Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Mayoral светр дитячий темно-синій 7340

1859 грн
Колір: темно-синій
Mayoral светр дитячий темно-синій 7340
Mayoral светр дитячий сірий 7340
Вибрати розмір
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Темно-синій светр Mayoral з гольфом для дівчинки – тепло та стиль у кежуал-виконанні

Темно-синій светр Mayoral з гольфом – це трикотажний светр з гольфом, який підтримує тепло та забезпечує комфорт, ідеальний для прохолодних днів. Ця модель, розроблена для дівчаток, чудово вписується в стиль кежуал, становлячи основу для багатьох комфортних образів.

Чим вирізняється светр з гольфом Mayoral для дівчинки?

  • Крій relaxed fit забезпечує свободу рухів, що важливо під час ігор та активності
  • Стиль кежуал робить светр придатним для різноманітних повсякденних комбінацій
  • Модель з гольфом забезпечує захист шиї від холоду, додаючи водночас модного акценту
  • Щільний трикотаж дарує тепло та м'якість, що приємно на дотик для ніжної шкіри
  • Еластичний матеріал забезпечує гарне прилягання до фігури і не обмежує рухів дитини
  • Одягається через голову спрощує швидке одягання та знімання, що практично для батьків
  • Рукав зі спущеною лінією плечей надає невимушеного вигляду та підвищує комфорт носіння
  • Довгий рукав допомагає підтримувати тепло в прохолодні дні, забезпечуючи додатковий захист
  • Однотонний темно-синій колір спрощує комбінування з іншими елементами гардеробу, створюючи гармонійні образи
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
7340.8E.Junior.9BY2
Колір виробника
16.Atramen
Колір
темно-синій
Бренд
Mayoral
Виробник

MAYORAL POLSKA Sp.z.o.o.
ul. La Orotava 118, 29006 Malaga, Hiszpania
infopl@mayoral.com

