Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Karl Lagerfeld
5.0

Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON білий B2W17036

-30%Ще -10% з кодом WEB*
2499 грн
3599 грн
Колір: білий
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON білий B2W17036
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON темно-синій B2W17036
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Білий смугастий топ Karl Lagerfeld – стиль та комфорт у приталеному крої

Білий топ Karl Lagerfeld — це жіночий танк-топ, який поєднує комфорт носіння з виразним дизайном. Виготовлений з еластичної бавовни в рубчик, він підкреслює фігуру, водночас забезпечуючи свободу рухів. Це чудова пропозиція для повсякденних та міських образів, що додає шику будь-якому вбранню.

Чим вирізняється жіночий топ Karl Lagerfeld з бавовни з еластаном?

  • Приталений крій – підкреслює фігуру, водночас забезпечуючи комфорт носіння
  • Танк-топ – модель без рукавів, ідеальна для теплих днів та як основа для образу
  • Бавовна з еластаном – приємний на дотик матеріал, що забезпечує свободу рухів
  • Еластичний матеріал – сприяє ідеальному приляганню до тіла, не сковуючи рухів
  • Круглий виріз горловини – класичне завершення, яке добре лягає під шиєю
  • Візерунок у смужку та рубчик – надає топу модного вигляду та додає характеру
Характеристики товару
Еластичність
еластичний матеріал
Інформація про товар
Код виробника
B2W17036
Колір
білий
Бренд
Karl Lagerfeld
Виробник

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID Товару
PPY2-TSD1KK_00A
Матеріал
Весь виріб:
97% Бавовна, 3% Еластан
Крій
Декольте:
кругле
Крій:
slim fit
Розміри
Зріст моделі - 175 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.

Розміри, представлені в магазині, перераховані за стандартною європейською сіткою розмірів. На етикетці доставленого товару вказано оригінальне маркування виробника.

