Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

adidas Originals
5.0

Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II колір білий JQ2803

-35%Ще -5% з кодом WEB*
2699 грн
4199 грн
Колір: білий
Вибрати розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -5% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -10%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II

Дитячі кросівки з колекції adidas Originals виготовлені зі штучної шкіри. Легка та зручна модель ідеально підходить для щоденного носіння.
- Круглий, прогумований носок.
- Жорсткий задник забезпечує чудову підтримку щиколотки та п’яти.
- Класична шнурівка забезпечує індивідуальне регулювання стопи.
- Текстильна внутрішня частина комфортна для ноги і полегшує утримання взуття в чистоті.
- Гумова підошва міцна і стійка до пошкоджень.
- Довжина устілки становить: 23 cm.
- Параметри вказані для розміру: 35,5.
Характеристики товару
Халяви
до щиколотки
Інформація про товар
Код виробника
JQ2803
Колір
білий
Бренд
adidas Originals
Виробник

Adidas Poland Sp.z.o.o. 
Hoogoorddreef 9a, Amsterdam 1101 BA, The Netherlands
serviceinfo@onlineshop.adidas.com

ID Товару
9BYA-OBK0K8_00X
Склад
Халяви: Синтетичний матеріал
Внутрішня частина: Текстильний матеріал
Підошва: Синтетичний матеріал
Схожі товари
-15% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II колір білий JH9986
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II
2999 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий KK3557
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
3779 грн
4199 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBAE колір білий JP9532
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBAE
2699 грн
3899 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals ADISTAR CONTROL 5 кросівки дитячі білі KK4248
adidas Originals ADISTAR CONTROL 5 кросівки дитячі
3199 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals SAMBA JANE балетки дитячі шкіряні білі KJ2658
adidas Originals SAMBA JANE балетки дитячі шкіряні
3199 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals SUPERSTAR II кросівки дитячі шкіряні білі LA7709
adidas Originals SUPERSTAR II кросівки дитячі шкіряні
3199 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 3.0 MID колір білий IH7894
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 3.0 MID
1179 грн
2099 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 колір білий JI3486
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0
999 грн
1299 грн
-33%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II колір білий IH1744
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II
2399 грн
3599 грн
-15% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ3191
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
2599 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals CLIMACOOL 1 колір білий JQ8696
Дитячі кросівки adidas Originals CLIMACOOL 1
3199 грн
4399 грн
-15% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals ADISTAR CONTROL 5 колір білий KI8732
Дитячі кросівки adidas Originals ADISTAR CONTROL 5
4199 грн
-20%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2025
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
2399 грн
2999 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals SAMBA QUICKON кросівки дитячі білі KI1577
adidas Originals SAMBA QUICKON кросівки дитячі
2299 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals adidas TAEKWONDO LACE колір білий JR9392
Дитячі кросівки adidas Originals adidas TAEKWONDO LACE
1999 грн
3599 грн
adidas Originals SAMBA JANE балетки дитячі шкіряні білі KJ2660
adidas Originals SAMBA JANE балетки дитячі шкіряні
2499 грн
-48%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals HOOPS MID 3. K колір білий
Кросівки adidas Originals HOOPS MID 3. K
1499 грн
2899 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 колір білий JI3484
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0
1229 грн
1599 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 колір білий JQ7862
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0
1229 грн
1699 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2024
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
2499 грн
2999 грн
-42%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals - Дитячі черевики Superstar C EF5395
adidas Originals - Дитячі черевики Superstar C EF5395
1999 грн
3499 грн
-39%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals DISNEY SUPERSTAR LED LIGHTS колір білий KK1295
Дитячі кросівки adidas Originals DISNEY SUPERSTAR LED LIGHTS
2899 грн
4799 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2019
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
3499 грн
4199 грн
-29%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA колір білий JQ1327
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA
2899 грн
4099 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals FY7986 Forum Low колір білий
Дитячі кросівки adidas Originals FY7986 Forum Low
1799 грн
2599 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2026
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
