Перейти до вмісту
FINAL SALE НАВІТЬ -50% | Додаткові знижки в застосунку! Заходь

ANSWEARClub

Present Time

Декорація Present Time Statue Bird

-15% з кодом WEB*
839 грн
Колір: білий
Один розмір
*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН

-15% з кодом WEB при покупці на 4990 грн. У додатку - більші знижки на розпродаж!

*ПРИ ПОКУПЦІ НА 4990 ГРН
У додаток
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА від 2800 грн
ПОВЕРНЕННЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ
30 днів на повернення

Декорація Present Time Statue Bird

Декорація з колекції Present Time. Модель виконана з пластику.
- Простий та елегантний дизайн.
- Розміри: 13,5 x 7,5 x 17 cm.
Інформація про товар
Код виробника
PT3335WH
Колір виробника
white
Колір
білий
Бренд
Present Time
ID Товару
99KK-DEU17O_00X
Склад
: Синтетична смола
Схожі товари
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Бездротова світлодіодна лампа Gingko Design Mini LunaSpin Lamp
Бездротова світлодіодна лампа Gingko Design Mini LunaSpin Lamp
2699 грн
3199 грн
-29%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Christel Panna
Декоративна фігурка Christel Panna
4699 грн
6699 грн
Yamazaki модульна полиця зі сталі 40 x 38 x 73,3 cm 10229
Yamazaki модульна полиця зі сталі 40 x 38 x 73,3 cm
8499 грн
-15% з кодом WEB*
Light & Living фігурка декораційна з пластику 26,5 x 9 x 38 cm 7620043
Light & Living фігурка декораційна з пластику 26,5 x 9 x 38 cm
3899 грн
Medicine меблеві ручки декораційні з порцеляни
Medicine меблеві ручки декораційні з порцеляни
369 грн
-30% з кодом WEB*
Скарбничка Donkey Einstein
Скарбничка Donkey Einstein
1259 грн
Hoptimist набір фігурок декораційний з пластику XS/S 36535
Hoptimist набір фігурок декораційний з пластику XS/S
1159 грн
Palais Royal фігурка декораційна з пластику 18 cm 1037238
Palais Royal фігурка декораційна з пластику 18 cm
1799 грн
Yamazaki столик зі сталі 35 x 35 x 55 cm 4803
Yamazaki столик зі сталі 35 x 35 x 55 cm
6499 грн
-15% з кодом WEB*
Табурет ferm LIVING Podo Stool
Табурет ferm LIVING Podo Stool
4399 грн
-25% з кодом WEB*
J-Line Настільний пісочний годинник
J-Line Настільний пісочний годинник
999 грн
Yamazaki модульна полиця зі сталі 90 x 18,3 x 46,7 cm 1692
Yamazaki модульна полиця зі сталі 90 x 18,3 x 46,7 cm
4399 грн
Yamazaki меблі на коліщатках зі сталі 38 x 12 x 66 cm 7151
Yamazaki меблі на коліщатках зі сталі 38 x 12 x 66 cm
3999 грн
Yamazaki консольний столик зі сталі 126 x 20,5 x 65 cm 2028
Yamazaki консольний столик зі сталі 126 x 20,5 x 65 cm
7899 грн
-15%
Ще -10% з кодом WEB*
Кавовий столик Light & Living Junto 34,5 x 45 cm колір білий
Кавовий столик Light & Living Junto 34,5 x 45 cm
4899 грн
5799 грн
-15% з кодом WEB*
Консоль Yamazaki Tower
Консоль Yamazaki Tower
4499 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Kähler Astro Scorpio колір білий
Декоративна фігурка Kähler Astro Scorpio
3099 грн
3599 грн
-52%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Christel 17 cm Ryby
Декоративна фігурка Christel 17 cm Ryby
3599 грн
7499 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Коробка для зберігання Yamazaki Tower
Коробка для зберігання Yamazaki Tower
1199 грн
1499 грн
-15% з кодом WEB*
Декорація Seletti Mvsevm Wing Right
Декорація Seletti Mvsevm Wing Right
8799 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Madam Stoltz Декорація (2-pack)
Madam Stoltz Декорація (2-pack)
829 грн
1159 грн
-15% з кодом WEB*
Декорація Hoptimist Bimble M
Декорація Hoptimist Bimble M
929 грн
Yamazaki стелаж із нержавіючої сталі 60 x 46,5 x 90 cm 3597
Yamazaki стелаж із нержавіючої сталі 60 x 46,5 x 90 cm
9799 грн
Yamazaki меблі на коліщатках зі сталі 31 x 22 x 55 cm 1415
Yamazaki меблі на коліщатках зі сталі 31 x 22 x 55 cm
4399 грн
-13%
Ще -10% з кодом WEB*
Декорація Bizzotto Favignana
Декорація Bizzotto Favignana
889 грн
1029 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Light & Living 15 x 13 x 35 cm колір білий
Декоративна фігурка Light & Living 15 x 13 x 35 cm
2299 грн
3199 грн
Hoptimist фігурка декораційна з пластику S 26156
Hoptimist фігурка декораційна з пластику S
1159 грн
-15% з кодом WEB*
Декорація Seletti Memorabilia My Gun
