Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Joseph Joseph
5.0

Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore™колір бежевий

-25% з кодом SALE*
1799 грн
Колір: бежевий
Один розмір
*SUMMER SALE!

-25% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У додатку - більші знижки на розпродаж!

*SUMMER SALE!
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore™

Органайзер для столових приборів з колекції Joseph Joseph.
- Простий та елегантний дизайн.
- Призначений для ящиків висотою мін. 8 см.
- Має нековзку основу.
- Органайзер для столових приборів - відділення позначені значками столових приборів.
- Мити вручну вологою ганчіркою.
- Розміри: 6 x 17,5 x 38,4 cm.
Інформація про товар
Код виробника
851697
Колір
бежевий
Бренд
Joseph Joseph
ID Товару
99KK-GOU05Z_08X
Склад
: Бамбукове дерево
Схожі товари
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Органайзер для кухонних шаф Joseph Joseph Drawerstore Drawerstore
Органайзер для кухонних шаф Joseph Joseph Drawerstore
989 грн
1099 грн
-15% з кодом SALE*
Сушилка для посуду Joseph Joseph Extend™
Сушилка для посуду Joseph Joseph Extend™
4399 грн
Mepal кухонна з пластику 102336031500
Mepal кухонна з пластику
1499 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Підставка для паперових рушників Hübsch Wave
Підставка для паперових рушників Hübsch Wave
1299 грн
1799 грн
-15% з кодом SALE*
Блюдо Mason Cash 2,7 L
Блюдо Mason Cash 2,7 L
1599 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Щипці сервірувальні Madam Stoltz колір бежевий
Щипці сервірувальні Madam Stoltz
469 грн
569 грн
Підставка для паперових рушників Zone Denmark
Підставка для паперових рушників Zone Denmark
1399 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Підставка для паперових рушників Koziol Miaou Organic Nature
Підставка для паперових рушників Koziol Miaou Organic Nature
949 грн
1159 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Підставка під гарячий посуд ferm LIVING колір бежевий
Підставка під гарячий посуд ferm LIVING
999 грн
1119 грн
Riviera Maison з порцеляни 574490
Riviera Maison з порцеляни
1499 грн
Brabantia сушарка для посуду 252105
Brabantia сушарка для посуду
2999 грн
-25% з кодом SALE*
Сушилка для посуду Madam Stoltz 41 x 33 x 14 cm колір бежевий 38942CR
Сушилка для посуду Madam Stoltz 41 x 33 x 14 cm
2399 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Сушарка для столових приладів Madam Stoltz
Сушарка для столових приладів Madam Stoltz
759 грн
1009 грн
Mepal набір посуду кухонний з пластику 102336531500
Mepal набір посуду кухонний з пластику
1399 грн
Щипці сервірувальні Madam Stoltz
Щипці сервірувальні Madam Stoltz
619 грн
Alessi підставка під гарячий посуд з пластику BM20 WG
Alessi підставка під гарячий посуд з пластику
639 грн
-15% з кодом SALE*
Щипці сервірувальні Rig-Tig Easy колір бежевий
Щипці сервірувальні Rig-Tig Easy
809 грн
-22%
Ще -5% з кодом SALE*
Тримач для пляшок Madam Stoltz 34 x 23 x 15 cm колір бежевий
Тримач для пляшок Madam Stoltz 34 x 23 x 15 cm
1399 грн
1799 грн
-30% з кодом SALE*
Designworks Ink Набір соломинок зі щіточками (10-pack)
Designworks Ink Набір соломинок зі щіточками (10-pack)
999 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Ложка для спагетті Eva Solo Eva Trio
Ложка для спагетті Eva Solo Eva Trio
899 грн
999 грн
-15%
Ще -5% з кодом SALE*
Підставка для паперових рушників HAY Porter 13,5 x 36 cm колір бежевий
Підставка для паперових рушників HAY Porter 13,5 x 36 cm
2199 грн
2599 грн
-15% з кодом SALE*
Набір підкладок Guzzini Trivets 3in1 3-pack
Набір підкладок Guzzini Trivets 3in1 3-pack
1009 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Органайзер для столових приборів Madam Stoltz 35 x 28 x 6 cm колір бежевий MKNV2409
Органайзер для столових приборів Madam Stoltz 35 x 28 x 6 cm
1399 грн
1699 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Підставка під гарячий посуд ferm LIVING 2-pack колір бежевий
Підставка під гарячий посуд ferm LIVING 2-pack
1199 грн
1599 грн
-25% з кодом SALE*
Щітка для посуду Bloomingville Brush
Щітка для посуду Bloomingville Brush
709 грн
Набір для миття посуду Brabantia SinkSide 4-pack
Набір для миття посуду Brabantia SinkSide 4-pack
3799 грн
-15% з кодом SALE*
Balvi - Таймер
Balvi - Таймер
839 грн
-20%
Ще -5% з кодом SALE*
Eva Solo - Ємність
Eva Solo - Ємність
3599 грн
