Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

adidas Originals
5.0

Кросівки adidas Originals Gazelle колір жовтий JH5382

-34%Ще -5% з кодом WEB*
3399 грн
5199 грн
Колір: жовтий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Кросівки adidas Originals Gazelle

Кросівки з колекції adidas Originals виготовлені із замші. Модель з текстильною устілкою, яка комфортна для стопи і дозволяє легко утримувати взуття в чистоті.
- Круглий, щільний носок.
- Ущільнений задник з м'якою підкладкою захищає п'яту від натирання.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Плоскі шнурки зменшують тиск на стопу, забезпечуючи хорошу посадку та комфорт під час носіння.
- У комплекті додаткова пара шнурків.
- Довжина устілки становить: 25 cm.
- Параметри вказані для розміру: 40 2/3.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Застібка і посадка
шнурівка
Тип підошви
пласка
Носок
ущільнений
Інформація про товар
Код виробника
JH5382
Колір
жовтий
Бренд
adidas Originals
Виробник

Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com

ID Товару
PPYA-OBU01R_18X
Склад
Халяви: Замша
Підошва: Синтетичний матеріал
Устілка: Синтетичний матеріал, Текстильний матеріал
Схожі товари
adidas Originals Handball Spezial кросівки колір жовтий IF7088
adidas Originals Handball Spezial
5199 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor колір жовтий JI3523
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor
3799 грн
5699 грн
-40%
Кросівки adidas Originals Gazelle Indoor колір жовтий JH5406
Кросівки adidas Originals Gazelle Indoor
3399 грн
5699 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки Converse All Star Classic Trainer колір жовтий A15621C
Шкіряні кросівки Converse All Star Classic Trainer
2279 грн
3299 грн
-35%
Замшеві кросівки Converse Run Star Trainer колір жовтий A15089C
Замшеві кросівки Converse Run Star Trainer
2699 грн
4199 грн
-41%
Puma Speedcat кросівки жіночі замшеві жовті 406329
Puma Speedcat кросівки жіночі замшеві
2789 грн
4799 грн
Кросівки Converse Run Star Trainer колір жовтий A10620C
Кросівки Converse Run Star Trainer
5099 грн
-25%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки Converse Run Star Trainer колір жовтий A16659C
Кросівки Converse Run Star Trainer
2999 грн
3999 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Puma Brasil The NeverWorn V колір жовтий 401643
Замшеві кросівки Puma Brasil The NeverWorn V
2899 грн
4599 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Converse Converse x Transformers All Star BB Shift CX колір жовтий A11656C
Кросівки Converse Converse x Transformers All Star BB Shift CX
2899 грн
5999 грн
-19%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Asics GEL-NUNOBIKI колір чорний 1203A536
Кросівки Asics GEL-NUNOBIKI
4099 грн
5099 грн
Кросівки Puma Beisser колір жовтий 402959
Кросівки Puma Beisser
7999 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Puma Mostro OG Prime колір жовтий 403206
Кросівки Puma Mostro OG Prime
3189 грн
5899 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Converse Run Star Trainer колір жовтий A13055C
Кросівки Converse Run Star Trainer
2699 грн
3899 грн
-24%
Кросівки Flamingos Burela Slim BSCOB
Кросівки Flamingos Burela Slim
5199 грн
6899 грн
Hoff BRIDGE MKII BROWN кросівки коричневі 22659410
Hoff BRIDGE MKII BROWN кросівки
6699 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
adidas Ozweego Core Black EE6999 EE6999-CBLACK
adidas Ozweego Core Black
3799 грн
5799 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки EA7 Emporio Armani колір чорний AF13550.7X000656
Кросівки EA7 Emporio Armani
8499 грн
-15% з кодом WEB*
Кросівки PLEIN SPORT The Flame Gen.X.02 Tiger колір білий PACS USC0435 STE003N
Кросівки PLEIN SPORT The Flame Gen.X.02 Tiger
7499 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Puma RS-X Efekt PRM колір бежевий 390776
Кросівки Puma RS-X Efekt PRM
3099 грн
5599 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Hoff CITY MKII BOLD COBALT 12635414
Кросівки Hoff CITY MKII BOLD COBALT
4599 грн
6799 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки The Mercer Brand The Re-Run Pineapple колір золотий ME223037
Кросівки The Mercer Brand The Re-Run Pineapple
3899 грн
7799 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Puma Palermo кросівки замшеві блакитні 396463
Puma Palermo кросівки замшеві
2199 грн
4199 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals Samba XLG колір бежевий JI3196
Кросівки adidas Originals Samba XLG
4099 грн
6299 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
