Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

adidas Originals
5.0

Шкарпетки adidas Originals 3-pack KD8240

-14%Ще -5% з кодом WEB*
549 грн
639 грн
Колір: блакитний
Шкарпетки adidas Originals 3-Stripes 3-pack колір білий JV7416
Шкарпетки adidas Originals 3-Stripes 3-pack колір чорний JV7417
Шкарпетки adidas Originals 3-Stripes 3-pack колір білий JV7420
Шкарпетки adidas Originals 3-pack колір бежевий KD8239
Шкарпетки adidas Originals 3-pack KT1689
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Шкарпетки adidas Originals 3-pack

Шкарпетки із колекції adidas Originals. Модель виготовлена із гладкого матеріалу. У комплекті три пари. Надзвичайно комфортний матеріал з високим вмістом бавовни.
- Трикотаж в рубчик.
- Трикотаж з дрібним візерунком.
- Верхній край, оздоблений тасьмою, запобігає ковзанню під час активності.
Характеристики товару
Мультипак
3 шт.
Довжина шкарпеток
довгі
Інформація про товар
Код виробника
KD8240
Колір
блакитний
Бренд
adidas Originals
Виробник

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID Товару
PPY2-LGM00L_95X
Склад
51% Бавовна, 46% Поліестер, 2% Еластан, 1% Поліамід
Схожі товари
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Barbour 3-pack
Шкарпетки Barbour 3-pack
1699 грн
2499 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack чоловічі 701228805
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack
439 грн
639 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Polo Ralph Lauren 2-pack 449P11952
Шкарпетки Polo Ralph Lauren 2-pack
1189 грн
1799 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Calvin Klein шкарпетки чоловічі 2 шт. блакитні 701237677
Calvin Klein шкарпетки чоловічі 2 шт.
439 грн
639 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack чоловічі 701228802
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack
385 грн
709 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі з бавовною 2 шт. блакитні 100001496
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі з бавовною 2 шт.
469 грн
639 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack чоловічі 701230780
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack
479 грн
639 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Calvin Klein Jeans шкарпетки до щиколотки чоловічі з бавовною 2 шт. блакитні 701228809
Calvin Klein Jeans шкарпетки до щиколотки чоловічі з бавовною 2 шт.
439 грн
639 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack чоловічі 701228802
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack
369 грн
619 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO шкарпетки чоловічі з бавовною 6P AS UNI CC 6 шт. блакитні 50516395
HUGO шкарпетки чоловічі з бавовною 6P AS UNI CC 6 шт.
809 грн
1599 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack чоловічі 701228805
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 2-pack
439 грн
639 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Fila шкарпетки чоловічі з бавовною 3 шт. блакитні F2534
Fila шкарпетки чоловічі з бавовною 3 шт.
329 грн
429 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
BOSS шкарпетки чоловічі 2P RS Uni CC 2 шт. блакитні 50516616
BOSS шкарпетки чоловічі 2P RS Uni CC 2 шт.
539 грн
689 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі з бавовною 2 шт. блакитні 100001496
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі з бавовною 2 шт.
469 грн
639 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Barbour шкарпетки чоловічі з бавовною Mavin блакитні MSO0068
Barbour шкарпетки чоловічі з бавовною Mavin
619 грн
949 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 4-pack 701236603
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 4-pack
699 грн
1299 грн
BOSS шкарпетки чоловічі 3P RS Uni CC 3 шт. барвисті 50469839
BOSS шкарпетки чоловічі 3P RS Uni CC 3 шт.
949 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack 701238500
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack
349 грн
539 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Calvin Klein Шкарпетки чоловічі 2 шт. блакитні 701239283
Calvin Klein Шкарпетки чоловічі 2 шт.
469 грн
639 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Dickies 3-pack DK0A4X82RI21
Шкарпетки Dickies 3-pack
609 грн
949 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack 701236735
Шкарпетки Tommy Hilfiger 2-pack
329 грн
569 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Tommy Hilfiger шкарпетки до щиколотки чоловічі з бавовною 2 шт. блакитні 342023001
Tommy Hilfiger шкарпетки до щиколотки чоловічі з бавовною 2 шт.
399 грн
539 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Calvin Klein шкарпетки чоловічі блакитні 701237870
Calvin Klein шкарпетки чоловічі
469 грн
639 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 4-pack 701238238
Шкарпетки Calvin Klein Jeans 4-pack
699 грн
1299 грн
BOSS шкарпетки чоловічі 2P AS Uni stripe CC 2-pack темно-сині 50491192
BOSS шкарпетки чоловічі 2P AS Uni stripe CC 2-pack
589 грн
HUGO шкарпетки 2P RS UNI CC 2-пак блакитні 50468099
HUGO шкарпетки 2P RS UNI CC 2-пак
589 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі блакитні 701238621
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі
419 грн
639 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі 2 шт. блакитні 701238494
Tommy Hilfiger шкарпетки чоловічі 2 шт.
419 грн
639 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки HUGO 2P SH TAPE CC 2-pack колір чорний 50516390
Шкарпетки HUGO 2P SH TAPE CC 2-pack
399 грн
589 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкарпетки Calvin Klein Jeans чоловічі 701229794
Шкарпетки Calvin Klein Jeans
339 грн
609 грн
Відкрий товари adidas Originals
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкарпетки adidas Originals 2-pack колір білий KD8396
Шкарпетки adidas Originals 2-pack
699 грн
839 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals - Шкарпетки (3-pack) FM0643-BLACK
adidas Originals - Шкарпетки (3-pack)
759 грн
Шкарпетки adidas Originals 3-pack колір бордовий JI9495
Шкарпетки adidas Originals 3-pack
599 грн
-17%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкарпетки adidas Originals 2-pack колір чорний KD8392
Шкарпетки adidas Originals 2-pack
529 грн
639 грн
-14%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкарпетки adidas Originals 3-pack колір червоний KD8251
Шкарпетки adidas Originals 3-pack
549 грн
639 грн
Шкарпетки adidas Originals 3-pack колір білий KD8252
Шкарпетки adidas Originals 3-pack
639 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкарпетки adidas Originals 3-Stripes 2-pack колір чорний JV6049
Шкарпетки adidas Originals 3-Stripes 2-pack
509 грн
699 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкарпетки adidas Originals 2-pack колір чорний KE0837
Шкарпетки adidas Originals 2-pack
509 грн
639 грн