Схожі товари
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON білий A2W17070
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON
2699 грн
3199 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном білий B2W17003
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном
3199 грн
4099 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір білий B1W17015
Топ Karl Lagerfeld
2399 грн
4099 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld колір білий A3W17005
Бавовняний топ Karl Lagerfeld
2699 грн
3399 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий IKON білий B2W17099
Karl Lagerfeld топ жіночий IKON
2429 грн
2699 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний білий B2W17018
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний
2879 грн
4499 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка без рукавів Karl Lagerfeld колір білий A4W44004
Футболка без рукавів Karl Lagerfeld
2199 грн
2999 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld Топ жіночий бавовняний з еластаном білий B2W17092
Karl Lagerfeld Топ жіночий бавовняний з еластаном
2199 грн
3199 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір білий A2W17107
Топ Karl Lagerfeld
1799 грн
3299 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Gestuz Drew жіночий колір білий
Топ Gestuz Drew
1289 грн
1899 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Kani жіночий колір білий
Топ Karl Kani
629 грн
1259 грн
-46%
Ще -10% з кодом WEB*
Juicy Couture жіночий топ RACER VEST білий JCWLV126308
Juicy Couture жіночий топ RACER VEST
1239 грн
2299 грн
-47%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ BOSS жіночий колір білий 50512085
Топ BOSS
2199 грн
4199 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Pepe Jeans VIV колір білий PL506032
Топ Pepe Jeans VIV
739 грн
1299 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Answear.LAB колір білий
Топ Answear.LAB
1099 грн
2299 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ MUUV. PREMIUM колір білий
Бавовняний топ MUUV. PREMIUM
1139 грн
1899 грн
-62%
Ще -5% з кодом WEB*
Twinset топ жіночий бавовняний білий 261TT2360
Twinset топ жіночий бавовняний
2499 грн
6699 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ BOSS колір білий 50537597
Топ BOSS
1899 грн
3399 грн
-35%
Ще -5% з кодом WEB*
Diesel топ жіночий бавовняний T-ANKY-S2 білий A22506.0QHHA
Diesel топ жіночий бавовняний T-ANKY-S2
2499 грн
3899 грн
-54%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Fila Loni жіночий колір білий FAW0745
Топ Fila Loni
679 грн
1499 грн
Pedro del Hierro топ жіночий бавовняний з еластаном білий 4533952
Pedro del Hierro топ жіночий бавовняний з еластаном
3599 грн
-55%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Dkny колір білий
Топ Dkny
1599 грн
3599 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Gestuz жіночий колір білий 10909027
Топ Gestuz
1289 грн
2299 грн
-15% з кодом WEB*
Боді Guess Originals жіночі колір білий
Боді Guess Originals
3099 грн
-61%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Guess SUNFLOWER колір білий V5GP16 K8RT2
Топ Guess SUNFLOWER
849 грн
2189 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Joop! топ жіночий бавовняний з еластаном білий 30042835 10018007
Joop! топ жіночий бавовняний з еластаном
1499 грн
2499 грн
Топ KSUBI Staple жіночий колір білий WFA24TE004
Топ KSUBI Staple
4199 грн
-15% з кодом WEB*
HUGO топ жіночий Datamia білий 50514489
HUGO топ жіночий Datamia
2099 грн
-25% з кодом WEB*
Guess Jeans топ жіночий бавовняний з еластаном білий W6YP12 K3818
Guess Jeans топ жіночий бавовняний з еластаном
1859 грн
-57%
Ще -5% з кодом WEB*
Guess Jeans жіночий кроп-топ білий W6GPB5 KH172
Guess Jeans жіночий кроп-топ
849 грн
1989 грн
Відкрий товари Karl Lagerfeld
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Футболка без рукавів Karl Lagerfeld колір білий A4W44004
Футболка без рукавів Karl Lagerfeld
2199 грн
2999 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON білий A2W17070
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном IKON
2699 грн
3199 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний білий B2W17018
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний
2879 грн
4499 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір білий B1W17015
Топ Karl Lagerfeld
2399 грн
4099 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий IKON білий B2W17099
Karl Lagerfeld топ жіночий IKON
2429 грн
2699 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld колір білий A3W17005
Бавовняний топ Karl Lagerfeld
2699 грн
3399 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір білий A2W17107
Топ Karl Lagerfeld
1799 грн
3299 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном білий B2W17003
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном
3199 грн
4099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld Топ жіночий бавовняний з еластаном білий B2W17092
Karl Lagerfeld Топ жіночий бавовняний з еластаном
2199 грн
3199 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий віскозний чорний B2W44008
Karl Lagerfeld топ жіночий віскозний
2199 грн
3199 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном чорний B2W17003
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном
2399 грн
4099 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld колір коричневий B1W17012
Бавовняний топ Karl Lagerfeld
3099 грн
4099 грн
-18%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld IKON колір червоний A3W17079
Бавовняний топ Karl Lagerfeld IKON
3099 грн
3799 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld колір чорний B1W17012
Бавовняний топ Karl Lagerfeld
2699 грн
4099 грн
-45%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір чорний A2W46007
Топ Karl Lagerfeld
1899 грн
3499 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір зелений A2W17107
Топ Karl Lagerfeld
1699 грн
3499 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір сірий A4W44019
Топ Karl Lagerfeld
1799 грн
2299 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий сірий B3W44005
Karl Lagerfeld топ жіночий
3199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld IKON A3W17079
Бавовняний топ Karl Lagerfeld IKON
2699 грн
3799 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий коричневий B3W44016
Karl Lagerfeld топ жіночий
3599 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір чорний B1W17015
Топ Karl Lagerfeld
2399 грн
4099 грн
-58%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір чорний A2W17107
Топ Karl Lagerfeld
1699 грн
4099 грн
-41%
Ще -10% з кодом WEB*
Бавовняний топ Karl Lagerfeld колір помаранчевий A3W17005
Бавовняний топ Karl Lagerfeld
1989 грн
3399 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ Karl Lagerfeld колір зелений A2W18014
Топ Karl Lagerfeld
4799 грн
8499 грн
-31%
Ще -5% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном сірий B2W17092
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном
2199 грн
3199 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld боді жіноче з ліоцелем чорне B3W47021
Karl Lagerfeld боді жіноче з ліоцелем
4499 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld кроп-топ жіночий чорний B3W17090
Karl Lagerfeld кроп-топ жіночий
4099 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий з бавовною IKON чорний B2W18016
Karl Lagerfeld топ жіночий з бавовною IKON
3199 грн
5699 грн
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Топ з домішкою вовни Karl Lagerfeld колір чорний A4W17038
Топ з домішкою вовни Karl Lagerfeld
3099 грн
4699 грн
-15% з кодом WEB*
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном коричневий B2W17092
Karl Lagerfeld топ жіночий бавовняний з еластаном
3199 грн