Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Stine Goya
5.0

Лонгслів Stine Goyaколір коричневий SG-SS26-T007-2244

-39%Ще -5% з кодом SALE*
3699 грн
6099 грн
Колір: коричневий
Вибрати розмір
*SUMMER SALE!

Ще -5% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку додаткова знижка -10%!

*SUMMER SALE!
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Лонгслів Stine Goya

Лонгслів з колекції Stine Goya виконаний з легкого матеріалу. Поліестер гарантує підвищену стійкість до заломів.
- Поліестер, що використовується у цій моделі, як мінімум наполовину складається із переробленого поліестеру.
- Приталений крій, який не сковує рухів.
- Класичний круглий виріз.
- Узорний трикотаж.
- Тонкий, еластичний трикотаж.
- Довжина рукава: 64 cm.
- Довжина: 60 cm.
- Ширина під пахвами: 37 cm.
- Параметри вказані для розміру: XS/S.
Інформація про товар
Код виробника
SG.SS26.T007.2244
Колір
коричневий
Бренд
Stine Goya
ID Товару
PPY2-BDD00Z_88A
Склад
86% Перероблений поліестер, 14% Еластан
Крій
Декольте:
кругле
Крій:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - XS/S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів MUUV. колір коричневий оголена спина 0
Лонгслів MUUV.
1899 грн
3199 грн
-57%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess NEW CARRIE колір коричневий O5RI00 KBBU1
Лонгслів Guess NEW CARRIE
799 грн
1859 грн
-18%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів для тренувань adidas by Stella McCartney TruePurpose колір коричневий JW4567
Лонгслів для тренувань adidas by Stella McCartney TruePurpose
3599 грн
4399 грн
-20%
Ще -5% з кодом SALE*
La Mania лонгслів жіночий з віскозою VIRGINA коричневий VIRGINA
La Mania лонгслів жіночий з віскозою VIRGINA
2799 грн
3499 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Miss Sixty колір коричневий 6S3RJ42700
Лонгслів Miss Sixty
3299 грн
5499 грн
Боді Fiorucci Banimalier Print Scoop Neck колір коричневий W02FPTBO225LY01BR01
Боді Fiorucci Banimalier Print Scoop Neck
8499 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів MUUV. колір коричневий оголена спина 0
Лонгслів MUUV.
1899 грн
3199 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess LEO колір коричневий W6RI33 J1314
Лонгслів Guess LEO
1579 грн
3159 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір коричневий 3GA8D10C4
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
959 грн
1159 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Rag & Bone лонгслів жіночий віскозний Luca коричневий RE1F25HT1VW
Rag & Bone лонгслів жіночий віскозний Luca
6999 грн
10299 грн
-52%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Answear.LAB колір коричневий
Лонгслів Answear.LAB
439 грн
929 грн
-25%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Answear.LAB колір коричневий
Лонгслів Answear.LAB
1189 грн
1599 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір коричневий 3GA8E16G0
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
1009 грн
1399 грн
-45%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів MM by Max Mara колір коричневий 2516941077600
Лонгслів MM by Max Mara
3099 грн
5699 грн
-34%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess NAT колір коричневий V6RP08 KD932
Лонгслів Guess NAT
2129 грн
3259 грн
-24%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів G-Star Slim body колір чорний однотонний  D27965-E299
Лонгслів G-Star Slim body
1899 грн
2499 грн
-21%
Ще -5% з кодом SALE*
Polo Ralph Lauren лонгслів жіночий бавовняний коричневий 211A96262
Polo Ralph Lauren лонгслів жіночий бавовняний
4499 грн
5699 грн
-50%
Лонгслів Medicine колір коричневий
Лонгслів Medicine
429 грн
869 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів Karl Lagerfeld HOTEL KARL колір коричневий B1W44005
Бавовняний лонгслів Karl Lagerfeld HOTEL KARL
4199 грн
7099 грн
-26%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів United Colors of Benetton колір коричневий 3TVRD3017
Лонгслів United Colors of Benetton
1399 грн
1899 грн
-29%
Ще -5% з кодом SALE*
P.E Nation лонгслів для тренувань жіночий Routine коричневий 251L160
P.E Nation лонгслів для тренувань жіночий Routine
2599 грн
3699 грн
-15% з кодом SALE*
Guess лонгслів жіночий з бавовною коричневий V4BP07 K8RT2
Guess лонгслів жіночий з бавовною
2889 грн
American Vintage лонгслів жіночий з бавовною коричневий JAC49V
American Vintage лонгслів жіночий з бавовною
2499 грн
-13%
Ще -5% з кодом SALE*
P.E Nation лонгслів жіночий бавовняний Inbound коричневий 261L126
P.E Nation лонгслів жіночий бавовняний Inbound
3099 грн
3599 грн
-46%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Guess KASSADEE колір коричневий W6RP02 KC1J2
Лонгслів Guess KASSADEE
2129 грн
3989 грн
-27%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton колір коричневий 3GA8D10CF
Бавовняний лонгслів United Colors of Benetton
1009 грн
1399 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
adidas Performance лонгслів для тренувань жіночий коричневий KR0373
adidas Performance лонгслів для тренувань жіночий
1579 грн
1899 грн
-20%
Ще -5% з кодом SALE*
Muuv лонгслів бавовняний з еластаном SOUPLE коричневий
Muuv лонгслів бавовняний з еластаном SOUPLE
1999 грн
2499 грн
adidas Performance лонгслів для йоги жіночий Three Stripes Studio коричневий KY1960
adidas Performance лонгслів для йоги жіночий Three Stripes Studio
2699 грн
Відкрий товари Stine Goya
Stine Goya лонгслів жіночий бавовняний з еластаном коричневий SG-PF26-T202-2385
Stine Goya лонгслів жіночий бавовняний з еластаном
4499 грн
Stine Goya лонгслів жіночий бавовняний з еластаном блакитний SG-PF26-T202-2385
Stine Goya лонгслів жіночий бавовняний з еластаном
4499 грн
-39%
Ще -5% з кодом SALE*
Лонгслів Stine Goya колір рожевий SG-PS26-T007-2244
Лонгслів Stine Goya
3699 грн
6099 грн
-30%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Stine Goya колір бежевий SG-SS26-T009-2243P
Бавовняна футболка Stine Goya
2999 грн
4299 грн
Stine Goya футболка жіноча бавовняна жовта SG-PF26-T009-2243E
Stine Goya футболка жіноча бавовняна
4199 грн
-17%
Ще -5% з кодом SALE*
Stine Goya футболка basic жіноча бавовняна біла SG-SS26-T009-2243
Stine Goya футболка basic жіноча бавовняна
3399 грн
4099 грн
-33%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Stine Goya 0 колір бежевий SG-AW25-T009-2243
Бавовняна футболка Stine Goya 0
2399 грн
3599 грн
Stine Goya футболка жіноча бавовняна бежева SG-PF26-T009-2243
Stine Goya футболка жіноча бавовняна
4499 грн
-37%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Stine Goya колір білий SG-PS26-T009-2243P
Бавовняна футболка Stine Goya
2699 грн
4299 грн
-22%
Ще -5% з кодом SALE*
Бавовняна футболка Stine Goya колір зелений SG-PF25-T009-2243
Бавовняна футболка Stine Goya
2699 грн
3499 грн
Stine Goya футболка жіноча бавовняна бежева SG-PF26-T009-2243B
Stine Goya футболка жіноча бавовняна
4699 грн