calvin Klein
5.0

Шкарпетки Calvin Klein 2-packжіночі 701229681

-29%Ще -5% з кодом SALE*
519 грн
739 грн
Колір: блакитний
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір білий 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір жовтий 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір помаранчевий 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір рожевий 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір чорний 701229681
Вибрати розмір
*SUMMER SALE!

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку додаткова знижка -10%!

*SUMMER SALE!
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шкарпетки Calvin Klein 2-pack

Довгі шкарпетки із колекції Calvin Klein. Модель виготовлена із еластичного матеріалу. У комплекті дві пари.
- Цей виріб частково виготовлено з органічної бавовни.
- Трикотаж в рубчик.
Характеристики товару
Мультипак
2 шт.
Довжина шкарпеток
довгі
Інформація про товар
Код виробника
701229681.NOS
Колір
блакитний
Бренд
Calvin Klein
Виробник

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID Товару
99KK-LGD0NA_50A
Склад
65% Бавовна, 33% Поліамід, 2% Еластан
Схожі товари
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі Мультипак:2 шт. блакитні 701238803
Calvin Klein шкарпетки жіночі Мультипак:2 шт.
489 грн
639 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701228801
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
439 грн
639 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238141
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
439 грн
639 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
409 грн
649 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238805
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
479 грн
639 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701237676
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
459 грн
639 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238120
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
479 грн
639 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238121
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
409 грн
639 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі блакитні 701239295
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі
439 грн
639 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701228800
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
385 грн
619 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238124
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
439 грн
639 грн
-15% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі
Шкарпетки Calvin Klein
889 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701230614
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
349 грн
569 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі блакитні 701238129
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі
409 грн
639 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701229680
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
409 грн
649 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі 701218772
Шкарпетки Calvin Klein
329 грн
519 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі
Шкарпетки Calvin Klein
499 грн
749 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein Шкарпетки до щиколотки жіночі блакитні 701238125
Calvin Klein Шкарпетки до щиколотки жіночі
409 грн
639 грн
-15% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі
Шкарпетки Calvin Klein
619 грн
adidas Originals шкарпетки жіночі з бавовною Ruffle 2 шт. блакитні KD8368
adidas Originals шкарпетки жіночі з бавовною Ruffle 2 шт.
639 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Tommy Hilfiger (2 pack) жіночі
Шкарпетки Tommy Hilfiger (2 pack)
479 грн
639 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein Jeans шкарпетки жіночі з бавовною 2 шт. блакитні 701228817
Calvin Klein Jeans шкарпетки жіночі з бавовною 2 шт.
459 грн
639 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Tommy Hilfiger шкарпетки жіночі мультипак 2 шт. блакитні 701238849
Tommy Hilfiger шкарпетки жіночі мультипак 2 шт.
459 грн
639 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Tommy Hilfiger шкарпетки жіночі блакитні 701228931
Tommy Hilfiger шкарпетки жіночі
349 грн
429 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки P.E Nation Medley жіночі 243A426
Шкарпетки P.E Nation Medley
479 грн
839 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack 701238780
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack
439 грн
539 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack жіночі 701230600
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack
409 грн
639 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
adidas Originals шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні KE0662
adidas Originals шкарпетки жіночі 2 шт.
699 грн
839 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
Tommy Hilfiger шкарпетки жіночі 3 шт. блакитні 701238784
Tommy Hilfiger шкарпетки жіночі 3 шт.
669 грн
949 грн
Відкрий товари Calvin Klein
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238120
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
479 грн
639 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі 701218772
Шкарпетки Calvin Klein
329 грн
519 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
409 грн
649 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238124
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
439 грн
639 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701237676
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
459 грн
639 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі блакитні 701239295
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі
439 грн
639 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701228800
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
385 грн
619 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі блакитні 701238129
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі
409 грн
639 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701228801
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
439 грн
639 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238121
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
409 грн
639 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі Мультипак:2 шт. блакитні 701238803
Calvin Klein шкарпетки жіночі Мультипак:2 шт.
489 грн
639 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701230614
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
349 грн
569 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein Шкарпетки до щиколотки жіночі блакитні 701238125
Calvin Klein Шкарпетки до щиколотки жіночі
409 грн
639 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238805
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
479 грн
639 грн
-15% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein (2-pack) жіночі
Шкарпетки Calvin Klein (2-pack)
619 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. блакитні 701238141
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
439 грн
639 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі
Шкарпетки Calvin Klein
499 грн
749 грн
-15% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі
Шкарпетки Calvin Klein
889 грн
-36%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі 701229680
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
409 грн
649 грн
-15% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі
Шкарпетки Calvin Klein
619 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2-пак чорні 701238124
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2-пак
439 грн
639 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір чорний 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
489 грн
639 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein жіночі колір рожевий
Шкарпетки Calvin Klein
439 грн
889 грн
-35%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі 2 шт. білі 701238130
Calvin Klein шкарпетки до щиколотки жіночі 2 шт.
409 грн
639 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір білий 701229681
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
489 грн
639 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір рожевий 701230614
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
439 грн
639 грн
-15% з кодом SALE*
Calvin Klein - Шкарпетки (2-pack)
Calvin Klein - Шкарпетки (2-pack)
889 грн
-28%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт. рожеві 701237676
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2 шт.
459 грн
639 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2-pack рожеві 701238806
Calvin Klein шкарпетки жіночі 2-pack
489 грн
659 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack жіночі колір білий 701228800
Шкарпетки Calvin Klein 2-pack
439 грн
639 грн