ID Товару
9BY2-SWGZYC_59X
Матеріал
Весь виріб:
63% Акрил, 37% Поліамід
Крій
Рукав:
довгий
Декольте:
гольф
Тип рукава:
зі спущеною лінією плеча
Крій:
relaxed fit
Схожі товари
Дитячий светр Polo Ralph Lauren колір синій легкий 313850670012
Дитячий светр Polo Ralph Lauren
2499 грн
Дитячий светр Polo Ralph Lauren колір синій 313877375008
Дитячий светр Polo Ralph Lauren
6899 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Guess колір синій J5YR05 Z3FU0
Дитячий светр Guess
1499 грн
2699 грн
Polo Ralph Lauren светр дитячий бавовняний темно-синій 313A11238007
Polo Ralph Lauren светр дитячий бавовняний
5999 грн
Polo Ralph Lauren светр дитячий бавовняний темно-синій 312901316009
Polo Ralph Lauren светр дитячий бавовняний
5099 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Pepe Jeans WINFREY колір синій легкий PG701093
Дитячий светр Pepe Jeans WINFREY
2159 грн
2399 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Guess колір синій J6RR05 Z5260
Дитячий светр Guess
1499 грн
2299 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Pepe Jeans WILA колір синій легкий PG701084
Дитячий светр Pepe Jeans WILA
1399 грн
2399 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний дитячий светр Polo Ralph Lauren колір синій 313978877001
Вовняний дитячий светр Polo Ralph Lauren
4999 грн
8199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір синій 313950806001
Дитячий бавовняний светр Polo Ralph Lauren
4799 грн
9699 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір синій теплий 313978862001
Дитячий бавовняний светр Polo Ralph Lauren
3799 грн
6399 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Guess колір синій J6RR06 Z3KS0
Дитячий светр Guess
1799 грн
2799 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр з домішкою вовни Pepe Jeans колір синій теплий
Дитячий светр з домішкою вовни Pepe Jeans
2499 грн
3199 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр з додаванням вовни United Colors of Benetton колір синій легкий 126WC108Q
Дитячий светр з додаванням вовни United Colors of Benetton
1099 грн
1599 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Guess колір синій теплий J5BR11 Z3GS0
Дитячий светр Guess
1599 грн
2899 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний дитячий светр Liewood колір синій
Вовняний дитячий светр Liewood
1599 грн
3499 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий бавовняний светр Polo Ralph Lauren колір синій легкий 313702268001
Дитячий бавовняний светр Polo Ralph Lauren
7699 грн
11199 грн
-15% з кодом WEB*
Guess жилет дитячий з додаванням вовни темно-синій J6YR05 Z0835
Guess жилет дитячий з додаванням вовни
2299 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр zippy колір синій легкий
Дитячий светр zippy
899 грн
1159 грн
-64%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Liewood Esme Lurex Knit Jumper колір синій LW19547
Дитячий светр Liewood Esme Lurex Knit Jumper
779 грн
2199 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Polo Ralph Lauren колір синій 312940988001
Дитячий светр Polo Ralph Lauren
2599 грн
5099 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий жилет United Colors of Benetton колір синій легкий 1D32C108Y
Дитячий жилет United Colors of Benetton
669 грн
1209 грн
-15% з кодом WEB*
Guess светр дитячий з додаванням вовни темно-синій J6YR06 Z0836
Guess светр дитячий з додаванням вовни
2499 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір бірюзовий легкий 7307
Дитячий светр Mayoral
809 грн
1889 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Coccodrillo колір бежевий ELEGANT PARTY GIRL
Дитячий светр Coccodrillo
569 грн
1109 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір чорний легкий 7307
Дитячий светр Mayoral
949 грн
1889 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Guess колір бежевий легкий J6RR15 Z4652
Дитячий светр Guess
1599 грн
3099 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняний дитячий светр Perfect Moment star dust sweater колір білий легкий K6000042
Вовняний дитячий светр Perfect Moment star dust sweater
5899 грн
9299 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір червоний легкий 2356
Дитячий светр Mayoral
839 грн
1639 грн
Відкрий товари Mayoral
Mayoral светр дитячий з віскозою темно-синій 4320
Mayoral светр дитячий з віскозою
1529 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір червоний легкий 4308
Дитячий светр Mayoral
919 грн
1889 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий кардиган Mayoral колір бежевий легкий 3383
Дитячий кардиган Mayoral
1339 грн
1499 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір чорний легкий 7033
Дитячий светр Mayoral
699 грн
1639 грн
Mayoral светр дитячий бежевий 4319
Mayoral светр дитячий
1999 грн
Mayoral светр дитячий з вовною рожевий 7335
Mayoral светр дитячий з вовною
1859 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Mayoral колір зелений 7312
Светр Mayoral
819 грн
1759 грн
Mayoral светр дитячий з віскозою червоний 4026
Mayoral светр дитячий з віскозою
1529 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral 7310
Дитячий светр Mayoral
819 грн
1759 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір рожевий легкий 3003
Дитячий светр Mayoral
989 грн
1499 грн
Mayoral светр дитячий з віскозою рожевий 4317
Mayoral светр дитячий з віскозою
1729 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Mayoral светр дитячий з віскозою коричневий 4014
Mayoral светр дитячий з віскозою
679 грн
1449 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір червоний легкий 2356
Дитячий светр Mayoral
839 грн
1639 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий кардиган Mayoral колір рожевий 302
Дитячий кардиган Mayoral
899 грн
1249 грн
Mayoral светр дитячий з бавовною червоний 313
Mayoral светр дитячий з бавовною
1269 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий лонгслів Mayoral півгольф 7016
Дитячий лонгслів Mayoral
679 грн
1449 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір рожевий легкий 2356
Дитячий светр Mayoral
839 грн
1639 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Mayoral колір сірий півгольф 7015
Светр Mayoral
709 грн
1639 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір бежевий легкий 4308
Дитячий светр Mayoral
899 грн
1889 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий кардиган Mayoral колір білий легкий 3383
Дитячий кардиган Mayoral
989 грн
1499 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр для немовлят Mayoral колір бежевий 2352
Светр для немовлят Mayoral
839 грн
1629 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Mayoral колір сірий гольф 345
Светр Mayoral
669 грн
1339 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Светр Mayoral колір рожевий гольф 345
Светр Mayoral
559 грн
1339 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий лонгслів Mayoral колір бежевий півгольф 7016
Дитячий лонгслів Mayoral
699 грн
1449 грн
Mayoral светр дитячий блакитний 4319
Mayoral светр дитячий
1999 грн
-53%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір зелений легкий 4302
Дитячий светр Mayoral
679 грн
1449 грн
-59%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір бежевий 4307
Дитячий светр Mayoral
669 грн
1639 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір бежевий 7314
Дитячий светр Mayoral
1009 грн
2079 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір сірий 7316
Дитячий светр Mayoral
989 грн
2079 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячий светр Mayoral колір бежевий легкий 4304
Дитячий светр Mayoral
839 грн
1629 грн