Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Save The Duck

Куртка Save The Duck DADA колір бежевий зимова D32369W.CURL21

-52%Ще -10% з кодом WEB*
7299 грн
15399 грн
Колір: бежевий
Куртка Save The Duck DADA колір бежевий зимова D32369W.CURL21
Куртка Save The Duck DADA колір чорний зимова D32369W.CURL21
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Куртка Save The Duck DADA

Куртка з колекції Save The Duck. Утеплена модель виконана з імітації вовни.
- Виріб є веганським.
- PLUMTECH® - це інноваційний поліестеровий наповнювач, який своєю легкістю нагадує натуральний пух. Водночас забезпечує високу повітропроникність і допомагає підтримувати природну температуру тіла, забезпечуючи оптимальний комфорт при носінні.
- Утеплена модель з підкладкою.
- Модель з капюшоном.
- Застібається на блискавку.
- Дві накладні бокові кишені з застібками-кнопками.
- Довжина рукава: 62 cm.
- Довжина: 54 cm.
- Ширина під пахвами: 50 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Наповнення
синтетичне
Капюшон
незнімний
Підкладка
суцільна, синтетична
Інформація про товар
Код виробника
D32369W.CURL21
Колір
бежевий
Бренд
Save The Duck
ID Товару
9BYA-KUD0NC_01X
Склад
Основний матеріал: 100% Вторинний поліестер
Підкладка: 100% Вторинний поліестер
Наповнювач: 100% Вторинний поліестер
Крій
Крій:
regular fit
Розміри
Зріст моделі - 178 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck ALEXA колір бежевий демісезонна D33620W.IRIS22
Куртка Save The Duck ALEXA
5199 грн
8099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck ALEXA колір бежевий демісезонна D33620W.IRIS22
Куртка Save The Duck ALEXA
4999 грн
8099 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck YUKI колір бежевий зимова D32492W.FURY21
Двостороння куртка Save The Duck YUKI
5699 грн
11099 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck куртка жіноча WYLA бежева D32422W.POBY22
Save The Duck куртка жіноча WYLA
6599 грн
8999 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck куртка-бомбер жіноча LIL бежева D32105W.TWIL22
Save The Duck куртка-бомбер жіноча LIL
7798 грн
11999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck ELSIE колір бежевий зимова D30520W.IRIS21
Куртка Save The Duck ELSIE
6099 грн
10199 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck коротка куртка жіноча BIDDY бежева D31989W.LOVE21
Save The Duck коротка куртка жіноча BIDDY
12999 грн
14999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Коротка куртка Save The Duck HESTER колір бежевий зимова D32515W.CURL21
Коротка куртка Save The Duck HESTER
8099 грн
13499 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck LOIS колір бежевий зимова D38090W.LOVE21
Куртка Save The Duck LOIS
7399 грн
14399 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck ELINA колір бежевий зимова D31352W.VERY21
Двостороння куртка Save The Duck ELINA
6199 грн
11899 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck KENNIE колір бежевий зимова D31990W.CURL21
Куртка Save The Duck KENNIE
7699 грн
14799 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck коротка куртка жіноча ISLA бежева D39370W.LOVE21
Save The Duck коротка куртка жіноча ISLA
10699 грн
14999 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck REYA колір бежевий демісезонна D32711W.IRIS22
Куртка Save The Duck REYA
7099 грн
10699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка-бомбер Save The Duck JENA колір бежевий демісезонна D32602W.GABA22
Куртка-бомбер Save The Duck JENA
5699 грн
7899 грн
-25% з кодом WEB*
HUGO Blue Antima-1_B бежевий 50563266
HUGO Blue Antima-1_B
6299 грн
-50%
Ще -5% з кодом WEB*
Куртка Medicine колір бежевий демісезонна oversize
Куртка Medicine
1799 грн
3599 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Guess куртка-сорочка жіноча EULALIE бежева W6GL37 W2265
Guess куртка-сорочка жіноча EULALIE
3899 грн
6499 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Marciano by Guess куртка жіноча з ліоцелем DONA бежева G6GN03 W1746
Marciano by Guess куртка жіноча з ліоцелем DONA
6299 грн
12689 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка з додаванням кашеміру Liviana Conti колір бежевий демісезонна oversize L5WN45
Куртка з додаванням кашеміру Liviana Conti
11899 грн
21899 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Marc O'Polo колір бежевий демісезонна 600111970025
Куртка Marc O'Polo
6999 грн
9899 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка BOSS Palipa колір бежевий перехідна 50543247
Куртка BOSS Palipa
7799 грн
14199 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Джинсова куртка IBlues CACTUS колір бежевий демісезонна 2617041101200
Джинсова куртка IBlues CACTUS
7799 грн
13399 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Liu Jo колір бежевий демісезонна TA6224 T324A
Куртка Liu Jo
6299 грн
9899 грн
-15% з кодом WEB*
Guess коротка куртка жіноча EDITH бежева W6YL23 W2912
Guess коротка куртка жіноча EDITH
6499 грн
-51%
Ще -5% з кодом WEB*
Байкерська куртка Medicine колір бежевий демісезонна
Байкерська куртка Medicine
1599 грн
3299 грн
Pinko куртка жіноча бежева 107040 A3E7
Pinko куртка жіноча
17199 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