Декорація Seletti Memorabilia My Gun
2799 грн
-15% з кодом WEB*
Полиця на коліщатках Yamazaki Tower
Полиця на коліщатках Yamazaki Tower
7199 грн
Декорація POLSPOTTEN 4-pack
Декорація POLSPOTTEN 4-pack
1799 грн
Відкрий товари Present Time
-30%
Ще -10% з кодом WEB*
Present Time Декорація
Present Time Декорація
909 грн
1299 грн
Декорація Present Time
Декорація Present Time
839 грн
-21%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Present Time Balloon Bunny Large
Декоративна фігурка Present Time Balloon Bunny Large
1099 грн
1399 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Present Time Balloon Bunny
Декоративна фігурка Present Time Balloon Bunny
799 грн
1029 грн
Present Time фігурка декораційна з пластику 21 x 34,8 cm PT4413BP
Present Time фігурка декораційна з пластику 21 x 34,8 cm
3399 грн
-22%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна фігурка Present Time Balloon Bunny
Декоративна фігурка Present Time Balloon Bunny
799 грн
1029 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Декорація Present Time Kiwi Bird
Декорація Present Time Kiwi Bird
1199 грн
1499 грн
-17%
Ще -10% з кодом WEB*
Декорація Present Time
Декорація Present Time
689 грн
839 грн
-25% з кодом WEB*
Present Time фігурка декораційна з пластику PT4410BL
Present Time фігурка декораційна з пластику
1699 грн
-25% з кодом WEB*
Present Time фігурка декораційна з пластику PT4412BP
Present Time фігурка декораційна з пластику
1799 грн
-25% з кодом WEB*
Present Time підсвічник декораційний з кольорового скла PT4350MC
Present Time підсвічник декораційний з кольорового скла
949 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна ваза Present Time Melange Bottle
Декоративна ваза Present Time Melange Bottle
2069 грн
2299 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративний свічник Present Time Geo Crown
Декоративний свічник Present Time Geo Crown
719 грн
959 грн
-20%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративний свічник Present Time
Декоративний свічник Present Time
689 грн
869 грн
Present Time ваза декораційна з кольорового скла 28,5 x 12 cm PT4421PI
Present Time ваза декораційна з кольорового скла 28,5 x 12 cm
2099 грн
Ваза декораційна з кольорового скла 28,5 x 12 cm PT4421YE
Ваза декораційна з кольорового скла 28,5 x 12 cm
2099 грн
-25%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративний свічник Present Time
Декоративний свічник Present Time
829 грн
1119 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Present Time Декоративний свічник
Present Time Декоративний свічник
1529 грн
1699 грн
-15% з кодом WEB*
Present Time ваза стояча із заліза M PT4328YE
Present Time ваза стояча із заліза M
2599 грн
-25% з кодом WEB*
Present Time Декоративний свічник
Present Time Декоративний свічник
3699 грн
-25% з кодом WEB*
Present Time ваза стояча із заліза S PT4327GR
Present Time ваза стояча із заліза S
2099 грн
-23%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна таця Present Time Fruit Tray
Декоративна таця Present Time Fruit Tray
3199 грн
4199 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Підставки для книг Present Time Bookend Joey
Підставки для книг Present Time Bookend Joey
1889 грн
2099 грн
-15% з кодом WEB*
Декоративна ваза Present Time Alegre Botellin
Декоративна ваза Present Time Alegre Botellin
2399 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Present Time Декоративний свічник
Present Time Декоративний свічник
1259 грн
1399 грн
Present Time ваза декораційна з кольорового скла 28 x 13,5 cm PT4419PU
Present Time ваза декораційна з кольорового скла 28 x 13,5 cm
1599 грн
-28%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративний свічник Present Time Boxed Rectangle
Декоративний свічник Present Time Boxed Rectangle
999 грн
1399 грн
-10%
Ще -10% з кодом WEB*
Декоративна ваза Present Time Melange Cone
Декоративна ваза Present Time Melange Cone
1889 грн
2099 грн
-15% з кодом WEB*
Present Time Декоративний свічник
Present Time Декоративний свічник
839 грн
-25% з кодом WEB*
Present Time підсвічник декораційний з кольорового скла PT4346LP
Present Time підсвічник декораційний з кольорового скла
839 грн