Перейти до вмісту
SUMMER SALE ДО -50% | Додаткові знижки у застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Answear.LAB
4.5

Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій maxi розкльошена

-30% з кодом SALE*
2299 грн
Колір: темно-синій
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

-30% з кодом SALE при покупці на 4990 грн. У застосунку - більші знижки на розпродаж!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Джинсова спідниця Answear.LAB

Спідниця з колекції Answear. LAB виконана із деніму. Модель з міцного деніму, що тримає форму.
- Розкльошений фасон.
- Модель із зав'язками, що регулюються.
- Має зручну застібку на кнопки.
- Модель із запахом.
- Ширина талії: 35 cm.
- Довжина: 90 cm.
- Параметри вказані для розміру: S.
Характеристики товару
Застібка
на ґудзики, зав'язка
Еластичність
нееластичний матеріал
Довжина крою
максі
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
ZD.2053.TOS
Колір виробника
NAVY
Колір
темно-синій
Бренд
Answear.LAB
Виробник

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID Товару
B9YA-SDD067_59X
Склад
100% Бавовна
Крій
Посадка:
висока
Крій моделі:
розкльошений
Розміри
Зріст моделі - 173 см, розмір товару, представленого на моделі - S
Стандартна розмірна сітка
Ми рекомендуємо вибирати той розмір, який Ви зазвичай носите.
Схожі товари
-51%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій mini пряма
Спідниця Answear.LAB
1019 грн
2099 грн
-47%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій midi пряма
Спідниця Answear.LAB
1099 грн
2099 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій midi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
2599 грн
4199 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій mini розкльошена
Джинсова спідниця Answear.LAB
1139 грн
2299 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій midi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
3529 грн
5699 грн
-30%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця джинсова темно-синя з ефектом прання
Answear.LAB спідниця джинсова
1599 грн
2299 грн
-20% з кодом SALE*
Бавовняна спідниця Answear.LAB колір синій maxi розкльошена
Бавовняна спідниця Answear.LAB
5199 грн
-54%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій maxi пряма
Джинсова спідниця Answear.LAB
1599 грн
3499 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій mini пряма
Спідниця Answear.LAB
999 грн
1999 грн
-41%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій midi олівець
Джинсова спідниця Answear.LAB
1799 грн
3099 грн
-32%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця джинсова темно-синя
Answear.LAB спідниця джинсова
1699 грн
2499 грн
-23%
Ще -5% з кодом SALE*
Morgan спідниця з бавовною темно-синя однотонна JENAO
Morgan спідниця з бавовною
1599 грн
2099 грн
-42%
Ще -5% з кодом SALE*
BOSS спідниця віскозна Vandera темно-синя однотонна 50541978
BOSS спідниця віскозна Vandera
4399 грн
7599 грн
-38%
Ще -5% з кодом SALE*
Джинсова спідниця BOSS SEMAIRE колір синій midi розкльошена 50551422
Джинсова спідниця BOSS SEMAIRE
4699 грн
7599 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Джинсова спідниця G-Star колір синій mini пряма
Джинсова спідниця G-Star
1939 грн
3899 грн
-16%
Ще -5% з кодом SALE*
HUGO Blue спідниця "бульбашка" джинсова Rabalon-1_B темно-синя 50559133
HUGO Blue спідниця "бульбашка" джинсова Rabalon-1_B
3499 грн
4199 грн
-50%
Ще -5% з кодом SALE*
Спідниця Pepe Jeans CRESSIDA колір синій mini розкльошена PL901111
Спідниця Pepe Jeans CRESSIDA
1739 грн
3499 грн
-49%
Ще -5% з кодом SALE*
Спідниця Guess AOMORI колір синій mini олівець W5BD1X Z4090
Спідниця Guess AOMORI
2699 грн
5389 грн
-58%
Ще -5% з кодом SALE*
Велюрова спідниця Guess SERENA колір синій mini пряма W5BD86 D0731
Велюрова спідниця Guess SERENA
2699 грн
6489 грн
-40%
Ще -5% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Desigual TWISTED колір синій midi олівець 25WWFD03
Джинсова спідниця Desigual TWISTED
2369 грн
3999 грн
Marc O'Polo спідниця-трапеція джинсова темно-синя однотонна 5000014450
Marc O'Polo спідниця-трапеція джинсова
5399 грн
Guess спідниця-кльош з віскозою CARMEN темно-синя однотонна W6YD21 Z0971
Guess спідниця-кльош з віскозою CARMEN
6289 грн
-48%
Спідниця Medicine колір синій midi розкльошена
Спідниця Medicine
769 грн
1499 грн
Guess спідниця з бавовною PHOEBE темно-синя однотонна V6YD04 K4290
Guess спідниця з бавовною PHOEBE
3789 грн
Weekend Max Mara спідниця бавовняна ZATTERA темно-синя однотонна 2615101042600
