Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Helly Hansen

Функціональні боксери Helly Hansen Lifa Merino колір чорний 48353

-14%Ще -5% з кодом WEB*
1799 грн
2099 грн
Колір: чорний
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Функціональні боксери Helly Hansen Lifa Merino

Функціональні боксери з колекції Helly Hansen. Модель виконана з холодоізоляційної мериносової вовни.

- Модель з легкого трикотажу LIFA® Merino. Технічні волокна LIFA® відводять вологу від поверхні шкіри і забезпечують швидковисихаючі властивості. Структура ніжної мериносової вовни дозволяє матеріалу відмінно ізолюватися від холоду, залишаючись при цьому високо дихаючим і приємним у використанні.
- Прилягаючий фасон, який забезпечує комфорт під час активного дозвілля.
- Еластична смужка на талії запобігає ковзанню під час руху.
- Плоскі шви захищають шкіру від потертостей і подразнень і забезпечують високий рівень комфорту під час використання.
- Ширина талії: 34 cm.
- Висота талії: 26 cm.
- Довжина штанини: 33 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.

Характеристики товару
Рівень тепла
середній, високий
Структура / обробка всередині
гладка
Інформація про товар
Код виробника
48353
Колір виробника
990
Колір
чорний
Бренд
Helly Hansen
Виробник

HELLY HANSEN sp. z o.o.
Holtumnoordweg 77, 6121 RE Born, The Netherlands
compliance@hellyhansen.com

ID Товару
9BYH-BIM0AR_99X
Склад

57% Вовна мериноса, 43% Поліпропілен

Схожі товари
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Функціональні легінси Helly Hansen LIFA MERINO колір чорний 49366
Функціональні легінси Helly Hansen LIFA MERINO
3779 грн
4199 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Helly Hansen Lifa Active колір чорний 49389
Функціональний лонгслів Helly Hansen Lifa Active
2699 грн
2999 грн
Helly Hansen Комплект функціональної білизни Comfort
Helly Hansen Комплект функціональної білизни Comfort
4199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Viking Gary колір чорний 500/27/9607
Функціональна білизна Viking Gary
859 грн
1209 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Icebreaker Merino 150 Anatomica колір чорний IB1030290011
Функціональна білизна Icebreaker Merino 150 Anatomica
1749 грн
2099 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Smartwool колір чорний SW017005
Функціональна білизна Smartwool
1699 грн
2199 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональні легінси X-Bionic Energy Accumulator 4.0 колір чорний
Функціональні легінси X-Bionic Energy Accumulator 4.0
4899 грн
7199 грн
-40%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональні легінси Peak Performance Freeride World Tour Spirit колір чорний G80036
Функціональні легінси Peak Performance Freeride World Tour Spirit
1499 грн
2499 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Rossignol Classique колір чорний
Функціональний лонгслів Rossignol Classique
3199 грн
4499 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Viking Eiger 2.0 колір чорний 500/27/3909
Функціональна білизна Viking Eiger 2.0
699 грн
1009 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Вовняна футболка Icebreaker колір чорний
Вовняна футболка Icebreaker
2699 грн
3599 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна нижня білизна з вовни Icebreaker 200 Oasis колір чорний IB0A59KY0011
Функціональна нижня білизна з вовни Icebreaker 200 Oasis
2589 грн
3099 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Viking технічні боксери чоловічі з бамбукового волокна Bamboo Lockness чорні 500/24/0987
Viking технічні боксери чоловічі з бамбукового волокна Bamboo Lockness
569 грн
639 грн
-26%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Smartwool колір чорний SW003019
Функціональна білизна Smartwool
2999 грн
4099 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональні легінси Dynafit Tour Light Merino колір зелений 08.0000071386
Функціональні легінси Dynafit Tour Light Merino
2899 грн
4099 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Peak Performance Spirit колір чорний G79756
Функціональний лонгслів Peak Performance Spirit
2279 грн
3199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів X-Bionic Symbio Merino колір чорний YTB2W24M
Функціональний лонгслів X-Bionic Symbio Merino
5699 грн
7999 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Icebreaker ZoneKnit колір чорний IB0A577E0011
Функціональна білизна Icebreaker ZoneKnit
1799 грн
2299 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна нижня білизна з вовни Icebreaker колір чорний
Функціональна нижня білизна з вовни Icebreaker
2999 грн
3999 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів BOGNER Fire+Ice GIULIO колір чорний 54059118
Функціональний лонгслів BOGNER Fire+Ice GIULIO
3999 грн
5699 грн
-16%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Icebreaker Anatomica 2-pack колір чорний IB0A57E50011
Функціональна білизна Icebreaker Anatomica 2-pack
3089 грн
3699 грн
-24%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна Mammut Trift Long колір чорний 1022.01530
Функціональна білизна Mammut Trift Long
4299 грн
5699 грн
-27%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Smartwool Intraknit Thermal Merino колір чорний
Функціональний лонгслів Smartwool Intraknit Thermal Merino
4299 грн
5899 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональна білизна X-Bionic Invent 4.0 LT колір чорний Y000S19M
Функціональна білизна X-Bionic Invent 4.0 LT
1699 грн
1999 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональні легінси Dynafit Speed Dryarn колір чорний 08.0000071060
Функціональні легінси Dynafit Speed Dryarn
2369 грн
3199 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Rossignol Poursuite колір чорний RLMML01
Функціональний лонгслів Rossignol Poursuite
3599 грн
4999 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональні легінси Haglöfs Latnja Wool колір чорний 607475
Функціональні легінси Haglöfs Latnja Wool
2899 грн
3799 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Smartwool колір сірий SW002570
Функціональний лонгслів Smartwool
3889 грн
5699 грн
Відкрий товари Helly Hansen
Функціональна вовняний лонгслів Helly Hansen LIFA MERINO колір чорний 49364
Функціональна вовняний лонгслів Helly Hansen LIFA MERINO
4199 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Helly Hansen Lifa Active колір чорний 49389
Функціональний лонгслів Helly Hansen Lifa Active
2699 грн
2999 грн
Helly Hansen Комплект функціональної білизни Comfort
Helly Hansen Комплект функціональної білизни Comfort
4199 грн
Helly Hansen функціональний лонгслів чоловічий з мериносовою вовною LIFA MERINO чорний 48349
Helly Hansen функціональний лонгслів чоловічий з мериносовою вовною LIFA MERINO
6299 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Функціональні легінси Helly Hansen LIFA MERINO колір чорний 49366
Функціональні легінси Helly Hansen LIFA MERINO
3779 грн
4199 грн
Функціональна вовняний лонгслів Helly Hansen LIFA MERINO колір синій 49364
Функціональна вовняний лонгслів Helly Hansen LIFA MERINO
4199 грн
Helly Hansen комплект функціональної білизни
Helly Hansen комплект функціональної білизни
4199 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Функціональні легінси Helly Hansen LIFA MERINO колір синій 49366
Функціональні легінси Helly Hansen LIFA MERINO
3779 грн
4199 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональні легінси Helly Hansen Lifa колір синій
Функціональні легінси Helly Hansen Lifa
949 грн
1899 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Функціональний лонгслів Helly Hansen Lifa Active 49389
Функціональний лонгслів Helly Hansen Lifa Active
2089 грн
2799 грн
Функціональний лонгслів Helly Hansen колір синій
Функціональний лонгслів Helly Hansen
2099 грн