2499 грн
2999 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий IE3677
Шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG
2499 грн
2999 грн
-15% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals Superstar II колір білий JH9976
Дитячі кросівки adidas Originals Superstar II
4199 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals CAMPUS 00s колір білий JP7038
Дитячі кросівки adidas Originals CAMPUS 00s
1999 грн
2599 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBAE колір білий JQ1237
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBAE
2499 грн
3499 грн
Відкрий товари adidas Originals
-15% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals Superstar II колір білий JH9976
Дитячі кросівки adidas Originals Superstar II
4199 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR LED LIGHTS колір білий JS1293
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR LED LIGHTS
2599 грн
3099 грн
-18%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals CAMPUS 00s колір білий JP7035
Дитячі кросівки adidas Originals CAMPUS 00s
2279 грн
2799 грн
-44%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ3188
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
1899 грн
3399 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals SAMBAE кросівки дитячі шкіряні білі KJ9952
adidas Originals SAMBAE кросівки дитячі шкіряні
3899 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBAE колір білий JP9532
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBAE
2699 грн
3899 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий IH1753
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG
2599 грн
3599 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals SAMBA OG кросівки дитячі шкіряні білі KK2306
adidas Originals SAMBA OG кросівки дитячі шкіряні
4199 грн
-10%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий KK3557
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
3779 грн
4199 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals SUPERSTAR II колір білий KI4164
Кросівки adidas Originals SUPERSTAR II
3299 грн
4199 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals STAN SMITH колір білий JP9722
Дитячі кросівки adidas Originals STAN SMITH
1699 грн
2199 грн
-21%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals Superstar II колір білий JH9978
Кросівки adidas Originals Superstar II
3299 грн
4199 грн
-52%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 3.0 CF C колір білий
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 3.0 CF C
1239 грн
2599 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ6391
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG
2499 грн
2999 грн
-32%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2830
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
2699 грн
3999 грн
-48%
Ще -5% з кодом WEB*
Кросівки adidas Originals HOOPS MID 3. K колір білий
Кросівки adidas Originals HOOPS MID 3. K
1499 грн
2899 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals Disney Princess SUPERSTAR II кросівки дитячі білі KJ7476
adidas Originals Disney Princess SUPERSTAR II кросівки дитячі
3199 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
adidas Originals CLIMACOOL 1 кросівки дитячі білі IH9386
adidas Originals CLIMACOOL 1 кросівки дитячі
4179 грн
4999 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2849
Дитячі шкіряні кросівки adidas Originals SAMBA OG
2179 грн
2799 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals adidas TAEKWONDO LACE колір білий JR6806
Дитячі кросівки adidas Originals adidas TAEKWONDO LACE
1999 грн
2799 грн
-38%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 MID колір білий JI3490
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 MID
1159 грн
1899 грн
-22%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals STAN SMITH колір білий JP9717
Дитячі кросівки adidas Originals STAN SMITH
2179 грн
2799 грн
-23%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 колір білий JI3486
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0
999 грн
1299 грн
-15% з кодом WEB*
adidas Originals ADISTAR XLG 2.0 кросівки дитячі білі KJ7893
adidas Originals ADISTAR XLG 2.0 кросівки дитячі
5499 грн
-16%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG колір білий JQ2024
Дитячі кросівки adidas Originals SAMBA OG
2499 грн
2999 грн
-28%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals RAPID COURT MID колір білий JR0190
Дитячі кросівки adidas Originals RAPID COURT MID
1499 грн
2099 грн
-41%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals OWNTHEGAME 3.0 колір білий IF4592
Дитячі кросівки adidas Originals OWNTHEGAME 3.0
1699 грн
2899 грн
-40%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR LED LIGHTS колір білий JQ6419
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR LED LIGHTS
2369 грн
3999 грн
-27%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0 колір білий JQ7862
Дитячі кросівки adidas Originals HOOPS 4.0
1229 грн
1699 грн
-30%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II колір білий IH4635
Дитячі кросівки adidas Originals SUPERSTAR II
2799 грн
3999 грн