4499 грн
-15% з кодом SALE*
Форма для равіолі Marcato Ravioli Tablet
Форма для равіолі Marcato Ravioli Tablet
4599 грн
-30% з кодом SALE*
Терка Dorre Reese
Терка Dorre Reese
749 грн
Відкрий товари Joseph Joseph
-15% з кодом SALE*
Сушилка для посуду Joseph Joseph Extend™
Сушилка для посуду Joseph Joseph Extend™
4399 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Органайзер для кухонних шаф Joseph Joseph Drawerstore Drawerstore
Органайзер для кухонних шаф Joseph Joseph Drawerstore
989 грн
1099 грн
-10%
Ще -5% з кодом SALE*
Друшляк Joseph Joseph Nest™ 2-pack колір сірий
Друшляк Joseph Joseph Nest™ 2-pack
829 грн
929 грн
-30% з кодом SALE*
Органайзер для кухонного приладдя Joseph Joseph Surface 16,9 x 15 x 14 cm колір сірий
Органайзер для кухонного приладдя Joseph Joseph Surface 16,9 x 15 x 14 cm
1599 грн
-25% з кодом SALE*
Органайзер для шухляд Joseph Joseph Drawer Blox 44 x 26,5 cm колір сірий
Органайзер для шухляд Joseph Joseph Drawer Blox 44 x 26,5 cm
1029 грн
-19%
Ще -5% з кодом SALE*
Сушилка для посуду Joseph Joseph Y-RACK™
Сушилка для посуду Joseph Joseph Y-RACK™
2099 грн
2599 грн
Joseph Joseph органайзер для столових приборів з пластику 8500016
Joseph Joseph органайзер для столових приборів з пластику
1259 грн
-30% з кодом SALE*
Набір кухонних аксесуарів з підставкою Joseph Joseph Elevate™ 7-pack
Набір кухонних аксесуарів з підставкою Joseph Joseph Elevate™ 7-pack
4699 грн
-15%
Ще -5% з кодом SALE*
Органайзер до раковини Joseph Joseph Caddy™
Органайзер до раковини Joseph Joseph Caddy™
1099 грн
1299 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Joseph Joseph Органайзер для кухонних шаф CupboardStore
Joseph Joseph Органайзер для кухонних шаф CupboardStore
909 грн
1119 грн
-30% з кодом SALE*
Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore
Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore
1399 грн
-21%
Ще -5% з кодом SALE*
Набір кухонних аксесуарів з підставкою Joseph Joseph Elevate 7-pack
Набір кухонних аксесуарів з підставкою Joseph Joseph Elevate 7-pack
3599 грн
4599 грн
-15% з кодом SALE*
Набір кухонних аксесуарів з підставкою Joseph Joseph Elevate 7-pack
Набір кухонних аксесуарів з підставкою Joseph Joseph Elevate 7-pack
5399 грн
-30% з кодом SALE*
Обертовий органайзер до холодильника Joseph Joseph FridgeStore™
Обертовий органайзер до холодильника Joseph Joseph FridgeStore™
1159 грн
-25% з кодом SALE*
Набір кухонних аксесуарів Joseph Joseph Elevate Fusion 6-pack
Набір кухонних аксесуарів Joseph Joseph Elevate Fusion 6-pack
3999 грн
Органайзер для миючих засобів Joseph Joseph CupboardStore™ колір сірий
Органайзер для миючих засобів Joseph Joseph CupboardStore™
1159 грн
-15% з кодом SALE*
Кухонна ложка Joseph Joseph Elevate Silicone колір чорний
Кухонна ложка Joseph Joseph Elevate Silicone
949 грн
-25% з кодом SALE*
Органайзер для шухляди для кришок Joseph Joseph DrawerStore
Органайзер для шухляди для кришок Joseph Joseph DrawerStore
1799 грн
Joseph Joseph з пластику 6500033
Joseph Joseph з пластику
839 грн
-30% з кодом SALE*
Сушилка для посуду Joseph Joseph Extend™
Сушилка для посуду Joseph Joseph Extend™
4999 грн
-15% з кодом SALE*
Joseph Joseph Набір кухонного приладдя: миски та мірки Nest (9-pack)
Joseph Joseph Набір кухонного приладдя: миски та мірки Nest (9-pack)
3299 грн
-25% з кодом SALE*
Joseph Joseph Органайзер для шухляд DrowerStore
Joseph Joseph Органайзер для шухляд DrowerStore
2299 грн
Кухонний органайзер Joseph Joseph DrawerStore™
Кухонний органайзер Joseph Joseph DrawerStore™
1159 грн
Joseph Joseph органайзер для столових приборів з пластику 8500014
Joseph Joseph органайзер для столових приборів з пластику
1499 грн
-25% з кодом SALE*
Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore
Органайзер для столових приборів Joseph Joseph DrawerStore
1599 грн
-15% з кодом SALE*
Органайзер до раковини Joseph Joseph
Органайзер до раковини Joseph Joseph
1259 грн
-25% з кодом SALE*
Органайзер для ножів Joseph Joseph DrawerStore
Органайзер для ножів Joseph Joseph DrawerStore
1159 грн
Joseph Joseph Товкачка для пюре Easy-Mash™
Joseph Joseph Товкачка для пюре Easy-Mash™
539 грн
-25% з кодом SALE*
Органайзер для кухонних шаф Joseph Joseph
Органайзер для кухонних шаф Joseph Joseph
1799 грн
-25% з кодом SALE*
Сушилка для посуду Joseph Joseph колір чорний
Сушилка для посуду Joseph Joseph
4999 грн