Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

PS Paul Smith
5.0

Кросівки PS Paul Smith Banks колір сірий M2S.BNK01.NSUE

-50%Ще -10% з кодом WEB*
5299 грн
10799 грн
Колір: сірий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Кросівки PS Paul Smith Banks

Кросівки з колекції PS Paul Smith виготовлені із поєднання замші і текстильного матеріалу. Легка та зручна модель ідеально підходить для щоденного носіння.
- Злегка ущільнений носок.
- Ущільнений задник з м'якою підкладкою захищає п'яту від натирання.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Класична шнурівка забезпечує індивідуальне регулювання стопи.
- Петля ззаду полегшує надягання взуття через ногу та допомагає її зняти.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Довжина устілки становить: 27,5 cm.
- Параметри вказані для розміру: 42.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
пласка
Інформація про товар
Код виробника
M2S.BNK01.NSUE
Колір
сірий
Бренд
PS Paul Smith
ID Товару
9BYH-OBM01I_90X
Склад
Халяви: Текстильний матеріал, Замша
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні черевики PS Paul Smith колір сірий
Шкіряні черевики PS Paul Smith
5099 грн
10399 грн
-39%
Замшеві кросівки Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck колір сірий 10122841878
Замшеві кросівки Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck
5299 грн
8799 грн
-25%
Шкіряні кросівки Filling Pieces Mondo Decon колір сірий 46728451288
Шкіряні кросівки Filling Pieces Mondo Decon
7399 грн
9899 грн
-42%
Кросівки Filling Pieces Prism Peak колір сірий 122510323232
Кросівки Filling Pieces Prism Peak
6199 грн
10799 грн
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S Beta чоловічі колір сірий JR2461
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S Beta
5699 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Bogner CTP25 колір сірий 12622715
Кросівки Bogner CTP25
15299 грн
16999 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Steve Madden Thaedeus колір сірий 12000803
Кросівки Steve Madden Thaedeus
3699 грн
6399 грн
Кросівки adidas Originals Campus 00S Beta чоловічий колір сірий IH8605
Кросівки adidas Originals Campus 00S Beta
5699 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Armani Exchange кросівки чоловічі сірі XM001960 AF19388 MZ756
Armani Exchange кросівки чоловічі
4099 грн
8999 грн
-47%
Шкіряні кросівки Filling Pieces Low Top Aten колір сірий 10126591002
Шкіряні кросівки Filling Pieces Low Top Aten
5699 грн
10899 грн
-37%
Шкіряні кросівки Novesta Itoh Athletic колір сірий N474001.NEBBEI106
Шкіряні кросівки Novesta Itoh Athletic
4699 грн
7499 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Pepe Jeans PMS00015 колір сірий KORE EVOLUTION M
Шкіряні кросівки Pepe Jeans PMS00015
2499 грн
5199 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Reebok Classic Club C 85 колір сірий 100074450
Замшеві кросівки Reebok Classic Club C 85
2799 грн
3999 грн
-15% з кодом WEB*
BOSS Kieran кросівки чоловічі сірі 50567947.012
BOSS Kieran кросівки чоловічі
7599 грн
Шкіряні кросівки Camper Pelotas Ariel колір сірий 16002-327
Шкіряні кросівки Camper Pelotas Ariel
10759 грн
-35%
Замшеві кросівки Filling Pieces колір сірий 25122791002-GREY
Замшеві кросівки Filling Pieces
5389 грн
8299 грн
-39%
Кросівки з нубуку Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck чоловічі колір сірий 25122841874
Кросівки з нубуку Filling Pieces Low Top Ripple Nubuck
5299 грн
8799 грн
Moon Boot MB MOON247 XLACE кросівки чоловічі сірі 80D2490100 H006
Moon Boot MB MOON247 XLACE кросівки чоловічі
8999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Aspyre 00s колір сірий JQ5652
Кросівки adidas Aspyre 00s
3099 грн
4099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Just Cavalli колір сірий 80QA3SH5ZSE66V75
Кросівки Just Cavalli
5499 грн
8999 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Diesel D-Airspeed Low колір сірий Y03436-P6907-HA639
Кросівки Diesel D-Airspeed Low
5999 грн
7099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Camper TWS колір сірий K100976-012
Шкіряні кросівки Camper TWS
4699 грн
6849 грн
-48%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Hoff MANILA II колір сірий 22435600 CITY MKII
Кросівки Hoff MANILA II
3499 грн
6729 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Steve Madden Lyonell чоловічі колір сірий SM12000796
Кросівки Steve Madden Lyonell
3499 грн
6399 грн
-13%
Ще -5% з кодом WEB*
BOSS Noel кросівки чоловічі замшеві сірі 50568711.021
BOSS Noel кросівки чоловічі замшеві
7699 грн
8899 грн
-35%
Кросівки з нубуку Filling Pieces Low Top Base колір сірий 10120591002
Кросівки з нубуку Filling Pieces Low Top Base
5589 грн
8599 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки adidas Vl Court колір сірий IH4798
Кросівки adidas Vl Court
3399 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки G-Star ROVIC IV NUB TNL M чоловічі колір сірий D27380.H658
Кросівки G-Star ROVIC IV NUB TNL M
2499 грн
5199 грн
UGG M Lowmel кросівки чоловічі замшеві сірі 1170750.CLGT
UGG M Lowmel кросівки чоловічі замшеві
7899 грн
Відкрий товари PS Paul Smith
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні черевики PS Paul Smith колір сірий
Шкіряні черевики PS Paul Smith
5099 грн
10399 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки PS Paul Smith Mestre чоловічі колір чорний M2S-MTE03-PNUB
Шкіряні кросівки PS Paul Smith Mestre
5299 грн
8899 грн
-42%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Shane колір чорний M2S-SNE01-TNUB
Кросівки PS Paul Smith Shane
6999 грн
12199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки PS Paul Smith Lee чоловічі колір білий M2S-LEE46-PLEA
Шкіряні кросівки PS Paul Smith Lee
4599 грн
9199 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Banks чоловічі колір бежевий M2S-BNK06-PSUE
Кросівки PS Paul Smith Banks
5699 грн
9299 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Banks колір зелений M2S-BNK07-PSUE
Кросівки PS Paul Smith Banks
5699 грн
9299 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Cruze колір коричневий M2S-CRZ04-TSUE
Кросівки PS Paul Smith Cruze
6699 грн
11799 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Volt колір чорний M2S-VLT01-PPLY
Кросівки PS Paul Smith Volt
6099 грн
11099 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Banks колір чорний M2S-BNK05-PSUE
Кросівки PS Paul Smith Banks
5699 грн
9299 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Cruze колір чорний M2S-CRZ01-TSUE
Кросівки PS Paul Smith Cruze
6799 грн
12299 грн
-15% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки PS Paul Smith Atlanta колір коричневий M2S-ALA04-TLEA
Шкіряні кросівки PS Paul Smith Atlanta
9699 грн
-39%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки PS Paul Smith Darter чоловічі колір зелений M2S-DAR08-PNYL
Кросівки PS Paul Smith Darter
6299 грн
10399 грн