ViCOLO куртка жіноча шкіряна коричнева TAB0172
ViCOLO куртка жіноча шкіряна
7899 грн
12899 грн
-57%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка-бомбер Guess PHILOMENE колір бежевий зимова W5YL08 WHDK2
Куртка-бомбер Guess PHILOMENE
3499 грн
8199 грн
-15% з кодом WEB*
Marc O'Polo куртка-сорочка жіноча з віскозою бежева 5000012103
Marc O'Polo куртка-сорочка жіноча з віскозою
7799 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Пухова куртка Blauer LAMARTINE колір бежевий зимова BLDC03167
Пухова куртка Blauer LAMARTINE
10999 грн
20699 грн
Відкрий товари Save The Duck
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck ALEXA колір бежевий демісезонна D33620W.IRIS22
Куртка Save The Duck ALEXA
5199 грн
8099 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка-бомбер Save The Duck JENA колір бежевий демісезонна D32602W.GABA22
Куртка-бомбер Save The Duck JENA
5699 грн
7899 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck REYA колір бежевий демісезонна D32711W.IRIS22
Куртка Save The Duck REYA
7099 грн
10699 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck коротка куртка жіноча ISLA бежева D39370W.LOVE21
Save The Duck коротка куртка жіноча ISLA
10699 грн
14999 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck ELSIE колір бежевий зимова D30520W.IRIS21
Куртка Save The Duck ELSIE
6099 грн
10199 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck ELINA колір бежевий зимова D31352W.VERY21
Двостороння куртка Save The Duck ELINA
6199 грн
11899 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck коротка куртка жіноча BIDDY бежева D31989W.LOVE21
Save The Duck коротка куртка жіноча BIDDY
12999 грн
14999 грн
-35%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck куртка-бомбер жіноча LIL бежева D32105W.TWIL22
Save The Duck куртка-бомбер жіноча LIL
7798 грн
11999 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck LOIS колір бежевий зимова D38090W.LOVE21
Куртка Save The Duck LOIS
7399 грн
14399 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck ALEXA колір бежевий демісезонна D33620W.IRIS22
Куртка Save The Duck ALEXA
4999 грн
8099 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck YUKI колір бежевий зимова D32492W.FURY21
Двостороння куртка Save The Duck YUKI
5699 грн
11099 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Коротка куртка Save The Duck HESTER колір бежевий зимова D32515W.CURL21
Коротка куртка Save The Duck HESTER
8099 грн
13499 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck KENNIE колір бежевий зимова D31990W.CURL21
Куртка Save The Duck KENNIE
7699 грн
14799 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck куртка жіноча WYLA бежева D32422W.POBY22
Save The Duck куртка жіноча WYLA
6599 грн
8999 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck демісезонна куртка жіноча FARA сіра D32717W.POBY22
Save The Duck демісезонна куртка жіноча FARA
7598 грн
11599 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck LOIS колір чорний зимова D38090W.LOVE21
Куртка Save The Duck LOIS
7399 грн
14399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck KENNIE колір чорний зимова D31990W.CURL21
Куртка Save The Duck KENNIE
7699 грн
15399 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck LOIS колір бордовий зимова D38090W.LOVE21
Куртка Save The Duck LOIS
7399 грн
14399 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck YUKI колір чорний зимова D32492W.FURY21
Двостороння куртка Save The Duck YUKI
5599 грн
11599 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck куртка жіноча WYLA помаранчева D32422W.POBY22
Save The Duck куртка жіноча WYLA
6799 грн
8999 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck REYA колір чорний демісезонна D32711W.IRIS22
Куртка Save The Duck REYA
7099 грн
10699 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck коротка куртка жіноча BIDDY бірюзова D31989W.LOVE21
Save The Duck коротка куртка жіноча BIDDY
6999 грн
14399 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck LOIS зимова D38090W.LOVE21
Куртка Save The Duck LOIS
7399 грн
14399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck YUKI колір коричневий зимова D32492W.FURY21
Двостороння куртка Save The Duck YUKI
5499 грн
11099 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка-бомбер Save The Duck JENA колір синій демісезонна D32602W.GABA22
Куртка-бомбер Save The Duck JENA
5699 грн
7899 грн
-49%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck DADA колір чорний зимова D32369W.CURL21
Куртка Save The Duck DADA
7499 грн
14799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Save The Duck коротка куртка жіноча ISLA біла D39370W.LOVE21
Save The Duck коротка куртка жіноча ISLA
7199 грн
14399 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck LOIS колір зелений зимова D38090W.LOVE21
Куртка Save The Duck LOIS
7399 грн
14399 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Куртка Save The Duck MARIS колір чорний зимова D32353W.EDEL21
Куртка Save The Duck MARIS
8599 грн
17299 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Двостороння куртка Save The Duck ELINA колір коричневий зимова D31352W.VERY21
Двостороння куртка Save The Duck ELINA
6099 грн
11899 грн