Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Kenzo Kids

Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids колір червоний регульована талія K61121

-68%Ще -10% з кодом WEB*
1499 грн
4699 грн
Колір: червоний
162
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

Ще -10% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У застосунку знижка -15%!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids

Дитячі шорти з колекції Kenzo Kids виконані із еластичного трикотажу, який забезпечує комфорт і свободу рухів. Модель з дихаючого бавовняного матеріалу.
- Вільний крій, який забезпечує повну свободу руху.
- Мається еластична смужка на талії та додаткове регулювання ширини за допомогою шнурків, що запобігає ковзанню під час руху.
- Прямі штанини по всій довжині.
- Дві прорізні бічні кишені.
- Узорний трикотаж.
Характеристики товару
Підкладка
без підкладки
Інформація про товар
Код виробника
K61121.162
Колір
червоний
Бренд
Kenzo Kids
Виробник

CWF CHILDREN WORLDWIDE FASHION
6 Rue de la Tisonnière
85500 Les Herbiers
+33 2 51 66 38 38
italia.cwf@cwf.fr

ID Товару
PPYA-SZB056_33X
Склад
100% Бавовна
Крій
Посадка:
звичайна (regular waist)
Схожі товари
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Diesel PCIRCLE SHORT SHORTS колір червоний  J02676
Дитячі бавовняні шорти Diesel PCIRCLE SHORT SHORTS
1899 грн
2699 грн
-64%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton колір червоний регульована талія
Дитячі джинсові шорти United Colors of Benetton
429 грн
1199 грн
-37%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір червоний регульована талія 3207
Дитячі шорти Mayoral
819 грн
1309 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Mayoral колір червоний регульована талія 1218
Дитячі бавовняні шорти Mayoral
679 грн
849 грн
-36%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір червоний  204
Дитячі шорти Mayoral
789 грн
1239 грн
-66%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір червоний регульована талія
Дитячі шорти Mayoral
399 грн
1199 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір червоний регульована талія 600
Дитячі шорти Mayoral
729 грн
1039 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір червоний  202
Дитячі шорти Mayoral
869 грн
1249 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір червоний регульована талія 611
Дитячі шорти Mayoral
669 грн
899 грн
-43%
Ще -5% з кодом WEB*
Дитячі шорти BOSS колір бірюзовий регульована талія J52928
Дитячі шорти BOSS
1699 грн
2999 грн
-32%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти дитячі з бавовни темно-сині regular waist 44LGG903M
United Colors of Benetton шорти дитячі з бавовни
779 грн
1159 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти BOSS колір чорний регульована талія J52932
Дитячі шорти BOSS
2399 грн
3599 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral регульована талія 611
Дитячі шорти Mayoral
629 грн
899 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Coccodrillo Шорти дитячі бавовняні Сірі high waist COLLECTION JEANS BOY
Coccodrillo Шорти дитячі бавовняні
659 грн
949 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral 3221
Дитячі шорти Mayoral
659 грн
1385 грн
-38%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Guess колір сірий регульована талія N6RD00 KA6R4
Дитячі бавовняні шорти Guess
1039 грн
1699 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton Трикотажні шорти дитячі бавовняні бірюзові regular waist 39DJG901C
United Colors of Benetton Трикотажні шорти дитячі бавовняні
609 грн
739 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти Levi's SKATE SHORTS колір зелений  8EK286
Дитячі джинсові шорти Levi's SKATE SHORTS
1399 грн
1999 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти Mayoral колір синій  3206
Дитячі джинсові шорти Mayoral
1349 грн
1689 грн
-44%
Ще -10% з кодом WEB*
HUGO бермуди дитячі джинсові блакитні regular waist G00996
HUGO бермуди дитячі джинсові
1999 грн
3599 грн
-43%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Guess колір чорний регульована талія L5GD19 KB3P2
Дитячі шорти Guess
1289 грн
2299 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Polo Ralph Lauren колір білий регульована талія 323A12301001
Дитячі шорти Polo Ralph Lauren
2599 грн
3899 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Mayoral колір сірий 6216
Дитячі бавовняні шорти Mayoral
1469 грн
1959 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі джинсові шорти Marc Jacobs
Дитячі джинсові шорти Marc Jacobs
2499 грн
4999 грн
-56%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral колір білий  3223
Дитячі шорти Mayoral
599 грн
1389 грн
-51%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Mayoral cargo колір помаранчевий  3220
Дитячі шорти Mayoral cargo
809 грн
1685 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Marc Jacobs шорти дитячі бавовняні білі high waist W60782
Marc Jacobs шорти дитячі бавовняні
2599 грн
3399 грн
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
United Colors of Benetton шорти дитячі бавовняні темно-сині regular waist 4V7JG903A
United Colors of Benetton шорти дитячі бавовняні
969 грн
1399 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids колір жовтий  K61649
Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids
1999 грн
2999 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Mayoral колір зелений  1216
Дитячі бавовняні шорти Mayoral
919 грн
1309 грн
Відкрий товари Kenzo Kids
-34%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Kenzo Kids колір синій регульована талія K61642
Дитячі шорти Kenzo Kids
2699 грн
4099 грн
-31%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Kenzo Kids K61651
Дитячі шорти Kenzo Kids
2199 грн
3199 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids колір жовтий  K61649
Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids
1999 грн
2999 грн
-50%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids колір синій  K61122
Дитячі бавовняні шорти Kenzo Kids
1699 грн
3399 грн
-33%
Ще -10% з кодом WEB*
Дитячі шорти Kenzo Kids колір сірий  K61666
Дитячі шорти Kenzo Kids
2599 грн
3899 грн