Weekend Max Mara спідниця бавовняна ZATTERA
16399 грн
-27%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Lauren Ralph Lauren колір синій midi олівець 200P03729
Спідниця Lauren Ralph Lauren
7199 грн
9899 грн
-51%
Medicine спідниця "бульбашка" бавовняна темно-синя квіти
Medicine спідниця "бульбашка" бавовняна
969 грн
1999 грн
-31%
Ще -5% з кодом SALE*
Спідниця Joop! колір чорний midi розкльошена 30045183
Спідниця Joop!
6599 грн
9599 грн
-32%
Ще -5% з кодом SALE*
Спідниця Dkny колір синій mini розкльошена UK5SV355
Спідниця Dkny
3059 грн
4499 грн
-41%
Ще -5% з кодом SALE*
Джинсова спідниця G-Star колір синій maxi пряма D25979-D788
Джинсова спідниця G-Star
2499 грн
4299 грн
Відкрий товари Answear.LAB
-32%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця джинсова темно-синя
Answear.LAB спідниця джинсова
1699 грн
2499 грн
-51%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій mini пряма
Спідниця Answear.LAB
1019 грн
2099 грн
-54%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій maxi пряма
Джинсова спідниця Answear.LAB
1599 грн
3499 грн
-20% з кодом SALE*
Бавовняна спідниця Answear.LAB колір синій maxi розкльошена
Бавовняна спідниця Answear.LAB
5199 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій midi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
2599 грн
4199 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій mini розкльошена
Джинсова спідниця Answear.LAB
1139 грн
2299 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій midi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
3529 грн
5699 грн
-30%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця джинсова темно-синя з ефектом прання
Answear.LAB спідниця джинсова
1599 грн
2299 грн
-47%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій midi пряма
Спідниця Answear.LAB
1099 грн
2099 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір синій mini пряма
Спідниця Answear.LAB
999 грн
1999 грн
-41%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB колір синій midi олівець
Джинсова спідниця Answear.LAB
1799 грн
3099 грн
-21%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB maxi розкльошена
Джинсова спідниця Answear.LAB
2199 грн
2799 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір бежевий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1299 грн
2599 грн
-66%
Ще -10% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB mini пряма
Джинсова спідниця Answear.LAB
699 грн
2099 грн
-42%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір білий mini пряма
Спідниця Answear.LAB
1999 грн
3499 грн
-46%
Спідниця Answear.LAB колір бежевий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
1599 грн
2999 грн
-33%
Ще -10% з кодом SALE*
Льняна спідниця Answear.LAB колір бежевий maxi розкльошена
Льняна спідниця Answear.LAB
1799 грн
2699 грн
-37%
Ще -10% з кодом SALE*
Бавовняна спідниця Answear.LAB колір зелений maxi розкльошена
Бавовняна спідниця Answear.LAB
1999 грн
3199 грн
-30% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця із розрізом шкіряна бордо однотонна
Answear.LAB спідниця із розрізом шкіряна
7899 грн
-54%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір бордовий mini розкльошена
Спідниця Answear.LAB
769 грн
1699 грн
-46%
Спідниця Answear.LAB колір чорний midi пряма
Спідниця Answear.LAB
799 грн
1499 грн
-38%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця "бульбашка" бавовняна коричнева однотонна
Answear.LAB спідниця "бульбашка" бавовняна
1669 грн
2699 грн
-20% з кодом SALE*
Джинсова спідниця Answear.LAB maxi розкльошена
Джинсова спідниця Answear.LAB
1999 грн
-37%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця із розрізом джинсова бежева однотонна
Answear.LAB спідниця із розрізом джинсова
1699 грн
2699 грн
-48%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір жовтий maxi розкльошена
Спідниця Answear.LAB
969 грн
1899 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Вовняна спідниця Answear.LAB колір бежевий maxi пряма
Вовняна спідниця Answear.LAB
2399 грн
4799 грн
-30% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця із розрізом шкіряна чорна однотонна
Answear.LAB спідниця із розрізом шкіряна
7899 грн
-57%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір білий maxi пряма
Спідниця Answear.LAB
1199 грн
2799 грн
-50%
Ще -10% з кодом SALE*
Спідниця Answear.LAB колір чорний midi олівець
Спідниця Answear.LAB
1099 грн
2199 грн
-32%
Ще -10% з кодом SALE*
Answear.LAB спідниця джинсова блакитна
Answear.LAB спідниця джинсова
1699 грн
2499 грн