EA7 Emporio Armani кросівки білі AF19827.7X000406
EA7 Emporio Armani кросівки
4399 грн
7899 грн
-34%
Кросівки Stepney Workers Club Osier S-Strike Suede Mix колір сірий YP02555
Кросівки Stepney Workers Club Osier S-Strike Suede Mix
3999 грн
6099 грн
Кросівки Puma Talon WTR колір чорний 402956
Кросівки Puma Talon WTR
6799 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Кросівки Rombaut NUCLEO колір сірий S25-E-001
Кросівки Rombaut NUCLEO
8599 грн
18099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Замшеві кросівки Stepney Workers Club Pearl S-Strike Suede колір чорний YA23015
Замшеві кросівки Stepney Workers Club Pearl S-Strike Suede
3699 грн
5399 грн
Відкрий товари adidas Originals
adidas Originals Handball Spezial кросівки колір жовтий IF7088
adidas Originals Handball Spezial
5199 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S колір жовтий H03473-yellow
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S
3399 грн
5699 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor колір жовтий JI3523
Замшеві кросівки adidas Originals Gazelle Indoor
3799 грн
5699 грн
-40%
Кросівки adidas Originals Gazelle Indoor колір жовтий JH5406
Кросівки adidas Originals Gazelle Indoor
3399 грн
5699 грн
-34%
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s колір сірий JI3167
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00s
3299 грн
4999 грн
-19%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG колір білий JI2724
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba OG
4599 грн
5699 грн
Кросівки adidas Originals SL 72 RS колір синій IH8017
Кросівки adidas Originals SL 72 RS
4199 грн
-36%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S колір червоний H03474-red
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S
3199 грн
4999 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки adidas Originals Italia 70S колір білий JS1323
Шкіряні кросівки adidas Originals Italia 70S
3599 грн
5999 грн
Кросівки adidas Originals Samba XLG колір білий JI3191
Кросівки adidas Originals Samba XLG
6299 грн
-42%
Кросівки adidas Originals Gazelle колір зелений JH5383
Кросівки adidas Originals Gazelle
2999 грн
5199 грн
Замшеві кросівки adidas Originals Handball Spezial колір зелений IH3841
Замшеві кросівки adidas Originals Handball Spezial
5199 грн
adidas Originals - Кросівки Handball Spezial
adidas Originals - Кросівки Handball Spezial
6499 грн
-42%
Кросівки adidas Originals SL 72 RS колір зелений JH8643
Кросівки adidas Originals SL 72 RS
2699 грн
4699 грн
Кросівки adidas Originals Adistar Control 5 колір чорний KI6120
Кросівки adidas Originals Adistar Control 5
5999 грн
-15%
Кросівки adidas Originals Campus 00s колір синій JI3163
Кросівки adidas Originals Campus 00s
4299 грн
5099 грн
-20%
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II колір коричневий IH9318
Замшеві кросівки adidas Originals Superstar II
4399 грн
5499 грн
Кросівки adidas Originals Handball Spezial колір бежевий JH5441
Кросівки adidas Originals Handball Spezial
5199 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals HQ8707 колір сірий HQ8707-grey
Замшеві кросівки adidas Originals HQ8707
3799 грн
4999 грн
adidas Originals - Черевики Handball Spezial DB3021 DB3021-BLK/WHT/GU
adidas Originals - Черевики Handball Spezial DB3021
6499 грн
-15%
Замшеві кросівки adidas Originals Samba XLG колір бежевий JS3828
Замшеві кросівки adidas Originals Samba XLG
4499 грн
5299 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S колір бежевий JS3786
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S
3599 грн
5999 грн
-24%
Ще -5% з кодом WEB*
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S HQ8708 колір чорний HQ8708-black
Замшеві кросівки adidas Originals Campus 00S HQ8708
3799 грн
4999 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки adidas Originals Campus 00s J колір червоний IG1230
Шкіряні кросівки adidas Originals Campus 00s J
3099 грн
4799 грн
-34%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals Gazelle колір бежевий JH5393
Кросівки adidas Originals Gazelle
3399 грн
5199 грн
-41%
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba LT колір синій JH5705
Шкіряні кросівки adidas Originals Samba LT
3699 грн
6299 грн
-15%
Кросівки adidas Originals Stan Smith колір білий F36575
Кросівки adidas Originals Stan Smith
3889 грн
4599 грн
Кросівки adidas Originals Adiracer Lo колір чорний JQ5757
Кросівки adidas Originals Adiracer Lo
5499 грн
Кросівки adidas Originals Handball Spezial JH5445
Кросівки adidas Originals Handball Spezial
5199 грн